Jump to content

Αφίσα Ενυδρείου


Recommended Posts

Μπόρεί να σας φανεί εντελώς χαζή η ερώτηση μου αλλά είδα σε ένα ενυδρείο την αφίσα κολλημένη(πως δεν ξέρω) μεσα στο ενυδρείο.Είναι σωστο εγώ την έχω κολλημάνη έξω και είναι αλήθεια ότι δεν φαίνεται καθαρά.Ποιό είναι το σωστό;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου είσαι σίγουρος πως 'ηταν κολλημένη απο μέσα ένας καλός τρόπος για να μην κάνει ''νερά'' είναι να περάσεις με λίγο λαδάκι ή συλικόνη την μεριά που θα εφάπτετε με το τζάμι θα κολήσει επάνω σούπερ. :):bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σίγουρα μέσα και ήταν λίγο χάλια γιαυτό μου έκανε εντύπωση.

Ευχαριστώ για το κολπάκι θα το δοκιμάσω

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σίγουρα μέσα και ήταν λίγο χάλια γιαυτό μου έκανε εντύπωση.

Ευχαριστώ για το κολπάκι θα το δοκιμάσω

Ευχαριστώ πολύ

Καλημέρα "Isap"

Και έτσι να την αφήσεις μια χαρά είναι.Εγώ την έχω χροοόνια έτσι και δεν έχει πάθει τίποτα.Απλά προσπάθησε να την τεντώσεις καλά και πιάστην σε αρκετά σημεία με selotape σε όλες τις πλευρές.

_________.pdf

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα "Isap"

Και έτσι να την αφήσεις μια χαρά είναι.Εγώ την έχω χροοόνια έτσι και δεν έχει πάθει τίποτα.Απλά προσπάθησε να την τεντώσεις καλά και πιάστην σε αρκετά σημεία με selotape σε όλες τις πλευρές.

_________.pdf

Βάλε ταινία διπλής όψεως και τεντωσε καλά, έτσι θα είσαι σούπερ. και το λαδάκι καλή λύση είναι αλλα αν χρειασστεί να το βγάλεις (παράδειγμα λίγες σταγόνες νερού απο απροσεξία) θα ταλαιπωρηθείς.

Link to comment
Share on other sites

:):bowdown:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας παιδια καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...