Jump to content

ΜΠΟΛΙ


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους,

ηθελα να μου πειτε αν παρω ενα μπολι απο φιλο με στρομενο ενυδρειο και περασουν περιπου 6 ωρες μεχρι να το βαλω στο δικο μου φιλτρο θα εχω προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι και το καλυτερο,αν δεν γινεται διαφορετικα βαλτο,αν και το μπολι θα εχει χασει σιγουρα μεγαλη αποικια ωφελιμων βακτηριων ,εε ολο και κατι θα εχει μεινει...

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει δυο κομματια Υιαλοβαμβακα απο το φιλο μου και τα εχω σε μια σακουλα στην μπαγαζιερα της μηχανης, Ειμαι βαρδια στην δουλεια μου και σχολαω 23:00.

Οταν λες να τα αερισω, λες να τα βαλο σε ενα κουβα με νερο και την αεραντλια να αεριστουν πριν βαλω το Υιαλοβαμβακα στο φιλτρο?

Link to comment
Share on other sites

καλο θα κανεις,αρκει στο νερο να εχεις ριξει αντιχλωριο,γιατι αλλιως....

Link to comment
Share on other sites

Να βαλω νερο απο το ενυδριο μου καλυτερα? η μπορει να χαλαση η βιολογια στο μπολι απο την αμμονια? ΝΗ3/4 : 5.0

Έγινε επεξεργασία - sv1gfu
Link to comment
Share on other sites

ηδη φιλε μου το μπολι εχει χασει την περισσοτερη απο την αξια του μετα απο τοσες ωρες...

γιατι δεν λες το φιλο σου να σου δωσει αλλο οταν θα εισαι εσυ ετοιμος,και να το ''παμε'' απο την αρχη..?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι φιλε μου το ατομο απο το οποιο βρηκα να παρω μπολι μενει Μαρουσι οπου ειναι και η δουλεια μου, και εγω Νικαια, και απο Νικαια, δεν εχω βρει καποιον να με εξυπηρετηση.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι φιλε μου το ατομο απο το οποιο βρηκα να παρω μπολι μενει Μαρουσι οπου ειναι και η δουλεια μου, και εγω Νικαια, και απο Νικαια, δεν εχω βρει καποιον να με εξυπηρετηση.

σωστο αλλα η γνωμη μου,ειναι βαλε μια αγγελια εδω μεσα και ζητησε μπολι απο καποιο φιλο χομπιστα.δεν θα σου στοιχισει τιποτα και μπορει να γλυτωσεις ολοκληρο αυτο ταξιδι...για σκεψου.. :helpjim::)
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...