Jump to content

μονομαχοι


IZAMBEL

Recommended Posts

κανα 2μηνο θα μπορεσουν να συνυπαρξουν

Περιπου τόσο ειναι ηρεμα. Μετα αρχιζουν οι τσαμπουκαδες. Πάντα βεβαια υπαρχουν εξαιρεσεις...

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι ολα τα ενυδρεια τα εχω στο δωματιο μου, μαζι με τα 2 κουνελακια, την χελωνα μου, τα 2 παπαγαλακια, τον μεγαλο παπαγαλο και το ιγκουαννα μου :)

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι ολα τα ενυδρεια τα εχω στο δωματιο μου, μαζι με τα 2 κουνελακια, την χελωνα μου, τα 2 παπαγαλακια, τον μεγαλο παπαγαλο και το ιγκουαννα μου :helpjim:

το τσιρκο με τους ψυλλους ειναι να υποθεσω στο αλλο δωματιο μαζι με το σκυλο...εε..??? :bowdown::):D:blink:
Link to comment
Share on other sites

το τσιρκο με τους ψυλλους ειναι να υποθεσω στο αλλο δωματιο μαζι με το σκυλο...εε..??? :bowdown::):D:blink:

οχι φιλε μου. τον ξεχασα αυτον. και ο σκυλος μου εδω ειναι!!!!!!!! :helpjim:

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι βιαζομαι πολυ αλλα μηπως γνωριζεις μετα απο ποσο καιρο πρεπει να χωρισω τα μωρακια? για να ξερω

ποτε μπορω να το επιχειρησω. κανα 2μηνο θα μπορεσουν να συνυπαρξουν?

Αυτό θα το δεις και θα το κρίνεις μόνη σου. Συνήθως τα μωράκια που μεγαλώνουν γρηγορότερα απ' τα αδέρφια τους δημιουργούν όλα τα προβλήματα. Κυνηγούν τα μικρότερα και διεκδηκούν το χώρο. Αυτά τα μικρά που βλέπεις ότι έχουν μεγαλώσει αρκετά και στρεσάρουν τα υπόλοιπα, θα τα αφαιρείς σιγά σιγά. Κάθε φορά τα μεγαλύτερα, ώσπου στο τέλος θα τα έχεις όλα χώρια. Και ειδικότερα αυτά που είναι αρσενικά όταν ξεχωρίσει το φύλλο τους. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...