Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

Ακυρο εγω βγαινω απο την λιστα...και ελεγα τι κρυβει το κερασακι;;;ντεμασονι 11€??? Το πετμαρκετ τα εχει 8 και τα εχει τωρα...γκαπυ 2,7?? Και συνοδοντης 15??? Αυτο αξιζει γτ ειναι σπανιο...αλλα πιο φθηνα παλι θα μ ερθει...μην παρεξηγηθω με τον ατακτουλη κανενα θεμα και τον ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ που ετρεξε για μενα αλλα δεν συμφερει εμενα εσας δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 24 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Το φύλο το δηλώνουμε στη ζήτηση, εφόσον δεν είναι διαφορετικός κωδικός και θα αναλάβει το κατάστημα

Οκ ευχαριστώ, οπότε ισχύει κανονικά για μένα , χ7 

Απλά δεν μπορώ να το συμπληρώσω στη φόρμα οπότε και το αναφέρω εδώ να το κάνει κάποιος που μπορεί 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος ina έγραψε:

Οκ ευχαριστώ, οπότε ισχύει κανονικά για μένα , χ7 

Απλά δεν μπορώ να το συμπληρώσω στη φόρμα οπότε και το αναφέρω εδώ να το κάνει κάποιος που μπορεί 

 

Θα το κάνω εγώ. ;)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Θα το κάνω εγώ. ;)

Εγώ ξέχασα να βάλω φύλο να το κάνω επεξεργασία ή θα το κάνεις εσύ;

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Βαγγέλης Αναστασόπουλος έγραψε:

Εγώ ξέχασα να βάλω φύλο να το κάνω επεξεργασία ή θα το κάνεις εσύ;

 

Έχω την εντύπωση πως δεν υπάρχει επιλογή σε όλα τα είδη αλλά καλού κακού αν θέλεις βάλ'το στη λίστα και θα ρωτήσουμε στο μαγαζί όταν τη στείλω. ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Έχω την εντύπωση πως δεν υπάρχει επιλογή σε όλα τα είδη αλλά καλού κακού αν θέλεις βάλ'το στη λίστα και θα ρωτήσουμε στο μαγαζί όταν τη στείλω. ;)

Σωστός, δεν είχε. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θερμή παράκληση να τσεκάρετε προσεκτικά τη λίστα γιατί ήδη έγιναν λάθη και θα αφήναμε εκτός κάποια μέλη. Μου ξέφυγε εντελώς και ευτυχώς το εντόπισε ο ενδιαφερόμενος. Όσοι αποχωρήσουν απλά το γράφουν εδώ και διαγράφω τη ζήτησή τους. 

 

Επισυνάπτεται το ενημερωμένο (έως τώρα) αρχείο..

Ruinemans τιμές.xls

Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος ina έγραψε:

Οκ ευχαριστώ, οπότε ισχύει κανονικά για μένα , χ7 

Απλά δεν μπορώ να το συμπληρώσω στη φόρμα οπότε και το αναφέρω εδώ να το κάνει κάποιος που μπορεί 

 

Έτοιμη!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Ηθελα να σε ρωτησω τι ζωντανη τροφη ειναι αυτη?

Ζωντανη τροφη White worms , σαν grindal ειναι, λιγο πιο μεγαλο.

Link to comment
Share on other sites

Αντίγραφο του Ruinemans τιμές.xls

Εκτος μονο το κοδ.02473 image.png.cef121272f19796a9709a9b165e27020.png, το διεγραψα.

Έγινε επεξεργασία - natateo
Link to comment
Share on other sites

@natateo

Βλέπω ότι η λίστα που ανέβασες δεν περιλαμβάνει παραγγελίες της τελευταίας λίστας που ανέβασε ο @ataktoulis

Μήπως γίνει κανένα μπέρδεμα και χαθούν παραγγελίες έτσι.

Ίσως είναι καλύτερα να ανεβάσουμε εδώ τι θέλουμε και να αναλάβει ένας να ενημερώσει τη λίστα;

 

Μέχρι πότε πρέπει να παραγγείλουμε;  Πότε κλείνει η παραγγελία;

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να προσθεσω αλλο 1 ειδος για να παρω μια τιμη στα γρηγορα μηπως βαλω και αυτα? Διορθωσα τη λιστα μου και περιμενω και την αλλη τιμη για τελικη αποφαση

Ruinemans τιμές.xls

Έγινε επεξεργασία - Theofilos_Patra
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος avraamp έγραψε:

@natateo

Βλέπω ότι η λίστα που ανέβασες δεν περιλαμβάνει παραγγελίες της τελευταίας λίστας που ανέβασε ο @ataktoulis

Μήπως γίνει κανένα μπέρδεμα και χαθούν παραγγελίες έτσι.

Ίσως είναι καλύτερα να ανεβάσουμε εδώ τι θέλουμε και να αναλάβει ένας να ενημερώσει τη λίστα;

 

Μέχρι πότε πρέπει να παραγγείλουμε;  Πότε κλείνει η παραγγελία;

 

Να'σαι καλά για την παρατήρηση/παρατηρητικότητά σου. Το διόρθωσα. Παρακαλώ ιδιαίτερη προσοχή με τα υπόλοιπα ονόματα γιατί του dimislyris πάλι είχε διαγραφεί και αν δεν το είχε προσέξει θα έμενε εκτός. (Ακόμα περιμένω τιμές για τα ψαράκια του γιατί διαγράφηκε το όνομά του από τη χθεσινή λίστα).

 

Τελευταίο αρχείο: 

 

Ruinemans τιμές.xls

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

Μπορω να προσθεσω αλλο 1 ειδος για να παρω μια τιμη στα γρηγορα μηπως βαλω και αυτα?

 

Στείλε μου πμ να το προωθήσω στο μαγαζί και βλέπουμε. @avraamp θεωρητικά απόψε αλλά αν κάποιος δε συμπληρώσει.... Το Aquariumshop θα το τρέξει αμέσως μόλις λάβει τη λίστα μου είπε. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ataktoulis said:

 

Να'σαι καλά για την παρατήρηση/παρατηρητικότητά σου. Το διόρθωσα. Παρακαλώ ιδιαίτερη προσοχή με τα υπόλοιπα ονόματα γιατί του dimislyris πάλι είχε διαγραφεί και αν δεν το είχε προσέξει θα έμενε εκτός. (Ακόμα περιμένω τιμές για τα ψαράκια του γιατί διαγράφηκε το όνομά του από τη χθεσινή λίστα).

 

Τελευταίο αρχείο: 

 

Ruinemans τιμές.xls

Με εβγαλες κατα λαθος απ' εξω :P

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Ακυρο εγω βγαινω απο την λιστα...και ελεγα τι κρυβει το κερασακι;;;ντεμασονι 11€??? Το πετμαρκετ τα εχει 8 και τα εχει τωρα...γκαπυ 2,7?? Και συνοδοντης 15??? Αυτο αξιζει γτ ειναι σπανιο...αλλα πιο φθηνα παλι θα μ ερθει...μην παρεξηγηθω με τον ατακτουλη κανενα θεμα και τον ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ που ετρεξε για μενα αλλα δεν συμφερει εμενα εσας δεν ξερω

 

Υπολόγισε μείον 10% και φυσικά ότι κάποιο ψάρι ίσως να μην υπάρχει Ελλάδα. Γενικά, δεν υπάρχει θέμα, όποιος θέλει παραγγέλνει και εννοείται πως η τιμή είναι κριτήριο. Όλα καλά @elkaranasos. Δεν υπάρχει δέσμευση, το είπαμε εξ'αρχής! ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

Με εβγαλες κατα λαθος απ' εξω :P

 

Γιατί νομίζω πως σε βλέπω στο Α/Α 14;;;; Οι ποσότητες ισχύουν ως έχουν;10, 4 και 10 αντίστοιχα;;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ataktoulis said:

 

Γιατί νομίζω πως σε βλέπω στο Α/Α 14;;;; Οι ποσότητες ισχύουν ως έχουν;10, 4 και 10 αντίστοιχα;;

Εκανα μια προσθηκη στο post μου παραπανω με μια μικρη αλλαγη στις ποσοτητες. Μολις μου πεις τιμη επιτοπου σου λεω τι θα κανω

Link to comment
Share on other sites

Με λιγα λογια θελω να μαθω τιμη για το 

Bleufin Notho Albino

Code:27713

Latin name:Nothobranchius Rachovii Albino M

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, elkaranasos said:

Ακυρο εγω βγαινω απο την λιστα...και ελεγα τι κρυβει το κερασακι;;;ντεμασονι 11€??? Το πετμαρκετ τα εχει 8 και τα εχει τωρα...γκαπυ 2,7?? Και συνοδοντης 15??? Αυτο αξιζει γτ ειναι σπανιο...αλλα πιο φθηνα παλι θα μ ερθει...μην παρεξηγηθω με τον ατακτουλη κανενα θεμα και τον ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ που ετρεξε για μενα αλλα δεν συμφερει εμενα εσας δεν ξερω

Μην συγκρινεις την ευρωπαικη εκτροφη ουτε σε ποιοτητα ουτε σε τιμη με φτηνη Ασιατικη, τα ψαρια ειναι εξαιρετικα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή μπαίνω  από κινητό  κ δεν μου ανοίγει τ αρχείο   μπορεί  κάποιος ν μου πει τιμή στο δικό μου κωδικό να δω εάν θα συνεχίσω 

 

Link to comment
Share on other sites

 είδα τιμή 5.70 τ ένα 

Εγώ προχωράω κανονικά 

Έγινε επεξεργασία - johnny-m
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

Με λιγα λογια θελω να μαθω τιμη για το 

Bleufin Notho Albino

Code:27713

Latin name:Nothobranchius Rachovii Albino M

 

Αν μας δώσουν ως το βράδυ καλώς. Αλλιώς μίλησε αν θέλεις μαζί τους για να είσαι σίγουρος και με ενημερώνεις για να συμπληρώσω τη λίστα.

 

Γενικά, πιστεύω πως είναι καλύτερα να πάμε με ό,τι έχουμε για να μη χάσουμε και αυτά στο τέλος αν καθυστερήσουμε και για προσθήκες να μιλάει το κάθε μέλος με το κατάστημα μήπως και προλάβει να προσθέσει και άλλα. Αν συμφωνείτε πάμε έτσι, αλλιώς ό,τι θέλει ο λαός! :) 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...