Jump to content

Βδελες σε φυτα λιμνης


Recommended Posts

Παιδες Καλημερα..

 

Τις προαλες τζορελεψα μερικα φυτακια απο μια λιμνη  .. ειχε ψαρακια , βατραχους αλλα τα νερα ηταν στασιμα.. τα εβαλα σε εναν κουβα κ εχτες πηγαινοντας να τα μεταφερω σε μεγαλυτερο κουβα βρηκα μεσα βδελες!!

 

Ποια ειναι γνωμη σας να τα στειλω οπως ειναι ?? 

 

 

20190501_205606.jpg

20190501_205608.jpg

20190501_205613.jpg

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ομορφα "ζωακια" :D

Τι θελεις να κανεις με αυτα τα φυτα; Αν ειναι για ενυδρειο, τοτε απολυμανση και καραντινα - εννοειτε.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα μπαγασικα ειναι!! ειναι βουρδουλακες!! ειναι βουρδουλακες οι ρολινγκ στοουνς!!

 

τα θελω για τα χρυσοψαρα ( μεσα κ εξω )  κ τα αλλα θα τα στελνα σε ενα παιδι με λιμνη.. εριξα ξυδι εχθες βραδυ στον κουβα του βιντεο .. ουτε σε 5 λεπτα ειχανε πεθανει.. δε ξερω για αυγα κλπ ομως.. οποτε παω σε αυτο που μου ειχες ξαναστειλει - υπερμαγγανικο καλιο.. αξιζει ρε συ ολο αυτο?? 

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2019 at 10:23 ΠΜ, το μέλος thedrowningman έγραψε:

... αξιζει ρε συ ολο αυτο?? 

 

Το ερώτημα απευθύνεται σ' εμάς ή συσκέπτεσαι με τον εαυτό σου;:D

Αν ισχύει το 1ο, προσωπικά ούτε καν θα τα πλησίαζα έξω απ'το τζάμι για εγκυκλοπαιδική μόρφωση, όχι να τα βάλω μέσα. Ούτε με ξύδι, ούτε βραστά με λεμόνι! Το παιδί με τη λίμνη είναι φίλος σου ή εντάξει δεν τρελαίνεσαι κιόλας; Αν ισχύει το 2ο, στείλ'τα του όπως είναι. Αρκεί να μην έχει όπλο...

 

Αν ισχύει το 2ο, συνέχισε...Σαν να μη μίλησα καν...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! 

 

Μαλλον κ τα 2 μαζι .. Σαν ανθρωπος κ εγω εχω τις ανησυχιες μου  (ποιος ειμαι, που παω +++++ κτλ ) κ καθε τοσο μου αρεσει να τις μοιραζομαι   .. 

 

το παιδι με την λιμνη δεν ειναι φιλος μου.. μου χε στειλει περσι κατι φυτα , μου ειχε πει οτι εψαχνε καποια ε κ τον θυμηθηκα.. αν εχει οπλο δεν ξερω αλλα με το ποσοστο οπλοκατοχης στις μερες μας λεω να μη το ρισκαρω!!

 

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...