Jump to content

Recommended Posts

μάλλον πρόκειται για σαλιγκάρι Haliotis .. – καλό για το ενυδρείο – αλλά δεν είμαι σίγουρος ..

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακούς οργανισμούς έχεις στο ενυδρείο σου, που υποδηλώνει την πολύ καλή ποιότητα του βράχου.

Δυστυχώς όμως, θεωρώ δύσκολο να πάρεις υπεύθυνη απάντηση, αφου οι περισσότεροι, τους έχουμε δει μόνο σε φωτογραφίες, από διάφορες αναζητήσεις.

Για να έχουμε υπεύθυνες απαντήσεις, θα πρότεινα να υποβάλεις την ερώτηση, όπως και για το σαλιγκάρι, στην κατηγορία του Shimek. Αυτό θα μας βοηθήσει όλους να αποκτήσουμε περισσότερες γνώσεις.

Και μην ξεχνάς ότι η ερώτηση στην κατηγορία του καθηγητή μπορεί να γίνει στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα χτες και σήμερα να κάνω τις αναφορές εκεί που προτείνεις αλλά δεν τα κατάφερα !!! και δεν ξέρω τι φταίει. Αν είναι εύκολο ας το κάνει κάποιος από τους διαχειριστές θα είμαι υπόχρεος

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα χτες και σήμερα να κάνω τις αναφορές εκεί που προτείνεις αλλά δεν τα κατάφερα !!! και δεν ξέρω τι φταίει. Αν είναι εύκολο ας το κάνει κάποιος από τους διαχειριστές θα είμαι υπόχρεος

Ευχαριστώ.

Μου κανει μεγαλη εντυπωση που πολλα μελη μπερδευονται... το γραφει και στις ανακοινωσεις μεσα στην κατηγορια αλλα και οταν γινεται δημοσιευση ενος post... Τα θεματα σας δεν εμφανιζονται αμεσως και παραμενουν αορατα μεχρι να τα δει καποιος συντονιστης (στην συγκεκριμενη περιπτωση εγω) ωστε να γινει η απαραιτητη μεταφραση αν δεν εχει γινει και να σιγουρευτουμε οτι ειναι ενα θεμα που ταιριαζει στην συγκεκριμενη κατηγορια.

Παω να στα φτιαξω :thumbup::D

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακούς οργανισμούς έχεις στο ενυδρείο σου, που υποδηλώνει την πολύ καλή ποιότητα του βράχου.

Τελικά όντως ο βράχος είχε «πραγματάκια» επάνω.. ανακάλυψα και σπόγγους !!! Σήμερα πήγα και αγόρασα μερικά κιλά ακόμη και αντικατάστησα τον.. ψόφιο βράχο.

Δεν ξέρω αν θεωρηθεί διαφήμιση (αν δεν πρέπει διαγράψτε το) αλλά τον αγόρασα από το AZORES εδώ στη θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα Vega εισαι πολυ τυχερος ανθρωπος :thumbup:

Δες την απαντηση του καθηγητη και προσεξε το πολυ !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...