Jump to content

ΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ


kwstas t

Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΙΟ 850L ΘΑΛΛΑΣΙΝΟ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΒΡΗΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΙΜΑΣΗ Η ΒΙΟΛΟΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΛΑ ΔΙΛΑ ΒΑΖΩ ΚΑΝΑΔΙΟ ΨΑΡΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΟΥ ΑΡΧΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ

Link to comment
Share on other sites

καλη σου αρχη φιλε μου,καλη συνεχεια με το θηριο σου...και καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Κώστα και καλή αρχή σε όλα τα 'ξεκινήματα' σου... :D

Από που μας έρχεσε, (αν επιτρέπεται)?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας, αγαπητέ kwstas t και ιδιαίτερα στην παρέα της θάλασσας!

Περιμένουμε περισσότερες πληροφοριες για το θαλασσινό σύστημά σου.

Καλή περιήγηση

Link to comment
Share on other sites

καλώς όρισες στη θάλασσα του aquazone ,, !!

πες μας δυο λόγια για το ενυδρείο σου .. το ξαναστήνεις σαν reef η fish only ?

καλή συνέχεια !

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΛΑ (ΘΕΤΙΚΑ) ΣΤΟ ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΜΕ ΡΙΖΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΑ ΑΣΙΑ ΛΟΓΟΙ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΜΕΤΑΦΕΡΑΝΕ ΣΤΗ ΠΑΙΑΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ. ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΗ ΘΑΛΛΑΣΑ ΟΠΟΤΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗ ΛΕΝΟΡΜΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ.

ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΗ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΝΕΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΕΝΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΛΙΤΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΨΑΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites

τι βλέπεις και βγάζεις συμπέρασμα ότι έχει πρόβλημα το βιολογικό σου φίλτρο ?

τι φίλτρο είναι ?

ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΜΙΑ ΔΙΑΡΡΟΗ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ (ΠΑΤΟΣ) ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΑΚΙ ΤΖΑΜΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΗ ΣΕ ΠΟΛΗ ΜΙΚΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΟΚΙΝΗ-ΠΟΛΥ ΣΚΟΥΡΗ ΑΛΓΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗΜΟΥ ΟΦΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΧΑΛΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΗ ΣΤΑ ΤΟΙΧΟΜΑΤΑ ΚΑΙΣΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΠΟ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΤΑΓΟΝΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες και απο εμενα! Αφου εισαι στην Αττικη τωρα πια θα ηταν ωραιο να σε γνωρισουμε σε μια απο τις συναντησεις μας!!

Αφου διαβαζω για χαλκο τοτε μιλαμε για Fish Only συστημα ε ?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο Aquazone φίλε Κώστα.

Σου εύχομαι καλή διαμονή και περιμένουμε μια περιγαφή του υφάλου σου...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...