Jump to content

Ο Βρασιδας Παντρολογιεται ??


Recommended Posts

Μη τα συζητας φιλε [mention=64962]Φρου Φρου[/mention].. Πειναλεος ο Βρασιδας.. Ασε που ητανε κ εντελως ατσουμπαλος.. πηγαινε το μπεμπε κ τον τσιμπαγε παιχνιδιαρικα κ χραου ο αρκουδος την ξεραινε στη δαγκωνια.. τελικα αντι για κολυμβητήριο επρεπε να τον εχω γραψει κανα γαλλικο, κανα πιανο.. 
Ντιντης θα μας εβγαινε.. χαχαχ

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπε μετα να ψαχνουμε να του αλλαξουμε κ ονομα :hehe:.. η εστω να το του συμαζεψουμε λιγακι ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ζεύγος τα πάει καλά, μαζί τα έχω ακόμα,στο ίδιο ενυδρείο, δεν ένοχλούν ο ένας τον άλλον, δεν κοιτιούνται, δεν μιλιούνται, λες και είναι παντρεμένοι δέκα χρόνια ξέρω γω.. :hehe:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

παιδεϛ καλησπερα.. εκοψα ενα διαχωρηστικο ,αλλα δεν ειναι πλεξι  γκλαϛϛ ειναι ενα πλαστικοποιημενο υλικο.. πιστευεται οτι μπορει να επηρεασει το νερο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κοίτα αν είναι τα κλασικά πλαστικά από τα οποία γίνονται τα ταπερακια και τα συναφή δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά αυτό το πλαστικοποιημένο με προβληματίζει λίγο, το στο καλό βρήκες και που το βρήκες!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

ειναι ραφι σε βιτρινα μαζιου.. ειναι σκληρο σαν υλικο αλλα κοβεται με λεπιδι πολυ πιο ευκολα απο πλεξι

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να είμαι χημικός θέλω να πιστεύω ότι δεν θα έχεις πρόβλημα, εγώ πάντως θα το έβαζα μια και έχω βάλει στο ενυδρείο πολύ ποιο εξωτικά μαραφέτια. :hehe:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος gyristroula έγραψε:

Το δικό μου ζεύγος τα πάει καλά, μαζί τα έχω ακόμα,στο ίδιο ενυδρείο, δεν ένοχλούν ο ένας τον άλλον, δεν κοιτιούνται, δεν μιλιούνται, λες και είναι παντρεμένοι δέκα χρόνια ξέρω γω.. :hehe:

 

Αυτοί μπορεί να μη μιλιούνται, τα κορμιά δεν βάζουν γλώσσα μέσα...:hehe:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Φρου Φρου έγραψε:

 

Αυτοί μπορεί να μη μιλιούνται, τα κορμιά δεν βάζουν γλώσσα μέσα...:hehe:

Τόσες μέρες ήταν μια χαρά, σήμερα τα έπιασε πάλι :hehe:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Να τον χαίρεσαι τον Οβελίξ και να είναι γερός! Με τέτοιες εκφραστικές ματάρες άντε να πιστέψεις ότι ....κατουράει τις χελώνες:lol:  Σοκ και δεος οι χελώνες και αυτός φαντάζομαι να κοιτάζει με αθωο ύφος...  Θεός απλά!!

 

Πιστεύω θα τα βρουν τα πατήματά τους τα ψαράκια σου. Μπορεί να μην ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά αλλά που θα πάει θα την βρουν την άκρη.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

O λεβεντης σου Γιωργο μου θυμιζει τον ισοβιτη του Αρκα, που τον ρωταγε ο αρουραιος για τις γυναικες, και του απαντησε οτι θυμαται οτι ειναι απαλες, και κατι τις κανουμε αλλα δεν θυμαμαι τι! :hehe::hehe::hehe:

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος klipitiklopos έγραψε:

O λεβεντης σου Γιωργο μου θυμιζει τον ισοβιτη του Αρκα, που τον ρωταγε ο αρουραιος για τις γυναικες, και του απαντησε οτι θυμαται οτι ειναι απαλες, και κατι τις κανουμε αλλα δεν θυμαμαι τι! :hehe::hehe::hehe:

Σωστός, και συγκεκριμενα τον ισοβιτη τον παππου, οχι τον κεντρικό χαρακτήρα. Μαζι με το ''μετα την καταστροφη'' και ''show business''  οτι καλυτερο απο Αρκα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Κ ετσι οπως τα κανε ο σπηλεοντας  @klipitiklopos k @corto maltese μια αναμνηση θα του παραμεινουν οι γυναικες.. ααα +++ κ οτι τρωγονται κιολας.. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eιναι καθαροαιμο αρσενικο το παλικαρι, η εικονα που εχει στο μυαλο του ειναι αυτη του αρχαιου αγοριου με το ροπαλο στο ενα χερι, και το αλλο να σερνει την γυναικα απο τα μαλλια στην σπηλια!:hehe:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Φιλε @klipitiklopos μπορω να πω οτι χωρις να εχεις δει τον παλικαρα μου απο κοντα τον εχεις ψυχογραφησει αψογα!! παραθετω εικονα απο το φλερτ του με το μπεμπε που δεν μπορεσε να πιασει ο φακος της καμερας 

spileontas brasidius homo erectus .jpg

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Ποτε τον εβγαλες φωτογραφια;:lol:

Πρεπει να τον αρχισεις εντατικο φροντιστηριο για τα βασικα!:lol:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Βρασίδας ανήκει στο είδος των ανεπίδεκτων μαθήσεως. Εισήγαγα τα δεδομένα του Βρασίδα

(φωτογραφία, όνομα, συμπεριφορά) σ' ένα πρωτοποριακό πρόγραμμα και το αποτέλεσμα είναι...αυτό...

 

p1b06di2nj16o9tjb1mo1ei51rjn6_738x351.jpg.0b91546483187474530b4cdafb3f98da.jpg

 

Λυπάμαι...Ούτε η Γκοτζίλω δεν θα του καθόταν...

Κάπως έτσι εξαφανίστηκαν οι Νεάτερνταλ. Όταν κυκλοφορούν τέτοια ομορφόπαιδα, με τόσο λεπτούς τρόπους,

πώς να της έρθει της αλληνής σεξουαλική επιθυμία...:hehe:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

οι φωτο τραβηχτηκε @klipitiklopos σε χρονο ανυποπτο , λίγο πριν το μοιραιο!! φιλε πιστεψε με προσπαθω αλλα δε παιρνει χαμπαρι.. εχει δικιο ο @Φρου Φρου.. αν βασιζοτανε πανω του η διαιώνηση του ειδους των μονομάχων θα ειχαμε πολυ σοβαρο πρόβλημα :bye2:..  θα κλεγαμε ολοι μας με μαυρο δακρυ ..

 

παρολη την ατσουμπαλια του ομως ο πρωτογοννας το χει ριξει το γκομενακι παιδες.. ειναι 2 -3 μερες τωρα που η αλλη τον εχει τρελανει.. εχει αφρησει ο caveman!! παει συνεχεια στις σχισμες κ του κουνιεται, κ αυτουνου του γυρνανε τα ματια :bigemo_harabe_net-160:.. 3 φορες , την εχω μαζεψει απο την μερια του βρασιδα , με αυτονα να εχει ξεκινήσει ηδη να φτιάχνει φωλια καθε φορα.. αφηστε τα τον εχει κανει τουρκο σας λεω !!

tourkosjpeg.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Αν περάσαμε σ' αυτό...

 

796595229_.jpg.187076bb372d858fe5ae94e100ae916a.jpg

 

...τότε υπάρχει ελπίς...

Πρόσεχε όμως γιατί οι ισορροπίες είναι λεπτές. Μη περάσεις στο άλλο άκρο και τότε θα είναι η σειρά σου να μιλήσεις

στο ζευγαράκι για την αντισύλληψη. Όχι ότι την γειτόνισσα την άκουσαν. Της κολάσεως γίνεται από 'κει...

Οπότε ή θα τους χωρίσεις ή θα συναγωνίζεστε με την απέναντι ποιος θα ανακυρηχθεί ο καλύτερος αυγοκλέφτης της χρονιάς...:hehe:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

το ζευγος εχει πλεον κ επισημα παρει τις αποστασεις του για τωρα ( περιμενω να περασουν οι διακοπες κ να ξαναδοκιμασω να τους βαλω να ζευγαρωσουν)..

 

μερικες φωτο απο τα τωρινα τους σπιτια δυο 25 αρες γυαλλες ..

διαζυγιο 1.jpg

διαζυγιο 2.jpg

διαζυγιο 3 .jpg

διαζυγιο 4 .jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Πολυ Πολυ  Καλησπερα !!

 

Νομιζω πως μετα απο τοσο καιρο εχει ερθει  η ωρα αυτος ο μεγας ερωτας να ολοκληρωθει.. κ ποιος ειμαι εγω που θα σταθω εμποδιο σε κατι τετοιο??

 

Περα απο τον χαβαλε θελω πολυ να παρω παιδια απο τον Βρασιδα το σπηλαιοντα κ τη κερα Βρασιδενα.. η γυαλλα που εστησα τρεχει απο χτες με μπολι κ απο τα 2 φιλτρα κ μεσα ενα σφουγγαρι που θελω να παρει τη βιολογια κ να μπορεσει να κρατησει τη γυαλλα να τρεχει.. την εκανα καραφλο πατουσα ( bare bottom )  για θεμα ευκολιας στο καθαρισμα..θερμοκρασια 26.. θα ηθελα παρα πολυ την βοηθεια σας  εμπειροι μοναχοπατερες μονομαχομανες κ οχι μονο.. 

 

  •  
  •  
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το νερο ειναι 60-70 % ωριμο απο τις 2 γυαλλες κ απο το ψυγειο εξω κ το υπολοιπο βρυσης.. θα προσθεσω μερικα φυλλα πλατανου κ μπανανιας κ εχω σταντ μπαϊ μοσσ για infusoria για τις πρωτες μερες.. στη συνεχεια απο τροφη δε το χω..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...