Jump to content

ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ


DIMITRIS-IOANNA

Recommended Posts

p6jxt5e4n62157va2ura_thumb.jpg Καλησπερα σε ολους,να και μια φωτο με το ενυδρειο κατα ενα μερος ολοκληρωμενο...πιστευω να αρεσει.Περιμενω σχολια
Link to comment
Share on other sites

Αφού αρέσει σε εσάς....

Προσωπικά θα προτιμούσα κάτι πιο ζωντανό, φυτά ας πούμε και χωρίς καστράκια.

umb

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Χαρείτε την δημιουργία του ενυδρείου σας, αγαπήστε το χόμπι και είμαι σίγουρος σε λίγο καιρό θα έχετε άλλο setup με πιο φυσικό περιβάλλον.

Για αρχή είναι μια χαρά μόνο που σε κάποια φάση θα πρέπει να πάρετε πολύ πιο μεγάλο ενυδρείο ή να δώσετε το ψαράκι κάτω δεξιά γιατί θα γίνει ψαρούκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γι'αυτο ειναι εκπληκτικο το hobby μας, γιατι δεν υπαρχουν κανονες για την εικονα που θελουμε να εχει το ενυδρειο μας.

οπως ομως και τα παιδια πιο πριν σας προτειναν κατι πιο φυσικο(που και εγω αυτο προτεινω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ) θα ακουσετε πολλες αποψεις και θα δειτε στα μαγαζια πολλα και διαφορα διακοσμητικα.

γι'αυτο λοιπον χαρειται το :hysterical: Το ενυδρειο σας ανηκει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρέσει και δεν υπαρχει λογος να βαλετε αληθινα φυτα αν δεν τα γουσταρετε εσεις :hysterical: Να το χαιρεστε το ενυδρειακι σας!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν το χαιρεσαι οπως ειναι και δεν εχεις προβλημα με νιτρικα ...ασε τις "χαμενες πολητειες"στο βυθο!!!!!!!!!!!

ειναι πολυ ομορφο!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρέσει και δεν υπαρχει λογος να βαλετε αληθινα φυτα αν δεν τα γουσταρετε εσεις :hysterical: Να το χαιρεστε το ενυδρειακι σας!!!!!!!!!!!!

Το θέμα δεν είναι τι θέλουμε μόνο εμείς...αλλά τι ζητάνε και τα ψάρια μας....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...