Jump to content

Νέο μέλος.


stelios79

Recommended Posts

Χαιρετίζω ολα τα μέλη του aquazone :) . Ονομάζομαι Στέλιος είμαι 28 ετών και μόλις πρόσφατα αποφάσισα να ασχοληθώ με τον χώρο των ενυδρείων. Καθότι λάτρης του υγρού στοιχείου έχω ασχοληθεί με τις περισότερες απο τις δραστηριότητες που το αφορούν αλλα ποτέ εως σήμερα δεν είχα μπεί στον κόπο να κοιτάξω προς τη μεριά σας :bowdown: . Ετσι λοιπόν τις προσεχείς ημέρες σκοπέυω να γίνω κάτοχος ενος Juwel vision 180. Έχοντας διαβάσει μόνο ενα αγγλικό βιβλίο περι του θέματος αλλα και μέσω κάποιων σχετικων post που βρήκα εδώ, έχω μαζέψει κάποιες αρχικές πληροφορίες για το τι θέλω να κάνω στο ενυδρέιο μου. Στόχος μου είναι ένα Reef tank και θα ήθελα κάποιες συμβουλές η κάποιες απόψεις πάνω σε αυτό, όπως βαθμός δυσκολίας, συντήρηση,επάρκεια εξοπλισμού. Σε περίπτωση που η επιλογή μου είναι τελείως λάθος η απλά τελειώς άστοχη για έναν αρχάριο θα ήθελα κάποιες προτάσεις που θα ήταν ποιό βατές για το ξεκίνημα, με γνώμονα όμως πάντα οτι κάποια στιγμή(αν όχι άμεσα) να μπορέσω να μεταβώ στο Reef χωρίς πολλα περαιτέρω έξοδα :helpjim:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Στέλιο στο ΑΖ...! :)

Σου εύχομαι να φτιάξεις το reef σου όπως το ονειρεύεσαι! :helpjim:

Link to comment
Share on other sites

καλως τον στην καλυτερη ενυδρειοπαρεα..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...