Jump to content

γεια σας


TSAG

Recommended Posts

καλησπερα παιδια!!!

αν και νεος στο forum ειμαι περιπου 10 χρονια στο ενυδρειο(γλυκου νερου).ειμαι ο Μπαμπης και ειμαι απ'τον Πειραια και συγκεκριμενα απο την Νεαπολη.ενας φιλος (yiapasdiscus)με συμβουλεψε να γινω μελος αν και δεν εχω internet μεχρι στιγμης.ετσι και εγω γραφτηκα απο τωρα μεσω του pc του ελπιζοντας συντομα να εχω και εγω προσβαση στο internet.

θα ερθω και εγω στην μαζι με τον φιλο στην συναντηση στο olympico την 1-12-07 για να σας γνωρισουμε απο κοντα και επισης ενδιαφερομαστε και για το σεμιναριο του bleher.

ελπιζω οι εμπειριες των εμπειροτερων φιλων του ενυδρειου να μου χρησιμεψουν για την καλυτερευση των συνθηκων των ενυδρειων μου και εγω καποτε με την σειρα μου να κανω το ιδιο για πιο αρχαριους.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!!

αν και νεος στο forum ειμαι περιπου 10 χρονια στο ενυδρειο(γλυκου νερου).ειμαι ο Μπαμπης και ειμαι απ'τον Πειραια και συγκεκριμενα απο την Νεαπολη.ενας φιλος (yiapasdiscus)με συμβουλεψε να γινω μελος αν και δεν εχω internet μεχρι στιγμης.ετσι και εγω γραφτηκα απο τωρα μεσω του pc του ελπιζοντας συντομα να εχω και εγω προσβαση στο internet.

θα ερθω και εγω στην μαζι με τον φιλο στην συναντηση στο olympico την 1-12-07 για να σας γνωρισουμε απο κοντα και επισης ενδιαφερομαστε και για το σεμιναριο του bleher.

ελπιζω οι εμπειριες των εμπειροτερων φιλων του ενυδρειου να μου χρησιμεψουν για την καλυτερευση των συνθηκων των ενυδρειων μου και εγω καποτε με την σειρα μου να κανω το ιδιο για πιο αρχαριους.

Καλωσόρισες αγαπητέ στο forum μας!!

Είναι βέβαιο ότι θα βρεις πολλές θεωρητικές και εμπειρικές πληροφορίες από τα έμπειρα άτομα του forum μας.

Θα χαρούμε πολύ να σε δούμε στις συναντήσεις μας και στο σεμινάριο του Bleher.

Μη ξεχάσεις να δηλώσεις συμμετοχή.

Καλή διαμονή στις σελίδες μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας :hysterical:

1-12-07 ειναι η επομενη συναντηση? :hysterical:

Τωρα που μετακομιζω εκτος Αθηνων θα ειναι πολυ δυσκολο να ερχομαι (μεχρι να τακτοποιηθω).

Link to comment
Share on other sites

:hysterical:
Link to comment
Share on other sites

:hysterical:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...