Jump to content

καλησπερα


george21

Recommended Posts

με λενε γιωργο και ειμαι καινουργιος κ αρχαριος απεκτησα ενα ενυδρειο πριν 2μηνες στην αρχη για τα παιδια και μετα κολησα εγω τα πρωτα χρυσοψαρα ψοφισανε τωρα το καθαρισα και θελω να το ξαναστισω αλλα εχω μπερδευτη δεν βγαζω ακρη το ενυδρειο ειναι 60 λιτρα με φιλτρα εσωτερικα και θερμοστατη θελω βοηθια τη ψαρια να βαλω και να ειναι ανθεκτικα Υ.Γ εδω που κατοικω δεν εχει pet shop και αναγκαζομαι να πηγενω σε αλλεσ πολησ

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας :)

κατ'αρχας φιλε μου πρεπει να το στρωσεις.

να μαθεις επισης τι σημαινει ''κυκλος του αζωτου''.

μπορεις να ξεκινμησεις το διαβασμα ,και να παρεις τα κατωθι υγτα τεστ αρχικα,για αμμωνια,νιτρωδη και νιτρικα αλατα.

ΕΔΩ 1 και ΕΔΩ 2

καλο διαβασμα :helpjim:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες συνονόματε Γιώργο στο ΑΖ...! :)

Μιας και βλέπω Εύβοια, που μένεις...? :helpjim:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας :)

κατ'αρχας φιλε μου πρεπει να το στρωσεις.

να μαθεις επισης τι σημαινει ''κυκλος του αζωτου''.

μπορεις να ξεκινμησεις το διαβασμα ,και να παρεις τα κατωθι υγτα τεστ αρχικα,για αμμωνια,νιτρωδη και νιτρικα αλατα.

ΕΔΩ 1 και ΕΔΩ 2

καλο διαβασμα :helpjim:

sosta ayta poy les file moy alla pou na ta bro ta test edo den exi tipota pira sena pet shop til ke mou ipe na rixo to axloriotiko pu exo ke ena igro pu ine gia tin biologia to nitrivec

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχας αν μπορεις γραφε με ελληνικα σε παρακαλω.

απο εκει και μετα,υπαρχουν τοσα καταστηματα που μπορουν να σου στειλουν τα παντα με κτελ οπου και να εισαι.....

κανε μια αναζητηση εδω μεσα στους επαγγελματιες,ελα σε συνενοηση μαζι τους,και θα γινει απλα και γρηγορα η δουλεια σου,χωρις να περιμενεις....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...