Jump to content

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ


domz40

Recommended Posts

καλως ήρθα στην πολλη μεγάλη και ενδιαφερων παρέα σας.έχω προς το πάρων 2 ενυδρεία 30 και 60 λιτρων με παπαγαλοψαρα πακου και νεον, τιγρακια και ροδοστομα και ασχολουμε περίπου ενάμιση μήνα.σκεφτωμαι αργοτερα να πάρω ενα μεγαλήτερο και να κάνω το 60αρι nanoreef.θα ήθελα να ανεβασω εικονες αλλα μου ζητάει url.μπορειτε νε με βοηθήσετε;

Link to comment
Share on other sites

καλως ήρθα στην πολλη μεγάλη και ενδιαφερων παρέα σας.έχω προς το πάρων 2 ενυδρεία 30 και 60 λιτρων με παπαγαλοψαρα πακου και νεον, τιγρακια και ροδοστομα και ασχολουμε περίπου ενάμιση μήνα.σκεφτωμαι αργοτερα να πάρω ενα μεγαλήτερο και να κάνω το 60αρι nanoreef.θα ήθελα να ανεβασω εικονες αλλα μου ζητάει url.μπορειτε νε με βοηθήσετε;

Καλησπέρα φίλε μου και καλός ήρθες...πόσα πάκου και πόσα παπαγαλλόψαρα έχεις δηλ. σε αυτά τα ενυδρεία που αναφέρεις;

Link to comment
Share on other sites

καλωςηλθες και καλη διασκεδαση στο forum

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας!

Με την πρώτη ευκαιρία, περιμένουμε παρουσίαση των ενυδρείων σου.

Φωτογραφίες μπορείς να βάλεις, πατώντας αναζήτηση στα Συνημμένα Αρχεία, που βρίσκονται πιο κάτω,. Αφού επιλέξεις τη φωτογραφία από τον υπολογιστήσου, πατάς Πρόσθεσε αυτό το συνημμένο. Πρέπει να προσέξεις να μην είνα πολύ μεγάλη η φωτογραφία, διαφορετικά πρέπει να κάνεις σμίκρυνση. Μια καλή διάσταση, για παράδειγμα είναι 800Χ600.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

post-5736-1195984997_thumb.jpgξερω δεν είναι ικανοποιητικο το μέγεθος για τα συγκεκριμενα ψάρια,αλλα είναι μικρά προς το παρών.σκέφτομαι να πάρω ένα 140 λίτρων και να κάνω το 60αρι nanoreef
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο ΑΖ!!

τα πακου φτανουν τα 80 εκ. σε μεγεθος και ειναι ικανα να σπασουν τζαμι σε τετραπλασια ενυδρεια.το παπαγαλοψαρο καλυτερα δες εδω http://www.tolibra.com/test/DyedFish.htm

οσο για το νανο ριφφ,αστο καλυτερα,ειναι πολλα τα εξοδα και οι θαλλασσιοι οργανισμοι πολυ δυσκολη.υπολογισε 450 ευρο κοστος και πολυ διαβασμα

Link to comment
Share on other sites

post-5736-1195984997_thumb.jpgξερω δεν είναι ικανοποιητικο το μέγεθος για τα συγκεκριμενα ψάρια,αλλα είναι μικρά προς το παρών.σκέφτομαι να πάρω ένα 140 λίτρων και να κάνω το 60αρι nanoreef

Καλώς μας ήρθες................

Μελλοντικά για τα ψάρια που φιλοξενείς ούτε αυτό ( 140 λίτρων ) θα σου φτάσει.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...