Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

3 minutes ago, ataktoulis said:

 

Αν μας δώσουν ως το βράδυ καλώς. Αλλιώς μίλησε αν θέλεις μαζί τους για να είσαι σίγουρος και με ενημερώνεις για να συμπληρώσω τη λίστα.

 

Γενικά, πιστεύω πως είναι καλύτερα να πάμε με ό,τι έχουμε για να μη χάσουμε και αυτά στο τέλος αν καθυστερήσουμε και για προσθήκες να μιλάει το κάθε μέλος με το κατάστημα μήπως και προλάβει να προσθέσει και άλλα. Αν συμφωνείτε πάμε έτσι, αλλιώς ό,τι θέλει ο λαός! :) 

ΟΚ ρωτησα, θα ενημερωσουν τον Παναγιωτη το πρωι. Μολις μαθω σας δινω την απαντηση αμεσα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 2 λεπτά, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

ΟΚ ρωτησα, θα ενημερωσουν τον Παναγιωτη το πρωι. Μολις μαθω σας δινω την απαντηση αμεσα!!

 

Ωραία! Και εγώ ξαναέστειλα mail και περιμένω γιατί ζήτησαν άλλα 2 παιδιά με πμ κάποιες τιμές αλλά λόγω εισαγωγών ο Παναγιώτης ήταν απασχολημένος.. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Τελευταίο αρχείο: 

 

Ruinemans τιμές.xls

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος avraamp έγραψε:

@natateo

Βλέπω ότι η λίστα που ανέβασες δεν περιλαμβάνει παραγγελίες της τελευταίας λίστας που ανέβασε ο @ataktoulis

Μήπως γίνει κανένα μπέρδεμα και χαθούν παραγγελίες έτσι.

Ίσως είναι καλύτερα να ανεβάσουμε εδώ τι θέλουμε και να αναλάβει ένας να ενημερώσει τη λίστα;

 

Μέχρι πότε πρέπει να παραγγείλουμε;  Πότε κλείνει η παραγγελία;

To διορθωνει συνεχεια  ο φιλος (ηρωας) μας. Να ειναι καλα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λειπει μονο αυτο που προσθεσα παραπανω που περιμενουμε τιμη και η αλλαγη στις ποσοτητες αλλα αστο οπως ειναι το πρωι θα το αλλαξουμε μια και καλη. Καληνυχτα

Link to comment
Share on other sites

Ruinemans ÏιμέÏ-5.xls

Τα γράφω και εδώ,

2 female Χ 01633, white seam ancistrus brazil,   @AquariumShopεπειδή βλέπω μικρό απόθεμα στα ψάρια, αν δεν υπάρχουν θηλυκά αν γίνεται να μην στείλει καθόλου ή αν δεν είναι σίγουρος για το φύλο ας στείλει μόνο ένα.

 

Δυστυχώς στο Baryancistrus Demantoides δεν υπάρχει πλέον διαθεσιμότητα σε Μ, οπότε πάμε για άλλη φορά, καθώς στα μεγαλύτερα μεγέθη ανεβαίνει η τιμή...

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ηθελα να βγω απο την λιστα, ευχαριστω πολυ παντως..

Ελπιζω τα ψαρακια να σας ερθουν υγιεστατα!! :D

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε τους @stefanos1965, @invisiblesurfer, @paul.asty, @dim84 και @dimislyris με τον τελευταίο να περιμένει τιμές λόγω δικού μας λάθους για να στείλουμε την παραγγελία. Παρακαλώ όλα τα μέλη να αποφασίσουν το συντομότερο ώστε να γίνει ο τελικός έλεγχος και να τα στείλουμε.

 

Αφαιρέθηκαν οι αποχωρήσαντες..

 

Τελευταίο αρχείο: 

Ruinemans τιμές.xls

Έγινε επεξεργασία - ataktoulis
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Αναμένουμε τους @stefanos1965, @invisiblesurfer, @paul.asty, @dim84 και @dimislyris με τον τελευταίο να περιμένει τιμές λόγω δικού μας λάθους για να στείλουμε την παραγγελία. Παρακαλώ όλα τα μέλη να αποφασίσουν το συντομότερο ώστε να γίνει ο τελικός έλεγχος και να τα στείλουμε.

 

Αφαιρέθηκαν οι αποχωρήσαντες..

 

Τελευταίο αρχείο: 

Ruinemans τιμές.xls

Θα ήθελα να σε παρακαλέσω αν είναι εύκολο να έβαζες δίπλα στο δικό μου, θηλυκό με ερωτηματικό, αν υπάρχει επιλογή θα το προτιμούσα. Στο ruinemans δεν είχε επιλογή για φύλο, απλά μήπως υπάρχει πιθανότητα. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Βαγγέλης Αναστασόπουλος έγραψε:

Θα ήθελα να σε παρακαλέσω αν είναι εύκολο να έβαζες δίπλα στο δικό μου, θηλυκό με ερωτηματικό, αν υπάρχει επιλογή θα το προτιμούσα. Στο ruinemans δεν είχε επιλογή για φύλο, απλά μήπως υπάρχει πιθανότητα. 

 

Οκ!! Στην επόμενη ανανέωση θα το συμπεριλάβω..

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Οκ!! Στην επόμενη ανανέωση θα το συμπεριλάβω..

Σε ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Οκ!! Στην επόμενη ανανέωση θα το συμπεριλάβω..

Να κάνουμε μια ανανέωση να δούμε που βρησκομαστε ;

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Να κάνουμε μια ανανέωση να δούμε που βρησκομαστε ;

 

 

Περιμένουμε τους @stefanos1965@invisiblesurfer@paul.asty@dim84 και @dimislyris** και είμαστε έτοιμοι

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Να κάνουμε μια ανανέωση να δούμε που βρησκομαστε ;

 

 

Περιμένουμε τους @stefanos1965@invisiblesurfer@paul.asty@dim84 και είμαστε έτοιμοι.

Για τον dimislyris θα επιληφθώ προσωπικά γιατί καταλάθος κάποιος έσβησε το όνομά του στο αρχείο, εγώ δεν το πρόσεξα και έμεινε εκτός αλλά ως αύριο θα έχω τιμές. 

Όλοι έχουν συνδεθεί το τελευταίο 5ωρο οπότε λογικά είδαν το θέμα και το σκέφτονται. Ας περιμένουμε ακόμη λίγο..

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

 

Περιμένουμε τους @stefanos1965@invisiblesurfer@paul.asty@dim84 και είμαστε έτοιμοι.

Για τον dimislyris θα επιληφθώ προσωπικά γιατί καταλάθος κάποιος έσβησε το όνομά του στο αρχείο, εγώ δεν το πρόσεξα και έμεινε εκτός αλλά ως αύριο θα έχω τιμές. 

Όλοι έχουν συνδεθεί το τελευταίο 5ωρο οπότε λογικά είδαν το θέμα και το σκέφτονται. Ας περιμένουμε ακόμη λίγο..

Οκ 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος garganik έγραψε:

Οκ 

Καλησπερα δυστυχως θα βγω απο την παραγγελια το betta dumbo που ειναι και η κυρια επιλογη ειναι πανακριβο .

ισως την επομενη παραγγελεια αν εχει πιο πολλα bettas 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος stefanos1965 έγραψε:

Καλησπερα δυστυχως θα βγω απο την παραγγελια το betta dumbo που ειναι και η κυρια επιλογη ειναι πανακριβο .

ισως την επομενη παραγγελεια αν εχει πιο πολλα bettas 

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Στέφανε. Καλό βράδυ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μένουν οι @invisiblesurfer, @paul.asty και @dim84 και τελειώσαμε. Συν 2 μέλη για τα οποία περιμένω τιμές αλλά δεν ξέρω εάν προλάβουν να μας δώσουν από Aquariumshop.

 

Τελευταίο αρχείο:

 

Ruinemans.xls

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Μένουν οι @invisiblesurfer, @paul.asty και @dim84 και τελειώσαμε. Συν 2 μέλη για τα οποία περιμένω τιμές αλλά δεν ξέρω εάν προλάβουν να μας δώσουν από Aquariumshop.

 

Τελευταίο αρχείο:

 

Ruinemans.xls

Ωραία μια χαρά αύριο τι ώρα θα στείλεις την λίστα για να ξέρουν και τα παιδία να απαντήσουν 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος garganik έγραψε:

Ωραία μια χαρά αύριο τι ώρα θα στείλεις την λίστα για να ξέρουν και τα παιδία να απαντήσουν 

Φιλαράκι εμένα θα μου τα βάλεις ; Η θα κανείς άλλη λίστα ..

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Φιλαράκι εμένα θα μου τα βάλεις ; Η θα κανείς άλλη λίστα ..

 

Έχουν μπει.. 

50043     Neolamprologus Daffodil M  10,40 € 1m+3f

53951     Tropheus (Moorii) Bemba S  11,00 € 1m+3f 

 

Αυτά δεν είναι;;

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Ωραία μια χαρά αύριο τι ώρα θα στείλεις την λίστα για να ξέρουν και τα παιδία να απαντήσουν 

 

Με το μαγαζί που μίλησα είπαμε κατά τις 12:00

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Με το μαγαζί που μίλησα είπαμε κατά τις 12:00

Φιλαράκι σορυυ που σε πριζω αν μπορείς τα Tropheus (Moorii) Bemb βγάλτα είναι μεγάλα για το ενυδρείο μου  κρατά μόνο τα αλλά 4 σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...