Jump to content

Ραμιρέζι


Recommended Posts

Έχω 2 ραμιρέζι, ζευγάρι. Ταϊζω TETRAMIN flakes τις δοκιμάζω και τις φτήνουν οι μπαγάσες..

Καμμιά πρόταση για άλλη τροφή :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Ζωντανές και Κατεψηγμένες τροφές είναι η αδυναμία τους. Κυρίως τα bloodworm. Αν επιλέγεις τροφές σε φυλλαράκι καλό είναι να χρησιμοποιείς διάφορα και όχι μόνο ένα συγκεκριμένο συνέχεια. Ακόμα καλύτερα να κάνεις κάποιο μίγμα και να ταίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 ραμιρέζι, ζευγάρι. Ταϊζω TETRAMIN flakes τις δοκιμάζω και τις φτήνουν οι μπαγάσες..

Καμμιά πρόταση για άλλη τροφή  :thumbup:

7908[/snapback]

Στα δικα μου δινω της tetra, το pro color και το τρωνε τρελλα...... :busted_cop::busted_cop:

Δεν ξερω αν τα δικα μου ειναι λαιμαργα, αλλα τρωνε ακομα και την σπιρουλινα για τα ψαρια του βυθου αλλα και απλο φυλλαρακι . :lmao::lmao:

Έγινε επεξεργασία - GFON
Link to comment
Share on other sites

Ζωντανές και Κατεψηγμένες τροφές είναι η αδυναμία τους. Κυρίως τα bloodworm. Αν επιλέγεις τροφές σε φυλλαράκι καλό είναι να χρησιμοποιείς διάφορα και όχι μόνο ένα συγκεκριμένο συνέχεια. Ακόμα καλύτερα να κάνεις κάποιο μίγμα και να ταίζεις.

7912[/snapback]

Tetra GVG-MIX....θα δοκιμάσω thnkssss

Link to comment
Share on other sites

Tetra GVG-MIX....θα δοκιμάσω thnkssss

7915[/snapback]

Απο ζωντανα / κατεψυγμενα τα ramirezi θα φανε επισης κυκλωπες (cyclops) και δαφνια. Επισης, αν μπορεις να το βρεις, King British με immune system booster ειναι καταπληκτικη τροφη και την τρωνε ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...