Jump to content

Κοπή τη πίτα Θεσσαλονίκη ???


Aiolos

Recommended Posts

Καμιά κοπή τη πίτα για Θεσσαλονίκη θα οργανώσουμε?

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος antonis t83 έγραψε:

Πάνε Βαγγέλη , θα πιάσεις σίγουρα το φλουρί

Υπονοείς κάτι Αντώνη, που θα ήθελες να το εκφράσεις με διαφορετικό τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

..... γιατί όλο αυτο;

Έγινε επεξεργασία - gifil
Link to comment
Share on other sites

1. Πίτα θα κοβόταν στην τελευταία συνάντηση και θα είχε ένα και μοναδικό δωράκι, τη πίτα την είχα εγώ αγοράσει και την είχα σπίτι μου θα την έφερνα και θα έκαμνα έκπληξη μαζί με το δώρο, αλλά λόγο απρόοπτου οικογενειακού προβλήματος δεν μπόρεσα να έρθω και έτσι αναβλήθηκε. Σκέφτηκα να την κόψω on line για αυτό και είχα ζητήσει τα ονόματα όσον είχαν έρθει στην συνάντηση αλλά τελικά το θεώρησα λίγο άκυρο και δεν το έπραξα.

 

2. Παρόλο που περάσατε καλά (από ότι έμαθα) δεν κρύβω την στεναχώρια μου για την μικρή προσέλευση, όπως και να έχει δικαίωμα του καθενός να έρθει ή να μην έρθει σε μια συνάντηση δεν το σχολιάζω παρακάτω.

 

3. Η επόμενη συνάντηση θα γίνει κάπου τον Μάιο, φυσικά είναι αργά για κοπή πίτας αλλά θα μπορούσαμε να το κάνουμε μια γιορτή στο χέρι μας είναι να έχει ή όχι επιτυχία.

 

4. Θα θέλαμε να είχαμε ποιο συχνές συναντήσεις αλλά εδώ κάνουμε συνάντηση 3 φορές τον χρόνο και δεν έρχονται μέλη για αυτό κρίναμε ότι δεν έχει νόημα να κάμνουμε πιο τακτικά συναντήσεις.

 

5. Κανείς δεν μπορεί να πει ότι δεν προσπαθήσαμε και δεν επιδιώξαμε να έχουμε συνάντησης μελών του ΑΖ και συνεχίζομαι ακόμη και τώρα να προσκαλούμε άτομα.

 

Λοιπόν όσοι μας αγαπάτε και όσοι θέλετε να τα πούμε τον Μάιο έχει καλός και σας περιμένουμε.  Αν πάλι δεν θέλετε πάλι έχει καλός, το ΑΖ δίνει βήμα σε όλους, σε όσους μας αγαπούν, σε όσους μας μισούν, σε όσους εκμεταλλεύονται καταστάσεις, και όσοι έχουν προσωπικά τους συμφέροντα, κτλ.

Χομπιστες είμαστε κάνουμε το κέφι μας και θα θέλαμε και προσωπικά να γνωρίσουμε νέα άτομα και να ανταλλάξουμε απόψεις γύρω από το χόμπι μας και όχι μόνο.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα ήταν μια καλή ιδέα να αναπτύξουμε τους λόγους για το τι φταίει που διαμορφώθηκε έτσι η κατάσταση?
Μήπως μας ψεκάζουν και έχει πιάσει στους περισσότερους?.... σε κάποιους γιατί δεν έπιασε?..ναι οκ οκ τραβηγμένο είναι !!!
Τι νομίζεται λοιπόν ότι φταίει για αυτήν την κατάντια των φόρουμ?.. και μη μου πείτε η κρίση, δεν το δέχομαι.
Ας γράψει ο καθένας τα απωθημένα του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ απάθεια διακρίνω σε πολλούς τομείς?
Έτσι είστε και στον πραγματικό κόσμο?

Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος Aiolos έγραψε:

Μήπως θα ήταν μια καλή ιδέα να αναπτύξουμε τους λόγους για το τι φταίει που διαμορφώθηκε έτσι η κατάσταση?
Μήπως μας ψεκάζουν και έχει πιάσει στους περισσότερους?.... σε κάποιους γιατί δεν έπιασε?..ναι οκ οκ τραβηγμένο είναι !!!
Τι νομίζεται λοιπόν ότι φταίει για αυτήν την κατάντια των φόρουμ?.. και μη μου πείτε η κρίση, δεν το δέχομαι.
Ας γράψει ο καθένας τα απωθημένα του.

 

ΟΧΙ Βαγγέλη!

Δεν είναι το κατάλληλο θέμα να ειπωθούν αυτά!

Άνοιξες ένα θέμα για ΚΟΠΗ ΠΊΤΑΣ , μια γιορτή!!!

Ούτε ειρωνικά σχόλια χωράνε., ούτε θα πουμε τι φταίει για την κατάντια των φόρουμ.

Μπορούμε,  όποιος φυσικά θέλει να ανοιχθεί άλλο θέμα.

 

Πάντως μου κάνει εντύπωση σε κάθε προσπάθεια επαναδραστηριοποίησης της Β. Ελλάδας να υπάρχει ένα τέτοιο σχόλιο...

Και αρχίζω και σκέφτομαι κακοπροαίρετα....

Link to comment
Share on other sites

ναι να ανοίξει ένα θέμα γιατί όχι, αλλά πολύ φοβάμαι ότι ούτε και εκεί θα υπάρξει συμμετοχή

Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει παιδιά πως από τις συναντήσεις 40 ατόμων που κάναμε στην Θεσσαλονίκη κάθε μήνα, έπεσε στους 4-5. Προσωπικά δεν θα με απασχολούσε αν η κουβέντα γινόταν με αυτόν η με άλλον τίτλο. Αλλά όπως είπε και ο Βαγγέλης, θα είχε συμμετοχή ακόμα και μια συζήτηση τέτοια; 

Έγινε επεξεργασία - salamander
Link to comment
Share on other sites

τέτοιο θέμα παιδιά για να αναπτυχθεί θα πρέπει να συμμετέχουν χομπύστες που είναι αρκετά χρόνια στο φόρουμ γιατί εμείς οι πιο καινούριοι δεν έχουμε ζήσει τόσες πολλές στιγμές με φουλ κόσμο και να γίνεται χαμός...

Link to comment
Share on other sites

@Aiolos Δεν έχω πρόβλημα να συζητήσουμε ότι θέλετε και να συμμετέχουν όσοι θέλουν αλλά για να μην γίνει παρερμηνεία θα πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος, θες να το κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πιστευω οτι υπαρχουν ατομα που θελουν να ερθουν αλλα δεν εχουν χρονο.Ολοι εχουμε τα σκ "free" υποτιθετε αλλα οι κοινωνικες κ λοιπες υποχρεωσεις δεν μας το επιτρεπουν.Επισης σκεφτομαστε οτι αφου τα λεμε εστω απ το φορουμ να αφιερωσουμε χρονο σε φιλους συγκενεις κουμπαρια κλπ κλπ που δεν εχουμε την δυνατοτητα να εοικοινωνουμε ουτε κ ετσι.Καποιοι επισης εργαζομαστε και τα σκ.Και καποιοι,κακως λενε οτι αφου δεν παει αυτος δεν θα παω κ γω κ ου το καθεξης.Τωρα θα μου πειτε παλια που ανταμωναμε αρκετα ατομα δεν συνετρεχαν οι ιδιοι λογοι;Τι να πω...Δε νομιζω παντως να μας ψεκαζουν,ψεκαζομαστε μονοι μας μπροστα στις οθονες των κινητων κ των ταμπλετ!Καπου εκει ισως κρυβεται κ η απαντηση.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εκεί ακριβώς βρίσκεται η απάντηση, αλλά στο χέρι μας δεν είναι να ξεκολλήσουμε?... είναι αυτό ακριβώς, ψεκαζόμαστε μόνοι μας 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Χρήστος έγραψε:

@Aiolos Δεν έχω πρόβλημα να συζητήσουμε ότι θέλετε και να συμμετέχουν όσοι θέλουν αλλά για να μην γίνει παρερμηνεία θα πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος, θες να το κάνω;

Ναι άλλαξε τον, άλλωστε πίτα δεν πρόκειται να γίνει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...