Jump to content

Το μόνο σίγουρο είναι ότι χρειάζομαι βοήθεια


Gagarin

Recommended Posts

Καταρχήν καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα

Όσο και αν ακούγεται παράξενο είμαι αρχάριος με τα ενυδρεία και μετά από μία ανακαίνιση σπίτι μου δίνετε η ευκαιρία να φτιάξω ένα ενυδρείο κοντά στα 420 λίτρα

διαστάσεων 0,93 (μήκος) 0,90 (ύψος) και 0,50 (πλάτος).

Θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό που σκέπτομαι να κάνω, γιατί αν μου πείτε και εσείς το ΟΚ να είστε σίγουροι ότι θα (ζαλίσω) αρκετούς από εσάς με κουτές η ακόμα και ηλίθιες ερωτήσεις.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :blush::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες στο Aquazone! :blush:

To μόνο που θα σου πω είναι ότι μάλλον θα είναι πολύ ψηλό αυτό που σκέφτεσαι να κάνεις. Ανοιξε ένα θέμα στην αντίστοιχη κατηγορία (γλυκό ή θαλασσινό) για να συζητήσουμε τις λεπτομέρειες.

Καμμία απορία στο χόμπι μας δεν είναι κουτή και ευχαρίστως να σου τη λύσουμε.

Καλώς ήρθες και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

:blush: κι από μένα στο AquaZone!
Link to comment
Share on other sites

:blush: Καλώς τον. Ρώτα ότι θες :hysterical:
Link to comment
Share on other sites

:blush: και από εμένα

Ας ξεκινήσουμε με τον χώρο που έχεις, το μέγεθος του ενυδρείου και τι ενυδρείο θέλεις να έχεις;

(για αρχή το ύψος είναι παρα πολύ μεγάλο .... και πιστευω μη πρακτικό, αλλα θα τα δούμε στην συνέχεια)... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλως Ηρθες στο Aquazone!!!

Το μονο σιγουρο ειναι οτι εδω θα βρεις περισσοτερη βοηθεια απο οση χρειαζεσαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από εμένα. Κάθε ερώτηση έχει το δικό της ενδιαφέρον. Με μεγάλη μας χαρά θα σε βοηθήσουμε και θα είμαστε στο πλευρό σου όπου και όπως μας χρειαστείς. Καλή συνέχεια με τον θαυμαστό κόσμο του ενυδρείου.

:blush:

Link to comment
Share on other sites

Kαλως τον και με το δεξι! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...