Jump to content

Συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη


miltosbitoulis2

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ρωτησω κατι με ολο το σεβασμο συλλογε..?

συμφωνει με το παραπανω λινκ το κλιμακιο β.ελλαδος,οσο αφορα την ελευση μελων του ΑΖ προς κοινη συναντηση,η μιλαμε για απλη ελευση χομπιστων σε μια συναντηση του συλλογου ανεξαρτητου φορα η οχι οπου ισως ανηκουν....?

ρωτω γιατι μια τετοιου ειδους προταση,και ιδιαιτερα στη β.ελλαδα δεν εχει ξαναγινει....

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνουμε μια διευκρίνηση δεν έχουμε τίποτα με τον σύλλογο αλλά ούτε και με κανένα φόρουμ.

Απλός είπαμε να κάνουμε μια συνάντηση βορειοελλαδιτών και όχι μόνο, και η συνάντηση αυτή θα ανήκει μόνο σε εμάς τους χομπίστες, ούτε στον σύλλογο ούτε στο ΑΖ ούτε στο Gab και γενικά σε κανένα φόρου απλός μια συνάντηση χομπιστων, έτσι να δούμε πόση είμαστε χωρίς διαφημιστικά πανό και όλα τα συναφή.

Για αυτό παρακαλώ όση δραστηριοποιήστε και σε άλλα φόρουμ κάντε την ανάλογη ανακοίνωση. Επιθυμία μου είναι να συναντηθούμε πέρα από τα στενά όρια των συλλόγων και τον φόρουμ.

Εύχομαι να καταλάβατε το πνεύμα μου

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να καταλάβατε το πνεύμα μου

και εγω ,και εγω το ευχομαι..... :D;):blink:
Link to comment
Share on other sites

Να κάνουμε μια διευκρίνηση δεν έχουμε τίποτα με τον σύλλογο αλλά ούτε και με κανένα φόρουμ.

Απλός είπαμε να κάνουμε μια συνάντηση βορειοελλαδιτών και όχι μόνο, και η συνάντηση αυτή θα ανήκει μόνο σε εμάς τους χομπίστες, ούτε στον σύλλογο ούτε στο ΑΖ ούτε στο Gab και γενικά σε κανένα φόρου απλός μια συνάντηση χομπιστων, έτσι να δούμε πόση είμαστε χωρίς διαφημιστικά πανό και όλα τα συναφή.

Για αυτό παρακαλώ όση δραστηριοποιήστε και σε άλλα φόρουμ κάντε την ανάλογη ανακοίνωση. Επιθυμία μου είναι να συναντηθούμε πέρα από τα στενά όρια των συλλόγων και τον φόρουμ.

Εύχομαι να καταλάβατε το πνεύμα μου

Πάνω σε αυτό το πνεύμα θα είμαι και γω στην συνάντηση.

1)Mitrizakis Nikos

2)miltosbitoulis2

3)klaz

4)Χρήστος

5)sporakos

6)ΑΚΗΣ

7)antonis t83

8)skippergr

9)Vega

10)kazanasb

11)Lasal

ΥΓ.

Τώρα αν θέλουν να έρθουν και μέλη του συλλόγου........κανένα πρόβλημα

Κλαζούλη μου θα χαρώ να σε ξαναδώ

:blink:;):D

Έγινε επεξεργασία - lasal
Link to comment
Share on other sites

Πάνω σε αυτό το πνεύμα θα είμαι και γω στην συνάντηση.

11)Lasal

ΥΓ.

Κλαζούλη μου θα χαρώ να σε ξαναδώ

:wootwoot::thumbup::D

χεχε...αμοιβεα τα αισθηματα δασκαλε...ΑΜΟΙΒΕΑ... ;):blink::wootwoot::wootwoot:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι με ολο το σεβασμο συλλογε..?

συμφωνει με το παραπανω λινκ το κλιμακιο β.ελλαδος,οσο αφορα την ελευση μελων του ΑΖ προς κοινη συναντηση,η μιλαμε για απλη ελευση χομπιστων σε μια συναντηση του συλλογου ανεξαρτητου φορα η οχι οπου ισως ανηκουν....?

ρωτω γιατι μια τετοιου ειδους προταση,και ιδιαιτερα στη β.ελλαδα δεν εχει ξαναγινει....

ευχαριστω.

Οι συναντήσεις και οι εκδηλώσεις του ΠΣΦΕ στην Θεσσαλονίκη είναι ανοιχτές σε όλους τους χομπίστες ανεξαρτήτως από του που ανήκουν.

Ο σύλλογος είναι ανοιχτός σε όλους και είναι πάνω από ομάδες και φόρα.

Εξάλλου μέλη του ΑΖ είναι και μέλη του συλλόγου και μάλιστα έχουν δώσει το παρόν στις καθιερωμένες Σαββατιάκες συναντήσεις του ΠΣΦΕ στον χώρο του στην Αθήνα.

Έγινε επεξεργασία - ΠΣΦΕ
Link to comment
Share on other sites

αρα,για να ανακεφαλαιωσουμε μιλαμε πιο συγκεκριμενα για την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2008 ...???? ;):D ...η μηπως κατι αλλο.....??

Link to comment
Share on other sites

αρα,για να ανακεφαλαιωσουμε μιλαμε πιο συγκεκριμενα για την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2008 ...???? ;):D ...η μηπως κατι αλλο.....??

Κυριακή θεωρό ότι είναι η καταλληλότερη μέρα διότι υπάρχουν και άτομα που δουλεύουν και Σαββάτο.

Για της 13 δεν έχω πρόβλημα να δούμε τη θα πουν και η άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στις 13 δεν ξέρω αν θα μπορέσω να ανέβω λόγω δουλειάς. Θα είμαι Θεσσαλονίκη από 30 έως 4 Ιανουαρίου βράδυ. Αν μπορούσαμε να βρεθούμε κάποια από αυτές τις μέρες θα ήμουνα υπόχρεος!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας περιμένουμε τότε κανα δυο μέρες ακόμα να δούμε τις υπόλοιπες συμμετοχές και μετά κανονίζουμε μέρες,ώρες κ.τ.λ :blink: Εγώ προτείνω αν κάποιος απ' αυτούς που δηλώσαμε ήδη δεν είναι σίγουρος αν θα έρθει τελικά ή το πιθανότερο δε θα έρθει να το δηλώσει τώρα για ευνόητους λόγους. Εννοείται πως άνθρωποι είμαστε και αν λείπει και κάποιος που έχει ήδη δηλώσει δε θα του πάρουμε το κεφάλι, αλλά ας έχουμε μια πιό καθαρή συνολική εικόνα. :thumbup:

Τέλος, κατά τη γνώμη μου, θα μπορούσαμε (αφού πρώτα έχουμε κανονίσει τα πάντα, ημερομηνίες, συμμετοχές κ.τ.λ.) να ανοίξουμε ένα θέμα στην ανάλογη κατηγορία για να πει όποιος θέλει αν θέλει να χαρίσει ή να πουλήσει κάτι το οποίο μπορεί να φέρει στη συνάντηση ή αν θέλει να ζητήσει κάτι αν μπορεί να του δώσει κάποιος (π.χ. φυτά, ψάρια κ.τ.λ.) για να τα έχουμε όλα μαζεμένα και οργανωμένα. ;) Πιστεύετε είναι καλή ιδέα;

Υ.Γ. Άντε ας βλέπουμε κι άλλες συμμετοχές. Τους υπόλοιπους Θεσσαλονικιούς δε σας ενδιαφέρει να συναντηθούμε;

Αυτά τα λίγα από μένα. :D

Link to comment
Share on other sites

Πως παμε ? Οργανωνετε το πραμα ? :D

Link to comment
Share on other sites

Πως παμε ? Οργανωνετε το πραμα ? :blink:

Μπορώ να πω ότι κολλήσαμε λίγο, αλλά δε πειράζει. :D

Πάντως εγώ προτείνω να προχωρήσουμε τη διαδικασία. Απ' ότι βλέπω δεν έχουμε άλλες συμμετοχές. Απο την επόμενη συνάντηση ίσως πάμε καλύτερα. Τί λέτε, συνεχίζουμε; Και αν ναι, έχετε κάτι να προτείνετε;(ημερομηνίες κ.τ.λ.);

;)

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι κυριακη...?παρασκευη τη βλεπω καπως....

και που ειναι το συγκεκριμενο μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δυστυχώς θα αποχαιρετήσω την όμορφη πόλη μας και θα κατέβω Βόλο. Παρασκευή βραδάκι? όταν κλεισουν τα μαγαζια? Το Kitchen bar είναι το μαγαζί στο λιμάνι....

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να κολλάμε στην ημερομηνία και στην μέρα :D

Link to comment
Share on other sites

γιατι λοιπον να μην βρεθουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΟΙ ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ την κυριακη 13/01,στο ιδιο μερος οπου θα ειναι και η συναντηση του συλλογου...??

εχουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ 1 μεγαλο κοινο...ΤΟ ΧΟΜΠΙ..!!!!!

εεεε,τι λετε..συμφωνειτε..??? :D;)

Link to comment
Share on other sites

Κώστα κόλλησε η βελόνα :blink::D;)

Link to comment
Share on other sites

Κώστα κόλλησε η βελόνα :wootwoot::D:wootwoot:

χεχεχε...αστα,αστα..1 ωρα εσβηνα..... :blink::thumbup:;)
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι για μένα η 4/1/2008. Δε θα έχουν ανοίξει και τα σχολεία ακόμα, οπότε θα είναι καλύτερα για μένα. Το θέμα είναι όμως τί θα πουν οι πολλοί. Λοιπόν, τί λέτε;

Όσο για την τοποθεσία τελικά προτείνετε κέντρο;

Link to comment
Share on other sites

Οι υπόλοιποι δεν έχετε κάτι να προτείνετε; ;)

Προτείνω, όλοι εμείς που δηλώσαμε, να πούμε τελικά αν θα έρθουμε και να πούμε ποιά ημερομηνία προτιμάμε.

Λοιπόν εγώ είπα τις 4/1 αφενός γιατί είναι σύντομα και ανυπομονώ :D και δε θα έχω και σχολείο και αφετέρου γιατί είπε ο Mitrizakis Nikos ότι δε μπορεί πιό μετά και είμαστε ήδη σχετικά λίγοι, οπότε και μία απόλεια είναι σημαντική. :blink: (εντάξει, εννοείται πως οι υπόλοιπες συναντήσεις θα γίνουν Σαββατοκύριακο, αλλά για αρχή δε μας πειράζει και η Παρασκευή-ακόμα γιορτές είναι)

Βέβαια προέχει να ακούσουμε και τις υπόλοιπες γνώμες, γιατί μπορεί οι περισσότεροι να προτιμούν τη δεύτερη ημερομηνία.

Όμως βλέπω πολλή βουβαμάρα. Άντε πείτε και οι υπόλοιποι τη γνώμη σας. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...