Jump to content

Πρόβλημα με ψαρακια


Recommended Posts

Καλημέρα χρόνια πολλά με υγεία!!!Έχω κάτι tetra έτσι νομίζω λέγονται το ενυδρείο είναι 60 λίτρα μέσα εχω κάποιες πέτρες  κ ενα φυτό.πριν ανάψω τα φώτα κολυμπάνε όλα ωραία  μόλις ανάψουν πάνε πιάνουν γωνιά  κ κάθονται εκεί μέχρι να ξανασβησουν τι τους συμβαίνει....;:hehe

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε ... πες μας για το ενυδρείο σου τι διαστάσεις έχεις ;; Ποσά τετρά έχεις μέσα ;; Τι φίλτρο έχεις ;; Το έχεις στρώσει το ενυδρείο σου ; Τι φωτισμό έχεις ;; Τα φυτά είναι αληθινά η ψεύτικα ;στείλε μας φωτό να δούμε τι ψαράκια είναι ...

Link to comment
Share on other sites

Τι φωτισμό χρησιμοποιείς? Μήπως έχεις πολύ δυνατό φωτισμό? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρόνια πολλά με υγεία!!!Έχω κάτι tetra έτσι νομίζω λέγονται το ενυδρείο είναι 60 λίτρα μέσα εχω κάποιες πέτρες  κ ενα φυτό.πριν ανάψω τα φώτα κολυμπάνε όλα ωραία  μόλις ανάψουν πάνε πιάνουν γωνιά  κ κάθονται εκεί μέχρι να ξανασβησουν τι τους συμβαίνει....;:hehe
σαν να σοκαρονται μου ακούγεται. μήπως έχεις πολύ δυνατό φως ? βγάλε φωτογραφίες να δούμε. μην αγχώνεσαι καθόλου για τυχόν λάθη κλπ που ίσως έχεις.ο σκοπός μας εδώ είναι μόνο για να βοηθήσουμε και όχι να κριτικαρουμε. απλά βλέποντας μια εικόνα του ενυδρείου έχουμε ένα μπούσουλα για να ακολουθήσουμε. Επίσης αν μπορείς να μας δοσεις κάποιες πληροφορίες όπως τι φυτά έχεις και πόσες ώρες έχεις τα φώτα ανοικτα

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές νερού κάθε πότε κάνεις ;

Και συμπλήρωσε τη φόρμα στις ασθένειες .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...