Jump to content

Ανθρακας


tsantos

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους,θα ηθελα να ρωτησω:κανω θεραπια με ενα φαρμακο,μετα το τελος της θεραπιας βαζω ανθρακα που γραφει επανω οτι κραταει 40 μερες,τον βαζω για 3-4 μερες να τραβηξει το φαρμακο,και μετα τον βγαζω για να κανω θεραπια με καποιο αλλο φαρμακο γιατι το πρωτο δεν επιασε.

Ερωτημα:μπορω να τον διατηρησω σε εναν κουβα για 5-6 μερες και μετα να τον ξαναβαλω για να τραβηξει και το δευτερο φαρμακο?

Αν σας μπερδεψα,μου λετε. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις λόγο να τον βάλεις σε κουβά. Τον αποθηκεύεις και όταν τον χρειαστείς τον τοποθετείς.

Δεν έχει κάποιο είδος βιολογίας πάνω του που θα πρέπει να διατηρηθεί.

Μετά από 20-30 μέρες συνολικής χρήσης τον πετάς και αγοράζεις άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παρα πολυ Ανδρεα.Αυτο θα κανω θα τον φυλαξω για αλλη φορα,η απορεια μου ηταν μην απελευθερωσει ουσιες απο το προηγουμενο φαρμακο στο ενυδρειο γιαυτο ειπα σε κουβα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παρα πολυ Ανδρεα.Αυτο θα κανω θα τον φυλαξω για αλλη φορα,η απορεια μου ηταν μην απελευθερωσει ουσιες απο το προηγουμενο φαρμακο στο ενυδρειο γιαυτο ειπα σε κουβα.

Μολις τελειωσεις τη θεραπεια βαζεις τον ανθρακα για να τραβηξει τα ζουμια!4-5 μερες ειναι καλα.τον ανθρακα τον πετας μετα,δεν τον κρατας για μελλοντικη χρηση

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσεις τη θεραπεια βαζεις τον ανθρακα για να τραβηξει τα ζουμια!4-5 μερες ειναι καλα.τον ανθρακα τον πετας μετα,δεν τον κρατας για μελλοντικη χρηση

:lol::wacko::wacko:

Έγινε επεξεργασία - aquamania
Link to comment
Share on other sites

:lol::wacko::wacko:

Ok aquamania και sterba2 ευχαριστω πολυ. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...