Jump to content

Uefa Champions League


Αποτέλεσμα Τελικού  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ώρες-ώρες απορώ, είμαι ο μοναδικός στο φόρουμ που ενδιαφέρεται για τα ποδοσφαιρικά??? :hysterical:

Έλα τα προγνωστικά, ξέρουμε τι να παίξουμε και στο στοίχημα! :rasp:

Λέω Μίλαν και θέλω Μίλαν. Πιστεύω πως παίζει συνολικά καλύτερα από τη Λίβερπουλ, όπως επίσης είναι ιδιαίτερα αρτσωμένοι μετά το πατατράκ του 2005. Ελπίζω να γίνει ωραίος αγώνας με πολλά γκολ...

Link to comment
Share on other sites

σ'αγαπω και σ'εκτιμω φιλε γιωργο,αλλα ειμαστε εντελως αντιθετοι στην προτιμηση ομαδας...λιβερπουλ,γιατι αρκετα τυχεροι ειναι τοσα χρονια η μιλαν με τοσους υπερηλικες στη συνθεση της....και γιατι η λιβερπουλ ειναι πιο ομαδα,πιο φρεσκια..και δεν παραταει το παιχνιδι μεχρι το τελος.....

Link to comment
Share on other sites

"Θέλω η Μίλαν αλλά πιστεύω ότι θα κερδίσει η Λίβερπουλ"

ΔΕΝ γουστάρω τους άγγλους αλλά τους το χρωστάνε...

Link to comment
Share on other sites

Α... Ξέχασα!

ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΙ :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν τους αξίζει, γιατί είμαι ΑΕΚτζής και αυτό που μας έστησαν στον όμιλο φέτος δεν πρέπει να μένει απαρατήρητο, συμπαθώ περισσότερο τους Ιταλούς απ' ότι τους Άγγλους. Καθαρά Εθνικό θέμα. Θα δώσει και περισσότερη αξία η νίκη της ΑΕΚ στην Αθήνα εναντίον της Μίλαν!!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αν και αδιάφορος με τα ποδοσφαιρικά και παρόλο που δεν και είναι και από τις συμπάθειες μου ο Μπερλουσκόνι ψηφίζω Μίλαν ΔΑΓΚΩΤΟ!!!.

Τρεις αγγλικές ομάδες στα ημιτελικά ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ... Αυτό κι αν θα είναι μία από τις μικρές (για πολλούς μεγάλες) χαρές της ζωής!!!

Φιλικά

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

Α... Ξέχασα!

ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΙ :P

:P Προσωπικά αποδέχομαι πλήρως το χαρακτηρισμό διότι, σύμφωνα με το νέο λεξικό της σύγχρονης ελληνκής, αργόσχολος είναι αυτός που σχολάει αργά. :hysterical::rasp::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Αν και αδιάφορος με τα ποδοσφαιρικά και παρόλο που δεν και είναι και από τις συμπάθειες μου ο Μπερλουσκόνι ψηφίζω Μίλαν ΔΑΓΚΩΤΟ!!!.

Τρεις αγγλικές ομάδες στα ημιτελικά ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ... Αυτό κι αν θα είναι μία από τις μικρές (για πολλούς μεγάλες) χαρές της ζωής!!!

Φιλικά

Ανδρέας

Ναι...ναι, αυτό ακριβώς ..να ξέρετε πως μου αρέσει αυτό το τελευταίο!!!

Φίλε Γιώργο, υπάρχουν κι 'αλλοι βέβαια εδώ μέσα που ασχολούνται με ποδόσφαιρο!!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μιλαναρα παιδες!! Αν και το βλεπω οτι θα γινει αγωνας για πολλα νευρα αυτη τη φορα. Αλλωστε εχουν προηγουμενα..... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

milan1.sized.jpg

:hysterical::rasp::rasp::P:P:thumbup::thumbup::rasp:

Link to comment
Share on other sites

MIΛΑΝ ,ΜΙΛΑΝ ,ΟΕ ,ΟΕ, ΟΕ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...