Jump to content

Mαζική παραγγελία πιρανίων


PPAP

Recommended Posts

Τόσο καιρό προσπαθώ και μάλλον προσπαθούμε πολλοί να φέρουμε

2 είδη πιρανίων στην Ελλάδα σε προσιτή τιμή και τίποτα δεν γίνεται...

Αναφέρομαι στην οικογένεια των pygocentrus (piraya-cariba)

http://www.piranha-fury.com/information/im...s_piraya_03.jpg

http://www.piranha-fury.com/nl/forum/uploa...34_19_35597.jpg

....Στο

εξωτερικό και συγκεκριμένα σε Γαλλία-Γερμανία και Αγγλία και υπάρχουν

και τα βρίσκω σε προσιτές τιμές.....Το μόνο που θα μας επιβαρύνει είναι

τα μεταφορικά......Ακόμα και στην γειτονική Τουρκιά βρε ξερω μέλη γνωστού

πιρανχόβιου φόρουμ που είναι κάτοχοι των παραπάνω ειδών............

Όποιος επιθυμεί μαζί με εμένα να κάνει παραγγελία ας το δηλώσει μπας και

γινει τίποτα.....Επίσης όσοι ξέρουν από παραγγελίες εξωτερικού και μπορούν

να μας βοηθήσουν θα τους είμαι υπόχρεος

Περιμένω απαντήσεις

Έγινε επεξεργασία - PPAP
Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι κοντα αλλα να σε βοηθησω μπορω.αυτος εδω(γερμανια)φερνει πολλα ειδη και τελευταια εχει πολλα απο τα συγκεκριμενα ειδη .στο στελνει αεροδρομιο αμα δεν εισαι εντος γερμανιας και οι τιμες προσιτες,τωρα εχει μονο το piraya 70 euro to kommati,cariba δεν εχει τωρα αλλα αμα του ζητησεις θα σου φερει τον επομενο μηνα(εγω του ζητησα s.rhombeus και ο ατιμος τον επομενο μηνα καταφερε και βρηκε 35 εκ. ψαρι!το εχει ακομα εκει.

www.amazon-exotic-fish-import.de στειλτου με μυνυμα να σου στειλη τιμες για τα ειδη που εχει τωρα και καλη σας τυχη

Έγινε επεξεργασία - olimpiakakias
Link to comment
Share on other sites

οτι αφορα τα πιρανχα ειμαι μεσα. προσπαθησα κ εγω ν φερω καποια ειδη απο εξω αλλα η διαδικασια κολησε. τελικα βρηκα piraya απο ελλαδα κ τωρα μου μενουν τα cariba. οποτε περιμενω να ακουσω γνωμες κ προτασεις....

Link to comment
Share on other sites

H ιστοσελίδα είναι γνωστή και τα είδη πιρανίων που φέρνει και τα μεγεθη που φέρνει

αξιόλογα...Το θέμα είναι να μαζευτούμε αρκετοί ,να έρθει κάποιος σε επαφή μαζί του

και να αναλάβει την αποστολή της παραγγελίας....

Link to comment
Share on other sites

για τον γερμανο λες? καλος φαινεται. αλλα πρεπει να βρεθει καποιος που θα μιλαει καλα γερμανικα ή εστω καλα αγγλικα να επικοινωνησει μαζι του κ να παρει μια πρωτη απαντηση. δεν ειμαστε πολλοι αλλα πιστευω πως μπορουμε να ολοκληρωσουμε μια παραγγελια για να μας την στειλει κ να μοιραστουν κ τα μεταφορικα λιγο. προσωπικα δεν εχω μεγαλη εμπειρια σε συναλλαγες μεσω ιντερνετ....

Link to comment
Share on other sites

για τον γερμανο λες? καλος φαινεται. αλλα πρεπει να βρεθει καποιος που θα μιλαει καλα γερμανικα ή εστω καλα αγγλικα να επικοινωνησει μαζι του κ να παρει μια πρωτη απαντηση. δεν ειμαστε πολλοι αλλα πιστευω πως μπορουμε να ολοκληρωσουμε μια παραγγελια για να μας την στειλει κ να μοιραστουν κ τα μεταφορικα λιγο. προσωπικα δεν εχω μεγαλη εμπειρια σε συναλλαγες μεσω ιντερνετ....

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω επικοινωνήσει εγώ παλαιότερα με τον συγκεκριμένο Γερμανό αλλά δεν πουλάει απευθείας. Συνεργάζεται αποκλειστικά με το Water In, οπότε μάλλον πρέπει να γίνει μέσω Water In η όποια παραγγελία. Αλλά πάλι αν θέλετε προσπαθήστε μήπως και ...

Link to comment
Share on other sites

γερμανικα και αγγκλικα ξερω εγω καλα αλλα δεν ξερω πως θα το κανουμε να δουλεψει.μονο με προπληρωμη τα στελενει ο γερμανος

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ

Δεν βλέπω να κάνουμε τίποτα.......

Link to comment
Share on other sites

περιμενω απαντηση απο ενα φιλο που εχει μαγαζι. οσοι ενδιαφερονται ας ριχνουν μια ματια κ εδω που κ που....

Έγινε επεξεργασία - PPAP
Link to comment
Share on other sites

Eνδιαφερόμενοι:

PPAP 3 piraya 3 cariba μεσαίου μεγέθους

(μέλος aquazone) 1 rhombeus μεγέθους περίπου 35 εκ

Όσοι άλλοι ενδιαφέρεστε ποστάρετε εδώ...

Link to comment
Share on other sites

ειναι καλο να ξεκινησουμε καπως ετσι... σιγουρα αν μαζεψουμε εναν σημαντικο αριθμο κομματιων δεν θα περασει απαρατηρητη η παραγγελια μας.....

3 Χ pygocentrus cariba για μενα για αρχη κ βλεπουμε....

Link to comment
Share on other sites

Oπότε μέχρι στιγμής έχουμε

PPAP 3 piraya 3 cariba μεσαίου μεγέθους

(μέλος aquazone) 1 rhombeus μεγέθους περίπου 35 εκ

antonis t83 3 Χ pygocentrus cariba

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...