Jump to content

ερωτηση


teris_1984

Recommended Posts

ΚΑΛΙκαλισπερα να σασ ροτισω κατι μπορουμε να βαλουμε πετρεσ κ χαλικη που βρικαμε στιν παραλια?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από καλό πλύσιμο μπορείς άφοβα

Link to comment
Share on other sites

Τις πέτρες θα μπορούσες να τις βράσεις κιόλας για να είσαι 100% σίγουρος ότι δεν έχουν μικρόβια.

Σαν υπόστρωμα για Αφρικάνες καλύτερο είναι η άμμος απο το χαλίκι.

Link to comment
Share on other sites

ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΦΟΚΑΤΡΟ (ΒΟΛΟΣ) ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΜΥΡΑ ΚΑΙ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΝΥΔΡΥΟ 200 ΛΙΤΡΩΝ,ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ 60 ΜΕ ΚΥΧΛΙΔΕΣ ΜΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ .ΟΜΩΣ,ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΨΙΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ(ΑΠΡΟ,ΜΑΥΡΟ,ΚΑΦΕ,ΜΠΕΖ,ΚΕΡΑΜΜΙΔΗ ΚΤΛ) ΟΧΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΕΣ (ΜΠΛΕ,ΚΙΤΡΙΝΕΣ,ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΤΛ ).ΣΑΝ ΧΑΛΙΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ. ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΔΙΧΡΩΜΑ ΧΑΛΙΚΙΑ.

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΤΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΣΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΥΟ ΜΟΥ; ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΒΡΑΣΙΜΟ.

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχας αν μπορεις γραφε με μικρα..(ετσι ειναι σαν να φωναζεις..)

και βεβαια μπορεις να τις βρασεις...μονο ετσι θα εισαι 100% σιγουρος και θα μπορεις να τις βαλεις αφοβα στο ενυδρειο σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...