Jump to content

Βιταμινες για χρωματα και ?


Recommended Posts

Θελω να παρω βιταμινες για να δωσω πιο ζωντανα χρωματα στα ζωντανα μου και ενα <<σιροπι>> που καλυπτει το δυνατον περισοτερες ασθενειες! Δεν ξανα βασιζομαι σε καταστημα γιατι ολο την παταω σας ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να παρω βιταμινες για να δωσω πιο ζωντανα χρωματα στα ζωντανα μου και ενα <<σιροπι>> που καλυπτει το δυνατον περισοτερες ασθενειες! Δεν ξανα βασιζομαι σε καταστημα γιατι ολο την παταω σας ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των προτερων.

παραβλεπω το τελευταιο,γιατι δεν πρεπει να τα ισοπεδωνουμε ολα. :buttrock::blush: ....και σου απανταω οτι με το υγρο βιταμινων της σερα,καθως και με το μελαφιξ(που ειναι φυσικο προιον προληψης και οχι μονο),μπορει να γινει αυτο που ζητας.......
Link to comment
Share on other sites

Για να μην παρεξηγηθω ολα τα καταστηματα δεν ειναι ιδια .τα καταστηματα που εχω συνεργαστει με εχουν κραμασει παντα σε ολους τους κλαδους υπαρχρουν τα μαυρα και τα ασπρα προβατα ευχαριστω ελπιζω να μην παρεξηγηθηκα

Link to comment
Share on other sites

παραβλεπω το τελευταιο,γιατι δεν πρεπει να τα ισοπεδωνουμε ολα. :buttrock::blush: ....και σου απανταω οτι με το υγρο βιταμινων της σερα,καθως και με το μελαφιξ(που ειναι φυσικο προιον προληψης και οχι μονο),μπορει να γινει αυτο που ζητας.......

Το MELAFIX δεν καταστέφει την βιολογία του ενυδρείου ;

Link to comment
Share on other sites

Το MELAFIX δεν καταστέφει την βιολογία του ενυδρείου ;

οχι φιλε μου..!! ειναι 100% φυσικο προιον,και δεν επηρεαζει την βιολογια στο φιλτρο μας.... :buttrock:
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου..!! ειναι 100% φυσικο προιον,και δεν επηρεαζει την βιολογια στο φιλτρο μας.... :buttrock:

Η δοσολογία για πρόληψη ποιά είναι;

Link to comment
Share on other sites

Η δοσολογία για πρόληψη ποιά είναι;

εφταααασεεεεεεε...!!! :buttrock:

ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

εφταααασεεεεεεε...!!! :buttrock:

ΕΔΩ

Σε ευχαριστώ, το έχω διαβάσει. Ρωτάω γιατί σε δύο μαγαζιά που έχω ρωτήσει μου είπαν ότι επηρεάζει την βιολογία.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, το έχω διαβάσει. Ρωτάω γιατί σε δύο μαγαζιά που έχω ρωτήσει μου είπαν ότι επηρεάζει την βιολογία.

οχι φιλε μου.και εγω επαγγελματιας ειμαι,εκτος απο χομπιστας..... :buttrock:
Link to comment
Share on other sites

MALAFIX, PIMAFIX, EKTOZON, ειναι τα μόνα προϊόντα που μπορούμε να χρησημοποιησουμε προληπτικά στα ενυδρεία μας .

Οσο για βιταμίνες υπάρχουν από πολλές εταιρίες .

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω και το myxazin που δεν καταστρεφει τη βιολογια και μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε προληπτικα.

Link to comment
Share on other sites

όχι το myxazin είναι απο τα φάρμακα που δεν πρέπει να το χρησιμοποιούμε προληπτικά ειναι απολυμαντικό μυκητοκτόνο .

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια όταν λέμε προληπτικά εννοείται ότι πρέπει να υπάρχει λόγος, π.χ. είσοδος νέου ψαριού, στρεσσάρισμα, ή τέλως πάντων κάτι συγκεκριμένο και όχι κάθε τόσο να μπαίνουν φάρμακα.

Και οι βιταμίνες επίσης με προσοχή. οι οδηγίες τους είναι συνήθως υπερβολικές.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...