Jump to content

Η αγαπημένη σας σειρά


Recommended Posts

Απο τα νεα Lost και Heroes

και απο τα παλια Βabylon 5 και STAR TREK...... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Το μικρό σπίτι στο λιβάδι (πολύ παλιά, έτσι για να φαίνονται και οι ηλικίες...) :thumbup:

Babylon 5, Wonder Years (στην Αμερική, αρχές 90), Fresh Prince (η σειρά που έκανε διάσημο τον Will Smith), Δυο Ξένοι, παλαιότερα, και

Alias, CSI (NY, Miami κλπ) τελευταία.

Και μία σημείωση. Σε όσους άρεσε το Babylon 5, προτείνω (σε DVD φυσικά) το "BABYLON 5, The lost tales" :D

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες προτείνεις τη εννοείς ; Να το δούμε ή να μας το δώσεις τσάπα. :D

Πάντως το Babylon 5 είναι από τα λίγα έργα επιστημονικής φαντασίας με περίπλοκο και συναρπαστικό περιεχόμενο.

Πρέπει να παρατηρείς όλα τα επεισόδια διότι επεισόδιο από την αρχή δένει με την μέση κτλ.

Ως μανικός εννοείται έχω όλα τα γνήσια DVD από το πρώτο έως το τελευταίο επεισόδιο.

Μια φορά τον χρόνο (αρχές καλοκαιριού) τα ξαναβλέπω όλα από την αρχή και ακόμη με συναρπάζουν.

Αντε κοντέυει ο καιρός :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να δεις ενα επισοδιο κωσταντινου και ελενης και οπως ειπες σε στελνει veoh αλλα μπορεις να δεις μονο ενα 5λεπτο σαν preview.to veohtv το κατεβαζεις πολυ ευκολα,θα σου το πει μονο του το veoh αμα δοκιμασεις αυτο που σου λεω :D

Φιλε εχεις δικιο! Εγω πρεπει να το ειχα κατεβασει ασυναισθητα ή να μην θυμομουν οτι το ειχα κατεβασει γιατι παει και καιρος που ξερω την ιστοσελιδα και γι αυτο δεν το ειχα παρατηρησει.Παντως ειναι πολυ ευκολη διαδικασια! Εγω προσωπικα προτιμω να βλεπω τις σειρες απο εκει και να κανω παυση οταν θελω και να μην βλεπω και διαφημισεις!! :thumbup::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες προτείνεις τη εννοείς ; Να το δούμε ή να μας το δώσεις τσάπα. :buttrock:

Πάντως το Babylon 5 είναι από τα λίγα έργα επιστημονικής φαντασίας με περίπλοκο και συναρπαστικό περιεχόμενο.

Πρέπει να παρατηρείς όλα τα επεισόδια διότι επεισόδιο από την αρχή δένει με την μέση κτλ.

Ως μανικός εννοείται έχω όλα τα γνήσια DVD από το πρώτο έως το τελευταίο επεισόδιο.

Μια φορά τον χρόνο (αρχές καλοκαιριού) τα ξαναβλέπω όλα από την αρχή και ακόμη με συναρπάζουν.

Αντε κοντέυει ο καιρός :thumbup:

Αφού έχεις τα γνήσια DVD μπορείς να βρεις και αυτό που προτείνω... :D

Το αγαπημένο μου επεισόδιο είναι το babylon square που όταν το βλέπεις στον πρώτο κύκλο δεν καταλαβαίνεις απόλυτα τι γίνεται, και η φράση "Nο, not the one.." είναι όλα τα λεφτά. :thumbup:

Να υποθέσω ότι έχεις και τον 5ο κύκλο, που απ' ότι θυμάμαι δεν προβλήθηκε στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν τα είδες όλα???

Δεν γνωρίζεις πως τελειώνει η σειρά ???

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά τα έχω δει όλα, συμπεριλαμβανομένων και των ταινιών. Έχουμε τη σειρά σε videotapes(!), DVD, μέχρι και Αγγλία είχαμε ταξιδέψει και είδαμε σε πρώτη προβολή το 1ο επεισόδιο του 3ου κύκλου, όταν ακόμη στην Ελλάδα έδειχνα το 2ο.

Και φυσικά ως φανατική της σειράς, έχω διαβάσει τα σχόλια του JMS για το ποιο ήταν το πραγματικά τελευταίο επεισόδιο. Ακόμη υπάρχει στο internet το official site.

Το ξέρεις ότι ο JMS έχει γράψει και βιβλία? Αγαπημένο μου το Midnight Nation.

Link to comment
Share on other sites

Prison Break!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

lost

Link to comment
Share on other sites

Απο Ελληνικές :Θα βρεις τον δασκαλο σου,Τις Ελλαδος τα παιδια,Λατρεμενοι μου γειτονες,Εκεινες και εγω

Απο ξενες :Prison Break,One Tree Hill ( φιλοι για παντα),

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για να βρισκόμαστε σε κουβέντα και για να εκπληρώσω την περίεργα μου :) πια είναι η αγαπημένη σας σειρά (ξένη ή Ελληνική, παλιά ή νέα<_<.

Βασικά εμένα είναι η Babylon 5 :bowdown:

Και μετά ακολουθούν όλα τα Star trek πλην του παλιού.

Βασικά είμαι λίγο χαμένος στο διάστημα. :)

Αυτη με το Μιχαλοπυλο που εκανε τον Κρητικο τον Εφταψυχο.Θυμαται κανεις το ονομα της σειρας;

Link to comment
Share on other sites

χωρις πολυ σκεψη.....

LOST :)

IRON CHEF :)

και απο Ελληνικη φυσικα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

και απο παιδικα g.i joe,thundercats,he-man-transformers-jumaru-kabamaru-silverhawks-bravestar-x-men!!!

Link to comment
Share on other sites

και απο παιδικα g.i joe,thundercats,he-man-transformers-jumaru-kabamaru-silverhawks-bravestar-x-men!!!

...M' αυτά μεγαλώσαμε :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Απο τα νεα Lost και Heroes

και απο τα παλια Βabylon 5 και STAR TREK...... <_<

Και γω αυτά και άλλα όπως.......τα Φιλαράκια

Ομως ξέχασες να βάλεις το Smallville στα νέα

και απο τα παλιά........η γειτονιά μας, ο παράξενος ταξιδιώτης, Kung fu.......

Πως φαίνεται η....μέση Ηλικία :bowdown::):)

Έγινε επεξεργασία - lasal
Link to comment
Share on other sites

Brison Break μακράν το καλύτερο!

Απο Ελλάδα: 50-50 , Κωνσταντίνου και Ελένης αυτά τα 2 απο τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

LOST μακράν...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...