Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

Χαρα στο κουραγιο σου και την υπομονη σου. Στην επομενη πρεπει να το κανουμε με online google document να συγχρονιζει σε ολους και να να μην γινονται κοπιες ετσι σε παλαιοτερες εκδοσεις αφηνοντας πισω καποιες προσθηκες ;).

 

Εχουμε κανα νεο απο την παραγγελια? @AquariumShop

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας,

σας ενημερώνουμε ότι η παραγγελία οριστικοποιήθηκε εχθές το απόγευμα, και την ερχόμενη Τετάρτη (16/01/19) παραλαμβάνουμε τα ψάρια από Ολλανδία στο κατάστημά μας.

Η διαδικασία , όπως και στην πρώτη προπαραγγελία που οργανώσαμε, έχει ως εξής:

 

Μόλις έρθουν τα ψάρια γίνεται εγκλιματισμός στα συστήματα μας και μετά από δύο ημέρες μπουρούν να έρθουν όσοι μένουν Αθήνα να τα παραλάβουν από το κατάστημα και όσοι είναι επαρχία μπορείτε να μας καλέσετε για να οργανώσουμε την αποστολή και τον τρόπο πληρωμής.

Ελπίζουμε να ανταποκριθούμε για ακόμη μία φορά στις προσδοκίες σας.

 

Με εκτίμηση,

aquariumshop.gr team 

  • Like 4
  • love 2
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστουμε πολύ  για την ενημέρωση αναμενουμε με αγωνία ν παραλάβουμε τ ψαράκια μας

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά λοιπόν. Κύλησαν όλα ομαλά, προλάβαμε όλα τα ψαράκια και με το καλό αναμένουμε την παραλαβή. Ελπίζω όλοι να έμειναν ευχαριστημένοι και με το καλό στην επόμενη. :bigemo_harabe_net-132:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μίλησε κανένας από επαρχία με το Aquariumshop; Με ΚΤΕΛ θα παραλάβουμε ή στέλνουν και με κούριερ; Ξέρει κάποιος από την προηγούμενη ομαδική;

Έγινε επεξεργασία - ataktoulis
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Μίλησε κανένας από επαρχία με το Aquariumshop; Με ΚΤΕΛ θα παραλάβουμε ή στέλνουν και με κούριερ; Ξέρει κάποιος από την προηγούμενη ομαδική;

Εμενα μου τα εστειλαν με κτελ για να ερθουν αυθημερον. Με κουριερ ερχονται την επομένη 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με κούριερ θα είναι λίγο επίφοβο πάντως αν κρίνω από τον τρόπο που χειρίζονται τα δέματα..

Link to comment
Share on other sites

Και μονο που θα μεινουν 24ωρες στην αποθηκη των κουριερ δεν χρειαζεται καν να το σκεφτεστε. Κτελ μολις κλεισει το μαγαζι και απογευματακι βραδακι στα χερια σας ετοιμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Και μονο που θα μεινουν 24ωρες στην αποθηκη των κουριερ δεν χρειαζεται καν να το σκεφτεστε. Κτελ μολις κλεισει το μαγαζι και απογευματακι βραδακι στα χερια σας ετοιμα!!!!

 

Πολύ φοβάμαι πως και με ΚΤΕΛ θα μείνουν στην αποθήκη τους αν σκεφτείς ότι εγώ για παράδειγμα είμαι Θεσσαλονίκη. Για να προλάβω ανοιχτές αποθήκες πρέπει να φύγουν από Αθήνα πρωί και δεν ξέρω αν θα υπάρξει δυνατότητα από το κατάστημα. Θα δούμε βέβαια τι μπορούν να κάνουν και το συζητάμε με το καλό από αύριο που θα φτάσουν εκεί.. Ελπίζω όλοι να παραλάβουμε σε καλή κατάσταση και να είναι όλα οκ..

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Πολύ φοβάμαι πως και με ΚΤΕΛ θα μείνουν στην αποθήκη τους αν σκεφτείς ότι εγώ για παράδειγμα είμαι Θεσσαλονίκη. Για να προλάβω ανοιχτές αποθήκες πρέπει να φύγουν από Αθήνα πρωί και δεν ξέρω αν θα υπάρξει δυνατότητα από το κατάστημα. Θα δούμε βέβαια τι μπορούν να κάνουν και το συζητάμε με το καλό από αύριο που θα φτάσουν εκεί.. Ελπίζω όλοι να παραλάβουμε σε καλή κατάσταση και να είναι όλα οκ..

Εγω τα πηρα κατα τις 8το βραδυ. Κανα δυωρο παραπανω δεν ειναι η θεσσαλονικη?στην χειροτερη αν δεν μπορουν να στα στειλουν ενδιαμεσα μεσημερι πες τους να στα κρατησουν μεχρι σαββατο και να στα στειλουν το σαββατο μεσημερι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γενικά με ΚΤΕΛ, αν φτάνει ώρα που είναι κλειστές οι αποθήκες αν είστε εκεί όταν φτάσει το λεωφορείο τα παίρνετε στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

να σας ενημερώσω τα δικά μου στάλθηκαν το απόγευμα απο Αθήνα και έφτασαν κατά τα μεσάνυχτα στην Καβάλα όπου η αποθήκες ήταν κλειστές. Εγώ πήγα και τα πείρα το πρωί στις 10. Ήταν άψογα πακεταρισμένα σε Φελιζολ και με μαξιλαράκια θερμότητας που ακόμη ήταν ζεστά μετά απο 19 ώρες που άνοιξα το πακέτο και χωρίς πλάκα τα μαξιλαράκια συνέχισαν να είναι ζεστά και έως αργά το απόγευμα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος Χρήστος έγραψε:

να σας ενημερώσω τα δικά μου στάλθηκαν το απόγευμα απο Αθήνα και έφτασαν κατά τα μεσάνυχτα στην Καβάλα όπου η αποθήκες ήταν κλειστές. Εγώ πήγα και τα πείρα το πρωί στις 10. Ήταν άψογα πακεταρισμένα σε Φελιζολ και με μαξιλαράκια θερμότητας που ακόμη ήταν ζεστά μετά απο 19 ώρες που άνοιξα το πακέτο και χωρίς πλάκα τα μαξιλαράκια συνέχισαν να είναι ζεστά και έως αργά το απόγευμα.

Τα δικα μας αυριο ερχονται..... Οποιος περιμενει τα ψαρια, αυριο παρτε τηλ στο καταστημα.:)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν έρχονται τ ψάρια ή κάνω λάθος. Είπαν ότι Παρασκευή  θα μπορέσουμε να τα πάρουμε σωστά 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος johnny-m έγραψε:

Σήμερα δεν έρχονται τ ψάρια ή κάνω λάθος. Είπαν ότι Παρασκευή  θα μπορέσουμε να τα πάρουμε σωστά 

 

Έτσι είχαν πει, σωστά

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος johnny-m έγραψε:

Εγώ θ πάω Παρασκευή  ν τα πάρω τοτε

 

Καλύτερα πάρε ένα τηλέφωνο πρώτα αν και λογικά θα μπουν να ενημερώσουν τα παιδιά από το μαγαζί

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εχθές το μεσημέρι (16/01/19) παραλάβαμε τα ζωντανά από Ruinemans. Όλα όπως πάντα ήρθαν σε άψογη κατάσταση και χαίρουν άκρας υγείας. Το άσχημο είναι πως δεν μας έστειλε κάποιους κωδικούς, και μας ενημέρωσαν μέσω mail ότι οι συγκεκριμένοι κωδικοί ψαριών είχαν εξαντληθεί και φαίνονταν στο site τους σε απόθεμα λόγω προβλήματος που είχε ο server τους. Μας είπαν επίσης ότι είχαν και πολλοί άλλοι κωδικοί το ίδιο πρόβλημα.

 

Αναφέρουμε παρακάτω τους κωδικούς που δεν παραλάβαμε:

 

- ataktoulis  (58101)

- johnny-m  (16673)

- natateo     (06303)

- paul.asty   (06303) + (28643)

- Theofilos_patra  (06303) + (27683)

 

Από αύριο μπορείτε να καλείτε στο κατάστημα για να κανονίσουμε την αποστολή για την επαρχία και την παραλαβή από το κατάστημα για την Αθήνα.

Ζητούμε συγνώμη για την ταλαιπωρία σε όσα μέλη δεν ήρθαν κάποιοι κωδικοί που είχαν παραγγείλει και ελπίζουμε να σας καλύψουμε στην "Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.3"

 

Με εκτίμηση,

aquariumshop.gr team  

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πω ρε παιδες ηττα ..δεν πειραζει ομως.. θα ξαναπαραγγείλουμε ..

 

1 ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο μενα σε ataktoulis που μας ξαναξεσηκωσε κ που το ετρεξε αψογα ολο αυτο!! κ στα παιδια απο aquariumshop.. 

 

με το καλο  κ σε αλλες παραγγελιες..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια παιδιά. Ό,τι χρειαστεί και στην επόμενη ευχαρίστως να βοηθήσω όσο μπορώ. Μακάρι να παίρναμε όλους τους κωδικούς αλλά δεν πειράζει. Αύριο θα κάνω ένα τηλ.στο μαγαζί να κανονίσω την παραλαβή τους. Όποιος παραλάβει ας ποστάρει να δούμε τα ζωντανά του. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...