Jump to content

Kαλημέρα και καλώς σας βρήκα....


spirosk

Recommended Posts

Είμαι ευτυχής που σας ανακάλυψα... και σας αξίζουν συγχαρητήρια για το forum.Είμαι κι εγώ ένα φιλόζωο ον που ασχολούμε με αυτα επί 30 συναπτά έτη...σκυλάκια...γατούλες (κάποτε υπήρχαν κύκνοι και φασιανοί...)χαμστεράκια...Πριν μερικούς μήνες κόλλησα το μικρόβιο του ακουαρίστα....και κατέληξα να έχω 3 ενυδρεία 120 λ,80 λ, 20 λ με πλατάκια και γκαπάκια,χρυσόψαρα και μονομάχο....Εχω αποκτήσει σε μεγάλο βαθμό ψυχασθένεια με τα ψαράκια που ετοιμάζω να στήσω ενυδρείο τοίχου τύπου πλάσμα 4χ4!!!!!!Φυσικά ολα υπο μια προυπόθεση να συμβιώνουν μαζί μου ευτυχισμένα ώστε να είμαι κι εγώ....με γνώμονα την ανεση τους την ψυχική τους γαλήνη και υγεία...Ελπίζω σε αυτήν μου την προσπάθεια ότι θα βρώ συμπαραστάτες και βοήθεια στο forum για να πετύχω το σκοπό αυτό. :buttrock::D:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες !! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbup: στο ΑΖ
Link to comment
Share on other sites

:thumbup::D:buttrock::thumbup::thumbup::blink::thumbup::hysterical:
Link to comment
Share on other sites

καλωσόρισες στο aquazone !

τι εννοείς λέγοντας <τύπου πλάσμα 4Χ4 ?>

καλή συνέχεια !

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ευτυχής που σας ανακάλυψα... και σας αξίζουν συγχαρητήρια για το forum.Είμαι κι εγώ ένα φιλόζωο ον που ασχολούμε με αυτα επί 30 συναπτά έτη...σκυλάκια...γατούλες (κάποτε υπήρχαν κύκνοι και φασιανοί...)χαμστεράκια...Πριν μερικούς μήνες κόλλησα το μικρόβιο του ακουαρίστα....και κατέληξα να έχω 3 ενυδρεία 120 λ,80 λ, 20 λ με πλατάκια και γκαπάκια,χρυσόψαρα και μονομάχο....Εχω αποκτήσει σε μεγάλο βαθμό ψυχασθένεια με τα ψαράκια που ετοιμάζω να στήσω ενυδρείο τοίχου τύπου πλάσμα 4χ4!!!!!!Φυσικά ολα υπο μια προυπόθεση να συμβιώνουν μαζί μου ευτυχισμένα ώστε να είμαι κι εγώ....με γνώμονα την ανεση τους την ψυχική τους γαλήνη και υγεία...Ελπίζω σε αυτήν μου την προσπάθεια ότι θα βρώ συμπαραστάτες και βοήθεια στο forum για να πετύχω το σκοπό αυτό. :thumbup::blink::thumbup:

:D:buttrock::thumbup:

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας!!

Εύχομαι καλή επιτυχία στην ενυδρειακή κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στο ΑΖ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες !!

Αυτό σημαίνει ζωόφιλος να αγαπάς όλα τα είδη και όταν ανακαλύψεις την προτίμησή σου τότε σου γίνεται πάθος.Τα ενυδρεία θέλουν προσοχή και φροντίδα καθώς και να παρατηρείς συνέχεια για τυχόν αλλαγές ή αρρώστιες. Καλή αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...