Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

πριν 35 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Φιλαράκι σορυυ που σε πριζω αν μπορείς τα Tropheus (Moorii) Bemb βγάλτα είναι μεγάλα για το ενυδρείο μου  κρατά μόνο τα αλλά 4 σε ευχαριστώ 

 

 

Done!

 

Τελευταίο αρχείο:

 

Ruinemans τιμές.xls

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 47 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

 

Done!

 

Τελευταίο αρχείο:

 

Ruinemans τιμές.xls

O @invisiblesurfer παριγγειλε και αυτος enchytraeus(ζωντανη τροφη που ειναι 1Χ10), αν δεν θελει τα δεκα, τοτε να πουμε στο καταστημα, να παρουν μονο 1Χ10,

θα παρω εγω κανα 2-3 και ο @invisiblesurfer, οσο θελει ...(αν δεν θελει 10 εννοειτε, τοτε παιρνουμε ο καθενας τα δικα του :)).

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

O @invisiblesurfer παριγγειλε και αυτος enchytraeus(ζωντανη τροφη που ειναι 1Χ10), αν δεν θελει τα δεκα, τοτε να πουμε στο καταστημα, να παρουν μονο 1Χ10,

θα παρω εγω κανα 2-3 και ο @invisiblesurfer, οσο θελει ...(αν δεν θελει 10 εννοειτε, τοτε παιρνουμε ο καθενας τα δικα του :)).

 

Είναι ο τελευταίος και κλείσαμε, οπότε εάν τελικά πάρει από τους κωδικούς που ζήτησε βλέπουμε για την τροφή, δεν υπάρχει κανένα θέμα αν το θέλετε έτσι. Just inform me for the list.. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και σας ευχαριστούμε για ακόμη μία φορά για την στήριξή σας και την ανταπόκρισή σας. Κωνσταντίνε δυστυχώς λόγω εισαγωγής δεν πρόλαβα να απαντήσω νωρίτερα όσο αφορά τις τιμές από τους τρεις τελευταίους κωδικούς που ζήτησες στον τηλέφωνο, οπότε τις αναρτώ τώρα εδώ.

 

κωδ. 03376 - (δυστυχώς εξαντλήθηκε)

κωδ. 03663 - 17,50€

κωδ. 27713 - 12,40€

 

Αναμένουμε την τελική λίστα έτσι ώστε να κλείσουμε νωρίτερα την προπαραγγελία για να προλάβουμε όλα τα είδη.

 

Με εκτίμηση, 

aquariumshop.gr team.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ Προσθέστε 27713 1m +1f και προχωραμε

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, natateo said:

O @invisiblesurfer παριγγειλε και αυτος enchytraeus(ζωντανη τροφη που ειναι 1Χ10), αν δεν θελει τα δεκα, τοτε να πουμε στο καταστημα, να παρουν μονο 1Χ10,

θα παρω εγω κανα 2-3 και ο @invisiblesurfer, οσο θελει ...(αν δεν θελει 10 εννοειτε, τοτε παιρνουμε ο καθενας τα δικα του :)).

Παιδιά τώρα το είδα, δώστε μου μια ωρίτσα και επιβεβαιώνω.

 

@natateo το πρόσεξα ότι αγόρασες και εσύ ζωντανή τροφή, αλλά διαπίστωσα ότι είμαστε μακρια γι'αυτό και δεν τροποποίησα την παραγγελία. Αν είσαι Αθήνα no problem, χρειάζομαι μόνο 1-2 φακελάκια για να ξεκινήσω καλλιέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα και τις δικές μου τελικές τροποποιήσεις, έσωσα το αρχείο με το όνομα μου και τη σημερινή ημερομηνία.

 

Σχόλια:

 

1) @natateo αν κρατήσεις τη δική σου παραγγελία της ζωντανής, σε παρακαλώ μηδένισε τη δική μου, θέλω μόνο 2-3 φακελάκια από τα 10.

 

2) Απογοητευμένος με τις τιμές φυτών & ψαριών, είναι όλες τιμές καταστήματος, δεν είναι τιμές προπαραγγελίας... Πχ το bundle 50 φυτών ΔΕΝ κοστίζει €6/pot, είναι λάθος αυτή η τιμή.

 

Edit: γράψτε λάθος για το παραπάνω σχόλιο, είχα παραγγείλει λάθος φυτα... Είναι μάλλον αργά να αλλάξω

 

Ruinemans τιμές - invisiblesurfer 1-9-2019.xlsx

Έγινε επεξεργασία - invisiblesurfer
Link to comment
Share on other sites

Ναι διορθωσα και τα δικα μου. Τελειωσαμε παιδια?

 

Ruinemans τιμές.xls

Έγινε επεξεργασία - Theofilos_Patra
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

Ναι διορθωσα και τα δικα μου. Τελειωσαμε παιδια?

 

Ruinemans τιμές.xls

Είμαστε εντάξει με τς διορθώσεις ;;

Link to comment
Share on other sites

@dimislyris @paul.asty δεν βλεπω να εχουν επιβεβαιωσει ακομα. Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Σαν ψεμα μου φαινεται οτι θα προλαβω 4/4 ειδη που διαλεξα :hehe

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

Σαν ψεμα μου φαινεται οτι θα προλαβω 4/4 ειδη που διαλεξα :hehe

Χαχα τυχαίρος

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος invisiblesurfer έγραψε:

Ανέβασα και τις δικές μου τελικές τροποποιήσεις, έσωσα το αρχείο με το όνομα μου και τη σημερινή ημερομηνία.

 

Σχόλια:

 

1) @natateo αν κρατήσεις τη δική σου παραγγελία της ζωντανής, σε παρακαλώ μηδένισε τη δική μου, θέλω μόνο 2-3 φακελάκια από τα 10.

 

2) Απογοητευμένος με τις τιμές φυτών & ψαριών, είναι όλες τιμές καταστήματος, δεν είναι τιμές προπαραγγελίας... Πχ το bundle 50 φυτών ΔΕΝ κοστίζει €6/pot, είναι λάθος αυτή η τιμή.

 

Edit: γράψτε λάθος για το παραπάνω σχόλιο, είχα παραγγείλει λάθος φυτα... Είναι μάλλον αργά να αλλάξω

 

Ruinemans τιμές - invisiblesurfer 1-9-2019.xlsx

@ataktoulis! Αφηνουμε μονο στο ονομα μου 1Χ10 enchytraeus.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος natateo έγραψε:

@ataktoulis! Αφηνουμε μονο στο ονομα μου 1Χ10 enchytraeus.

 

Για τον invisiblesurfer αφαιρώ την τροφή; Τα αρχεία πάλι μπερδεμένα είναι και η ζήτηση του paul.astry πάλι εκτός! Το διορθώνω, ζητάω ένα τελικό έλεγχο και στις 12:00 τη στέλνω!!!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου εξαντλήθηκαν ήδη όπως βλέπω στις λίστες του Ολλανδού.

Οπότε προσθέτω το κάτωθι:

 

  • Code: 17075, Baryancistrus Demantoides L200 L, (ήδη βλέπω πολύ λίγο απόθεμα)

 

Σε περίπτωση που υπάρχουν και τα άλλα (code 01633) ας μειώσουμε την ποσότητα σε 1, female αν είναι δυνατόν

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος avraamp έγραψε:

Τα δικά μου εξαντλήθηκαν ήδη όπως βλέπω στις λίστες του Ολλανδού.

Οπότε προσθέτω το κάτωθι:

 

  • Code: 17075, Baryancistrus Demantoides L200 L, (ήδη βλέπω πολύ λίγο απόθεμα)

 

Σε περίπτωση που υπάρχουν και τα άλλα (code 01633) ας μειώσουμε την ποσότητα σε 1, female αν είναι δυνατόν

Οκ ... σε μισή ώρα στέλνετε η παραγγελιαπαραγγελία

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα στο μαγαζί να ρωτήσω για κάτι άλλο .. και ρώτησα και για την παραγγελία την Τετάρτη λέει θα είναι στο ενυδρείο μας τα ψαράκια ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα. Η λίστα έχει ολοκληρωθεί. Μένει να μας απαντήσει ο @dimislyris για τον έναν κωδικό που υπάρχει διαθέσιμος. Σε μισή ώρα η λίστα πάει στο Aquariumshop και ενημερωνόμαστε για τη συνέχεια. 

 

Κάν'τε έναν τελικό έλεγχο σας παρακαλώ για να μην αρχίσουμε να στέλνουμε διορθώσεις κάθε 3 λεπτά στο κατάστημα αν έγιναν λάθη. Ευχαριστώ!

 

Τελευταίο αρχείο: 

Ruinemans τιμές.xls

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

@dimislyris @paul.asty δεν βλεπω να εχουν επιβεβαιωσει ακομα. Σωστα?

O paul.asty έχει βάλει την παραγγελία του αλλά στο τελευταίο αρχείο δεν φαίνεται βλέπω σωστά.

Link to comment
Share on other sites

α οκ τώρα είδα την καινούρια που ανέβασες κομπλέ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

@dimislyris @paul.asty δεν βλεπω να εχουν επιβεβαιωσει ακομα. Σωστα?

Αχχχ και με τρόμαξες!!

Για κάποιο λόγο στο αρχείο που ανέβασες δεν φαίνεται 

Αλλά τώρα ήμαστε οκκ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...