Jump to content

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ


LINUS

Recommended Posts

Γειά σας. Πολύ χάρηκα που σας ανακάλυψα, προ ολίγου και δεν αντιστάθηκα... γράφτηκα κι εγώ!

Λοιπόν, με λένε Λίνα, μένω στην Αθήνα και μέχρι στιγμής (!) έχω 4 ενυδρεία. Ενα 120λιτρο φυτεμένο, με 2σκαλάρια, 2clown, 2gurami και έναν pterygoplichthys. Eνα 60 λιτρο με 3 χρυσόψαρα. Ενα 50λιτρο με τον μονομάχο μου, 5 αρλεκίνους κι ακόμα 1 pterygoplichthys. Και τέλος 1 30λιτρο με 2 χελωνίτσες! Αυτά!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Πολύ χάρηκα που σας ανακάλυψα, προ ολίγου και δεν αντιστάθηκα... γράφτηκα κι εγώ!

Λοιπόν, με λένε Λίνα, μένω στην Αθήνα και μέχρι στιγμής (!) έχω 4 ενυδρεία. Ενα 120λιτρο φυτεμένο, με 2σκαλάρια, 2clown, 2gurami και έναν pterygoplichthys. Eνα 60 λιτρο με 3 χρυσόψαρα. Ενα 50λιτρο με τον μονομάχο μου, 5 αρλεκίνους κι ακόμα 1 pterygoplichthys. Και τέλος 1 30λιτρο με 2 χελωνίτσες! Αυτά!! :D

60 liters με 3 χρυσόψαρα δεν τα λυπασαι???? καλωσήρθες παρόλ'αυτά

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλωσηλθες στην παρεα του ΑΖ

:D

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες και απο μένα και καλή χρονιά!!!

60 liters με 3 χρυσόψαρα δεν τα λυπασαι???? καλωσήρθες παρόλ'αυτά

Μιά χαρά είναι τα χρυσόψαρα στα 60 λίτρα αν και οριακά,έχουμε δεί πολύ χειρότερα...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Συμφωνώ, είναι οριακά έως πολλά τα χρυσόψαρα. Ξεκίνησα όμως με αυτό το ενυδρείο και δυστυχώς δεν είχα κάνει σωστή μελέτη πριν αγοράσω τα ψαράκια. Ηταν και πιό μικρά -τα έχω σχεδόν 2 χρόνια τώρα- και ξεγελάγανε. Τώρα τα έχω αγαπήσει και θέλω να ελπίζω πως έχουν συνηθίσει κι αυτά στον χώρο. :D

Link to comment
Share on other sites

θέλω να ελπίζω πως έχουν συνηθίσει κι αυτά στον χώρο. :D

μην το ελπιζεις αγαπητη μου φιλη γιατι δυστυχως δεν ισχυει...χρειαζονται περισσοτερο χωρο.

αν τους τον δωσεις θα τα χαιρεσαι για πολλα χρονακια ακομη.!!!

και βεβαια καλως ηρθες στην πιο σουπερ-ντουπερ ενυδρειοπαρεα..!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

:D

Καλώς ήρθες, καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Λίνα στο ΑΖ...! :D

Αν μερικές φορές είμαστε λίγο απότομοι στις παρατηρήσεις μας μη μας παρεξηγείς, είμαστε καλοπροαίρετοι! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...