Jump to content

Orphek Atlantik V4 (Gen 2)


submarine1981

Recommended Posts

πριν 32 λεπτά, το μέλος niknik έγραψε:

Πολύ καλό φωτιστικό, πάρτο απλά. 

Έχω ένα της led zeal, αλλά με τρώει να δω και κάτι άλλο. Απλά επειδή δεν το ξέρω, φοβάμαι μην πάρω κάτι που δεν είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Orbit marine παιδιά,, βάζεις 2 και καθάρισες! 

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ακόμα και το led zeal που έχει ο Ευγένιος πιστεύω έχει πιο ευρύ φάσμα από το Orbit Marine... περιμένω να δω και τα αποτελέσματα στο δικό σου θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

και το ζεαλ ειναι αλλη κατηγορία ειναι ακριβά αυτά σιγουρα θα εχουν καλό αποτέλεσμα. βεβαια το orbit marine ειναι περισσότερο για soft κτλπ αλλά η τιμή του ειναι ασυναγώνιστη εαν καλύπτει το φάσμα του τον καθε χομπίστα. Εγώ θα κανω παρουσιαση αυριο να δειτε. Σιγουρα ειδα περισσότερο αποτέλεσμα στους 3 μήνες απο οτι στα 2 χρονια με τις Τ5 παντως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Δημήτρης Tρεχαγυρευόπουλος έγραψε:

και το ζεαλ ειναι αλλη κατηγορία ειναι ακριβά αυτά σιγουρα θα εχουν καλό αποτέλεσμα. βεβαια το orbit marine ειναι περισσότερο για soft κτλπ αλλά η τιμή του ειναι ασυναγώνιστη εαν καλύπτει το φάσμα του τον καθε χομπίστα. Εγώ θα κανω παρουσιαση αυριο να δειτε. Σιγουρα ειδα περισσότερο αποτέλεσμα στους 3 μήνες απο οτι στα 2 χρονια με τις Τ5 παντως.

Δεν νομίζω, Δημήτρη μου. Υπερβολικο σε ακούω. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να ειμαι εξάλλου με ξέρετε το έχω λίγο στον αυτόματο και οτι μεγαλώσει μεγάλωσε.... εσεις τα ψαχνετε περισσότερο πάντα! πάντως τα καλά φωτιστικά ειναι πολύ ακριβά πανε το χομπυ σε τελείως άλλο οικονομικό επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλό φωτιστικό.

Με σωστά φάσματα.

Εγώ έχω το Orphek Atlantik v4.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...