Jump to content

βοηθεια παρακαλω...


TIGER14

Recommended Posts

εχω στο ενυδρειο των 40λ. τον αρσενικο μονομαχο και μετα απο προετοιμασια θα βαλω κ τον θυληκο.ομωσ προσ το παρον ποσεσ φορεσ τη μερα πρεπει να τα βαζω διπλα διπλα να βλεπονται κ για ποσα λεπτα????εκει που εχω το ενυδρειο εχει και κλιματιστικο.αυτο θα αλλαξει την θερμοκρασια του ενυδρειο ή θα ενοχλησει το ψαρι??τελοσ θα ηθελα αν μπορειτε να μου δωσετε συμβουλεσ για την αναπαραγωγη των μονομαχων και για το μεγαλωμα των μωρων.σορι αν σασ ζαλιζω :hysterical: και ευχαριστω εκ των προταιρων.απαντηστε ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛω... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στο φόρουμ. Διάβασε την σωστή κατηγορία και θα ενημερωθείς πλήρως για τους αγαπημένους μονομάχους.Καλή αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Πριν καιρό υπήρχε ένα καταπληκτικό post για μια αναπαραγωγή μονομάχων και συγκεκριμμένα:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=4583

Ο δημιουργός του filoxenos, για λόγους που δεν γνωρίζω, έγινε banned και μαζί με αυτό εξαφανίστηκαν και όλες οι πολύ ωραίες φωτογραφίες... Κρίμα... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο Aquazone!

Μπορείς να διαβάσεις τα θέματα στην κατηγορία που σου είπε ο Σταμάτης και αν έχεις ερωτήσεις να ανοίξεις ένα νέο θέμα!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...