Jump to content

Χαίρεστε!


Guest Ερόικα Δημογεροντάκη

Recommended Posts

Guest Ερόικα Δημογεροντάκη

Δέχεστε;;;

Νέα στο club των φίλων του υγρού στοιχείου! Μόλις προ ολίγων ημερών απέκτησα το πρώτο μου ενυδρείο, αν και μικρό λόγω έλλειψης χώρου (0,6*0,3*0,35 cm). Επιφυλάσσομαι για κάτι καλύτερο όταν μετακομίσω...

Προς το παρόν, περιμένω να περάσει η δοκιμαστική περιόδος και ταυτόχρονα ψάχνω ιδέες για τον εμπλουτισμό του ενυδρείου. Με μια πρώτη ματιά δυσκολεύτηκα να βρώ μεγάλη ποικιλία ψαριών, καθώς όσα pet shops επισκεύτηκα είχαν τις ίδιες οικογένειες ψαριών.

Τεστ νερού δεν έχω κάνει ακόμα. Βρήκα ένα kit της Tetra και άλλο ένα της JBL που καλύπτουν τις βασικές μετρήσεις, Ph, KH, GH, NO2 & NO3, αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν πήρα κανένα γιατί δεν είμαι σίγουρη για την αξιοπιστία τους.

Εύχομαι να είμαι ευπρόσδεκτη στην παρέα σας και να περάσουμε όμορφα ανταλάσσοντας γνώμες, εμπειρίες και απόψεις!

Φιλικότατα,

Ερόικα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Ερόικα!

Νέοι και παλιοί είναι ευπρόσδεκτοι στο Aquazone!

Μην διστάσεις να ρωτήσεις οτιδήποτε θέλεις για να στήσεις σωστά το καινούργιο σου ενυδρείο!

:busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ηρθες στην παρέα μας Ερόικα και καλή χρονιά. :busted_cop:

Θα πρέπει άμεσα να προμηθευτείς τα ανάλογα test έτσι ώστε και με την βοήθεια μας να στρώσει το ενυδρείο σου έτσι ώστε να μπορέσει με ασφάλεια να δεχτεί ψάρια και εσύ φυσικά να το απολαύσεις χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις. :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

καλωσ ηρθεσ εροικα...................

φυσικα και εισαι ευκπροσδεκτη.......

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες Ερόικα! :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Welcome !!!!!

Σιγουρα ηρθες στο καλυτερο σημειο για να μαθεις ολα οσα χρειαζεσαι!! Διαβασε τα αρθρα και τα posts και μετα ρωτα οτι θελεις!!

Καλη αρχη!

Link to comment
Share on other sites

:busted_cop: Ερόικα!

Ασφαλώς και είσαι ευπρόσδεκτη !!!! :busted_cop:

Καλώς ήρθες λοιπόν στην οικογένεια του Aquazone :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ερόικα καλως ηρθες και καλη αρχη! :busted_cop:

Για οτι χρειαστεις εδω ημαστε :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

:busted_cop: Καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το δεξί. Εύχομαι να πανε όλα καλά :busted_cop:
Link to comment
Share on other sites

:busted_cop: Ερόικα :busted_cop:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...