Jump to content

Recommended Posts

παιδιά καλησπέρα, βασικά δεν ξέρω αν το ανοίγω σωστά εδώ το νέο θέμα αλλά στην αντίστοιχη κατηγορία ήταν

not allowed.

Βασικά πριν απο λίγο έκανα μια παραγγελία απο Seame.com αλλά αφότου έβαλα τα στοιχεία της κάρτας μου βγήκε μιαν άσπρη οθόνη στην οποία ανέφερ οτι αν δεν με προωθήσει αυτόματα ο server να κάνω κλικάρω ενα κουμπί και να με προχωρήσει απο εκεί αλλά και πάλι δεν έγινε κάτι.

Το ζήτημα είναι οτι στο mail μου δεν έχω λάβει κάτι αλλά και όταν γύρισα πίσω στη σελίδα πατώντας επανειλημμένος back δεν υπήρχε η παραγγελία και έλεγε ή οτι already paid or deleted.

Έχεις κανείς παρόμοια εμπειρία, έχει ψωνίσει κανείς σας απο εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανείς παρόμοια εμπειρία, έχει ψωνίσει κανείς σας απο εκεί?

Ναί, έκανα μιά παραγγελία τον Οκτώβρη. Το συγκεκριμμένο eshop φημίζεται για τη καθυστέρηση στην αποστολή παραγγελίας. Εγώ προσωπικά όμως δεν είχα πρόβλημα. Κατά άλλα είναι μιά χαρά και με δωρεάν αποστολή πάνω απο 75€, όπως θα είδες. Για να ησυχάσεις, στείλε τους ένα email και θα σου απαντήσουν σχετικά...

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ προσωπική εμπειρία από το εν λόγω e-shop.

Αν έχεις κάνει την παραγγελία σωστά, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά θα κάνει το χρόνο του. Ο λόγος είναι ότι δεν διαθέτουν stock προιόντων. Παίρνουν πρώτα τα χρήματα από την κάρτα και κατόπιν παραγγέλουν τα προιόντα για να στα στείλουν.

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους με e-mail, είναι εξυπηρετικοί και θα δεις αν έχουν πάρει την παραγγελία σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...