Jump to content

Recommended Posts

:thumbup::buttrock: παιδια γυρνα το μεσημερι σπιτι και βλεπω το ενα εκ των 2 kiss goyrami που ειμαι ιδιωκτητης να ειναι κατω στο χαλικι και να "βαρυγκομαει" ρωταω την μανα μου και μου απαντα οτι ειναι ετσι απο το πρωι ουτε για φαί δεν ανεβηκε πανω το χανω υπαρχει περιπτωση να γνωριζει καποιος κατι? Κινηται σε περιπτωση μονο εαν το αλλο το πειραξει αλλα οχι οπως παλια τι να κανω? Απο νερα πιστευω ειμαι καλα γιατι δεν ειχα αλλο παρομοιο περιστατικο και απολειες εχω να χασω ψαρι πανω απο 5 μηνες λετε να ηρθε η ωρα?

Υ.Γ. Η θεση του ψαριου ειναι κανονικη απλα ειναι μονιμως στο χαλικι και η μια πλευρα του στιρηζεται στο καραβι δυστιχως φοτο ειναι αδυνατον να βγαλω δεν υπαρχει υλικοτεχνικη υποδομη.

Link to comment
Share on other sites

Το ζωντανο δεν εχει κανενα εμφανες συμπτωμα παρα μονο ανορεξια και το οτι ειναι σε ενα μερος στον πατο συνεχειααπο ολες τις ασθενεις που διαβασα στο forum δεν μοιαζει με καποια απο αυτες, κανεις που μπορει να το εχει ξανα συναντησει? Ευχαριστω. :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

αλλαγουλα στο νερακι,ποτε εκανες τελευταια φορα φιλε μου..????

Link to comment
Share on other sites

αλλαγη εκανα πριν μια εβδομαδα συνηθως κανω καθε 2 δεν ειχα αλλη φορα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Μετρήσεις νερού Ph,Kh,NO2,Nh3/4 κτλ. Όσο πιο πολλές πληροφορίες δώσεις τόσο καλλίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη νερου τώρα και σταματάς το τάισμα για 3 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

τελικα παρατηρω οτι με τα φωτα ανοιχτα καθεται κατω οταν σβησουν δεν τρεχει τιποτα υπαρχει περιπτωση να το στρεσαρει το αλλο kiss που εχω γιατι κκινηγιουνται συνεχεια εδω και 7 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...