Jump to content

Διαστημικό ενυδρείο


Recommended Posts

Μπορεί να σου στοιχίσει μερικές χιλιάδες ευρώ, αλλά είναι σίγουρο ότι θα εντυπωσιάσεις γνωστούς και φίλους με το σούπερ ντιζαϊνάτο ενυδρείο της spacearium…εκείνο που δεν ξέρω είναι, αν τα ψάρια θα αισθάνονται άνετα εκεί μέσα…

http://www.spacearium.net/

umb

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Οτι ειναι πανεμορφο δεν το συζηταμε... ειναι ισως απο τα πιο ομορφοτερα ενυδρεια που εχω δει.... αλλα για τα ψαρια εχεις δικιο....πολυ στενο !

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο αλλα πως ξερουμε οτι τα 2 αυτα σιδερα που το κρατανε στον αερα,θα αντεχουν τοσα λιτρα?????υπαρχει περιπτωση να πεσει???

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο αλλα πως ξερουμε οτι τα 2 αυτα σιδερα που το κρατανε στον αερα,θα αντεχουν τοσα λιτρα?????υπαρχει περιπτωση να πεσει???

σωστο και αυτο ειναι μια αποψη :lol::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τα σωληνάκια απο το ενυδρείο στο φίλτρο σκέφτηκε κανείς πως καθαρίζουν; Η οτι χρειάζεται σκάλα για να περάσεις μαγνήτες το τζάμι;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο design!

Δεν είναι και τόσο μικρό όσο δείχνει, οι διαστάσεις είναι σε ίντσες , το μικρότερο είναι 59"x 14" x 28,5 " 58 US Gal. δηλαδή 150 x 38 x 71 cm 220 Lt.

Όσο για τον καθαρισμό.... όταν κάποιος δίνει 5000 $ για design φωνάζει και το συνεργείο καθαρισμού ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Άντε για τον καθαρισμό να φέρεις συνεργείο, το καταλαβαίνω, με το τάισμα των ψαριών τι γίνεται? Και αν βάλεις μια αυτόματη ταίστρα και χαλάσει το όλο ντιζάιν?

umb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μπορεί να σου στοιχίσει μερικές χιλιάδες ευρώ, αλλά είναι σίγουρο ότι θα εντυπωσιάσεις γνωστούς και φίλους με το σούπερ ντιζαϊνάτο ενυδρείο της spacearium…εκείνο που δεν ξέρω είναι, αν τα ψάρια θα αισθάνονται άνετα εκεί μέσα…

http://www.spacearium.net/

umb

:bowdown:

Στυλατο αλλα πολυ στενο ε;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...