Jump to content

Chat...


Recommended Posts

Ενώ το forum είναι τόσο ζωντανό, (σαν ύφαλος που σφύζει από ζωή) το chat είναι σαν την νεκρά θάλασσα !!!

Μήπως πρέπει να αρχίσουμε να chat(ιζόμαστε) :lol::wacko: να το ζωντανέψουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κάτι πρέπει να κάνουμε για να γίνει και αυτό το μέρος του φόρουμ ενεργό, είναι πιό άμεσο όπως και να το κάνεις και πιό γρήγορο.

Επειδή δεν το έχω χρησιμοποιήσει, μπορεί κάποιος να μου πεί αν μπορείς να δημιουργήσεις chat room ή μιλάνε όλοι όσοι είναι μέσα στο chat ταυτόχρονα?

Link to comment
Share on other sites

Ας μην συγκρινουμε το Chat με το forum.... Οτι μπενει εκει εξαφανιζεται για παντα ενω οτι γραφουμε εδω μενει και βοηθαει πολλους αλλους!!

Βεβαια δεν λεω οτι δεν πρεπει να ζωντανεψει το chat...απλα πρεπει να χρησιμοποιειτε για αλλου ειδους συζητησεις !

Link to comment
Share on other sites

Σωστό ότι πρέπει να παραμένουν τα γραφόμενα και οι απορίες στο forum αλλά υπάρχουν περιπτώσεις (πέρα από κουβεντούλα και κους κους) που κάποιο μέλος θα ήθελε μια πιο άμεση απάντηση. Θα πρότεινα λοιπόν τα πιο έμπειρα μέλη και οι διαχειριστές των forum, όποτε και όταν βρίσκονται on line θα μπορούσαν να είναι και στο chat για … «επείγοντα περιστατικά», ας δοκιμάσουμε κάτι τέτοιο και αν δουλέψει έχει καλώς… αν όχι… πάλι καλώς τι είχαμε τι χάσαμε !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:bowdown:

Ενώ το forum είναι τόσο ζωντανό, (σαν ύφαλος που σφύζει από ζωή) το chat είναι σαν την νεκρά θάλασσα !!!

Μήπως πρέπει να αρχίσουμε να chat(ιζόμαστε) :):) να το ζωντανέψουμε !!!

<_<:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

επαναφερω το θεμα γιατι εχω βαρεθει να ειμαι μονος!!!

ΔΕΝ ειναι δυνατον καθε βραδυ να μπαινω μονος να ρωταω και να απανταω στο CHAT ROOM μονος μου!!

Σπαμαρω μονος!!

Ελατε να σπαμαρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

επαναφερω το θεμα γιατι εχω βαρεθει να ειμαι μονος!!!

ΔΕΝ ειναι δυνατον καθε βραδυ να μπαινω μονος να ρωταω και να απανταω στο CHAT ROOM μονος μου!!

Σπαμαρω μονος!!

Ελατε να σπαμαρουμε!!!

:wacko::bowdown: Μπειτε ολοι!!!!! :):thumbup::(

Link to comment
Share on other sites

Nα μπουμε,να μπουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Ax ρε παιδια εγω βγηκα γιατι μου την σπαει!!!! :):thumbup: Δεν εχει ελληνικα!!!! Αλλα αν μπειτε ξαναμπαινω!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να καναουμε ενα νεο θεμα εδω στο aquazone cafe και να το κανουμε chatadiko! Δηλαδη να λεμε ακριβως αυτα που θελουμε αλλα να μενουν κιολας! Τι λετε?? :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντος δεν με βάζει.... :)

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντος δεν με βάζει.... :thumbup:

Πρεπει να κανεις log in... :) Με το ονομα που εχεις στο aquazone

Link to comment
Share on other sites

το κανω αλλα δεν με δεχετε

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να κανουν Log In οι χρηστες που εχουν το ονομα τους με Ελληνικους χαρακτηρες...Επικοινωνησε με εναν Admin για να λυθει το προβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

αμ ετσι! λεω και γω τι φταιει!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να είναι σαν την νεκρά θάλασσα, αλλά και η προκαθορισμένη γραμματοσειρά είναι σαν σπασμένο κοράλλι...δεν γίνεται να μπει μια πιο ευανάγνωστη?

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να είναι σαν την νεκρά θάλασσα, αλλά και η προκαθορισμένη γραμματοσειρά είναι σαν σπασμένο κοράλλι...δεν γίνεται να μπει μια πιο ευανάγνωστη?

:):thumbup::(

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ασχετο! Οσους τους πειραζει το δελφινι το θεμα αλλαζει!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μπειτε ειμαι μονος μου!! :thumbup::(:wacko::)

Έγινε επεξεργασία - aquarium_9
Link to comment
Share on other sites

Μπειτε ειμαι μονος μου!! :D:glare::thumbup::)

:thumbup: Nα πω και εγω κατι! Μηπως το chat πρεπει να αναβαθμιστει και αυτο? Να γινει καπως πιο ελληνικο!!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...