Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 3 λεπτά, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

Διορθωσα ενα typo στειλε αυτη

Ruinemans τιμές.xls

 

Τι αφορά η διόρθωση ακριβώς γιατί δεν έχω εντοπίσει κάτι.. :matrix:

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Τι αφορά η διόρθωση ακριβώς γιατί δεν έχω εντοπίσει κάτι.. :matrix:

 

πριν 7 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Κι εγώ έτοιμος 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ataktoulis said:

 

Τι αφορά η διόρθωση ακριβώς γιατί δεν έχω εντοπίσει κάτι.. :matrix:

σε καποια ειχε διαφορετικη ποσοτητα στο πριν και στην επιβεβαιωση και την εφτιαξα για να μην υπαρχει μπερδεμα. Δεν αλλαξε κατι τελικα

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

σε καποια ειχε διαφορετικη ποσοτητα στο πριν και στην επιβεβαιωση και την εφτιαξα για να μην υπαρχει μπερδεμα. Δεν αλλαξε κατι τελικα

 

 

Οκ!! Μη σε απασχολεί και πολύ γιατί η πρώτη στήλη αφορούσε την αρχική ζήτηση κάθε μέλους και η τελευταία την ποσότητα που τελικά ήθελε να παραγγείλει ο καθένας, οπότε όλα καλά.. Συντάσσω μαιλ!! :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

That's it! Η παραγγελία έχει σταλεί! Με το καλό παιδιά.. Αναμένουμε οδηγίες από το Aquariumshop τώρα.

Καλημέρα!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

That's it! Η παραγγελία έχει σταλεί! Με το καλό παιδιά.. Αναμένουμε οδηγίες από το Aquariumshop τώρα.

Καλημέρα!

Ο καλύτερος, σε ευχαριστώ προσωπικά για όλη την προσπάθεια και τον συντονισμό. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Βαγγέλης Αναστασόπουλος έγραψε:

Ο καλύτερος, σε ευχαριστώ προσωπικά για όλη την προσπάθεια και τον συντονισμό. 

 

Τίποτα Βαγγέλη. Ελπίζω να είναι όλα ομαλά και να έμειναν όλοι ευχαριστημένοι. Ό,τι μπόρεσα έκανα και ελπίζω να άξιζε τον κόπο. :) 

Τώρα πρέπει να συζητήσουμε για την προσαρμογή των ψαριών μας! 1η φορά παίρνω ψάρι χωρίς να το διαλέξω από πετ..

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Τίποτα Βαγγέλη. Ελπίζω να είναι όλα ομαλά και να έμειναν όλοι ευχαριστημένοι. Ό,τι μπόρεσα έκανα και ελπίζω να άξιζε τον κόπο. :) 

Τώρα πρέπει να συζητήσουμε για την προσαρμογή των ψαριών μας! 1η φορά παίρνω ψάρι χωρίς να το διαλέξω από πετ..

Κι εγώ το ίδιο, ευτυχώς το αξολοτλ είναι εύκολο που πήρα εγώ απλά θα το ήθελα θηλυκό γιατί αρσενικό έχω και θα χαιρόμουν να τα ζευγαρώσω. Τώρα αναμονή. 

Link to comment
Share on other sites

Για να μην εξαντληθουν τα ειδη, μεγαλο προβλημα με τον συγκεκριμενο εκτροφεα

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Ρε σεις βιαστηκατε πολυ. 

 

Γιατί το λες αυτό; Όπως είπε και ο @Theofilos_Patra όσο καθυστερούσαμε τόσο χάναμε σε διαθεσιμότητα δυστυχώς. Το Aquariumshop είναι έτοιμο, άρα ποιος ο λόγος να καθυστερήσουμε; Οι ποσότητες ήταν "καλές" πάντως, αν και δεν ξέρω η προηγούμενη ομαδική πόσα τμχ.είχε.. Πάντως αν υποθέσουμε ότι εισαγωγές γίνονται κάθε μήνα όποιος δεν πρόλαβε δε χρειάζεται να απογοητεύεται, στην επόμενη με το καλό. Και εγώ στην 1η το πήρα αργά είδηση και ξενέρωσα αλλά όλα καλά (ελπίζω). :)

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος ataktoulis έγραψε:

That's it! Η παραγγελία έχει σταλεί! Με το καλό παιδιά.. Αναμένουμε οδηγίες από το Aquariumshop τώρα.

Καλημέρα!

Μπράβο αγορινα σε ευχαριστούμε για τον συντονισμό είσαι φοβερός ... ότι προκύψει και ότι θέλετε θα πεταχτώ εγώ από το μαγαζί σήμερα για να πάρω κάτι αντιχλωρια το απόγευμα ...άμα προκύψει κάτι μου το λέτε ..

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα από το μαγαζί όλα οκ με την παραγγελία την έχει πάρει το παιδί θα την στείλει αύριο να κατοχυρώσει τα ψαράκια μας και την Τετάρτη θα κάνει παραλάβη όποτε από Τετάρτη οι Αθηναίοι θα τα έχετε τα αλλά παιδιά Απο Πέμπτη λογικά ..

Έγινε επεξεργασία - garganik
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Λοιπόν πήγα από το μαγαζί όλα οκ με την παραγγελία την έχει πάρει το παιδί θα την στείλει αύριο να κατοχυρώσει τα ψαράκια μας και την Τετάρτη θα κάνει παραλάβη όποτε από Τετάρτη οι Αθηναίοι θα τα έχετε τα αλλά παιδιά Απο Πέμπτη λογικά ..

 

Ευχαριστούμε @garganik. Όλα καλά λοιπόν.. Σε ενημέρωσαν καθόλου για καταθέσεις κλπ.ή θα γράψουν εδώ;

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Ευχαριστούμε @garganik. Όλα καλά λοιπόν.. Σε ενημέρωσαν καθόλου για καταθέσεις κλπ.ή θα γράψουν εδώ;

Δεν μου είπαν αλλά προφανώς θα περιμένουν να δούνε διαθεσημοτητα 

Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Δεν μου είπαν αλλά προφανώς θα περιμένουν να δούνε διαθεσημοτητα 

Στην προηγουμενη παραγγελια υπηρχε η δυνατοτητα πληρωμης με ολους τους τροπους. Ακομη και εγω που ημουν απο μακρια μου ειπαν το ακριβες ποσο με μετρητα παρηγγειλα διαφορα πραγματα απο το σαιτ με πιστωτικη, τραβηξαν τα λεφτα ακυρωσαν την παραγγελια και μου εστειλαν τα ψαρακια. Υποψην μου τα ειχαν κρατησει και στο πετ σοπ 4 μερες. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Στην προηγουμενη παραγγελια υπηρχε η δυνατοτητα πληρωμης με ολους τους τροπους. Ακομη και εγω που ημουν απο μακρια μου ειπαν το ακριβες ποσο με μετρητα παρηγγειλα διαφορα πραγματα απο το σαιτ με πιστωτικη, τραβηξαν τα λεφτα ακυρωσαν την παραγγελια και μου εστειλαν τα ψαρακια. Υποψην μου τα ειχαν κρατησει και στο πετ σοπ 4 μερες. 

Μπορεί να τα πάρει το μαγαζί και να τα δώσουμε μετά τα λεφτά 

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Μπορεί να τα πάρει το μαγαζί και να τα δώσουμε μετά τα λεφτά 

Την προηγουμενη φορα καπως ετσι.εγινε. νομιζω μας ειχε δωσει διορια ουσιαστικα μεχρι και να τα εχει στην ελλαδα. Βεβαια ο καθενας ειχε ποσα μεχρι 100 ευρω νομιζω οποτε.δεν ηθελε προκαταβολη. Εμενα μου ειχαν στοιχισει καπου 85 ευρω και δεν μου ζητησε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση @christos efthimiou. Αναμένουμε και την επίσημη ενημέρωση από το μαγαζί αλλά λογικά έτσι θα το κάνουν πάλι..

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος garganik έγραψε:

Μπράβο αγορινα σε ευχαριστούμε για τον συντονισμό είσαι φοβερός ... ότι προκύψει και ότι θέλετε θα πεταχτώ εγώ από το μαγαζί σήμερα για να πάρω κάτι αντιχλωρια το απόγευμα ...άμα προκύψει κάτι μου το λέτε ..

 

Θελω και εγω να ευχαριστησω τον @ataktoulis! :thumbsu: Thanks!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα και τίποτα σπουδαίο παιδιά. Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και ευχαριστώ και για τη βοήθειά σας σε όλα τόσο καιρό. Αν προκύψει στο μέλλον κάτι στο οποίο θα μπορούσα να φανώ χρήσιμος θα είναι χαρά μου. 

Άντε να έρθουν τώρα τα νέα ψαράκια.. αγωνία!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...