Jump to content

Hello


Recommended Posts

Καλησπερα.. :)

Δυστυχως οι μονοδαχτυλοι ειναι απο τα ψαρια που ειναι πολυ δυσκολο εως και αδυνατο να πετυχουμε τις συνθηκες αναπαραγωγης λογο του οτι περνανε απο 3 διαφορετικα σταδια κυκλικα γλυκο-υφαλμηρο-Θαλασσινο νερο..

Link to comment
Share on other sites

φιλε ταν μιασ και εισαι ο μονοσ που απαντησε μπορω να εχω μονοδακτυλουσ δολαρια και παγκασιουσ σε ενα ενυδρειο?απο ολα τα παιδια του σιτε σασ εχω αρνιτικεσ απαντησεισ στο οτι θα εχω προβλημα με το παγκασειουσ εσει τι λεσ?μπορει καπιοσ να ξεχωρησει πιοι ειναι αρσενικη και πιοι θυληκη μονοδακτυλη και αν ναι πωσ?τα ψαρια τα εχς σε γλυκο νερο απλοσ ρυχνο λιγο αλατι οταν βλεπω τουσ μονοδακτυλουσ οτι δεν αισθανονται ομορφα και μαυριζει το πτερυγιο τουσ θα ειθελα τισ συμβουλεσ σου και τισ γνωσεισ σου?φιλικα κωστασ.

Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω σηνονοματε ς με ζοριζι πολυ η ελινηκη γραφη στο πλυκτρολογιο εχω σηνηθισει me aythn thn grafh na grafw!σευχαρηστω για την βοηθεια σου!

Link to comment
Share on other sites

φιλε tan που είσαι έχω καιρό να ακούσω νέα σου θα ήθελα τα φώτα σου περί ενυδρεία υφάλμυρου νερού φαντάζομαι πως τα μηχανήματα είναι ηδεία με αυτά του γλυκού εκτος από το μηχάνημα που μετράει την alotothta?τη αλατότητα πρέπει να έχει το enyfreio?τη διάkosmhsh thelei kai th psaria?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...