Jump to content

Η μεγάλη μου αγάπη είναι η Θάλασσα.


Eleni_Nt

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Είμαι νέο μέλος, όπως θα προσέξατε :) :-) με λένε Ελένη και χάρηκα που βρήκα αυτό το forum. Με την ελπίδα κάποτε στο νέο μου σπίτι που θα χτίσουμε με τον άντρα μου να τοποθετήσω ένα ενυδρείο, όχι μόνο ως διακοσμητικό στοιχείο.

Ο λόγος είναι ότι αγαπώ πολύ οτιδήποτε έχει να κάνει με το στοιχείο «νερό» και το ότι είμαι πολύ φιλόζωη.

Η Θάλασσα είναι η μεγάλη μου αγάπη και οτιδήποτε ζωντανό κυκλοφορεί εκεί. Πριν χρόνια, έκανα καταδύσεις, αλλά σταμάτησα λόγω μιας επέμβασης που είχα κάνει και δεν μου επιτρέπει πια να βουτάω σε μεγάλο βάθος.

Εεε, αυτός είναι ένας από τους λόγους που θέλω να έχω ένα ενυδρείο γεμάτο στοιχεία από την θάλασσα, για να το χαζεύω και να το καμαρώνω και να φροντίζω τα ψαράκια που θα βάλω. Είναι το μόνο στοιχείο που με ηρεμεί.

Ένα ενυδρείο φιλοξενεί ζωντανά ψαράκια και χρειάζεται αρκετή δουλειά, προσοχή και συνέπεια για να παραμείνουν τα ψαράκια ζωντανά, ε ύχομαι μέσα από το forum να μάθω όλα όσα χρειάζονται για να φροντίζω το ενυδρείο και τα ψαράκια.

Καλώς σας βρήκα,

Ελένη.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες και εύχομαι σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου.

Καλή συνέχεια

umb

:)

Link to comment
Share on other sites

:):bowdown:

Καλησπέρα σας,

Είμαι νέο μέλος, όπως θα προσέξατε :bowdown: :-) με λένε Ελένη και χάρηκα που βρήκα αυτό το forum. Με την ελπίδα κάποτε στο νέο μου σπίτι που θα χτίσουμε με τον άντρα μου να τοποθετήσω ένα ενυδρείο, όχι μόνο ως διακοσμητικό στοιχείο.

Ο λόγος είναι ότι αγαπώ πολύ οτιδήποτε έχει να κάνει με το στοιχείο «νερό» και το ότι είμαι πολύ φιλόζωη.

Η Θάλασσα είναι η μεγάλη μου αγάπη και οτιδήποτε ζωντανό κυκλοφορεί εκεί. Πριν χρόνια, έκανα καταδύσεις, αλλά σταμάτησα λόγω μιας επέμβασης που είχα κάνει και δεν μου επιτρέπει πια να βουτάω σε μεγάλο βάθος.

Εεε, αυτός είναι ένας από τους λόγους που θέλω να έχω ένα ενυδρείο γεμάτο στοιχεία από την θάλασσα, για να το χαζεύω και να το καμαρώνω και να φροντίζω τα ψαράκια που θα βάλω. Είναι το μόνο στοιχείο που με ηρεμεί.

Ένα ενυδρείο φιλοξενεί ζωντανά ψαράκια και χρειάζεται αρκετή δουλειά, προσοχή και συνέπεια για να παραμείνουν τα ψαράκια ζωντανά, ε ύχομαι μέσα από το forum να μάθω όλα όσα χρειάζονται για να φροντίζω το ενυδρείο και τα ψαράκια.

Καλώς σας βρήκα,

Ελένη.

Link to comment
Share on other sites

:) στο ΑΖ
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και ελπιζω με τον αντρα σου να φτιαξεις ενα ωραιο ενυδρειο!

μαντευω πας για αλμυρο εε? :bowdown:

αμα ειναι ετσι παρε ενα παραδειγμα και πες μου αμα θα σε ηρεμουσε(χι χι :) )

http://www.reefkeeping.com/issues/2007-11/totm/index.php

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες στο Aquazone :)

Σου ευχομαι συντομα να φτιαξεις το ενυδρειο που επιθυμεις :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ για το καλωσόρισμα σας :blink::hysterical: .

καλως ηρθες και ελπιζω με τον αντρα σου να φτιαξεις ενα ωραιο ενυδρειο!

μαντευω πας για αλμυρο εε? :hysterical:

αμα ειναι ετσι παρε ενα παραδειγμα και πες μου αμα θα σε ηρεμουσε(χι χι :blink: )

http://www.reefkeeping.com/issues/2007-11/totm/index.php

Σνιφ, σνιφ... :bowdown: είναι απίθανο!!! Αν και έχω ακούσει από διαφόρους ότι το ενυδρείο γλυκού νερού είναι πιο εύκολο από ότι του αλμυρού.

Έχω πολύ διάβασμα από ότι βλέπω... :hysterical: και άπειρες συμβουλές και βοήθειες!!! :bowdown:

:):blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας, Ελένη!

Εύχομαι καλή επιτυχία στα σχέδιά σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...