Jump to content

θαλασσιο Ick


elias

Recommended Posts

Καλησπερα σας ονομαζομαι Ηλιας και ειμαι νεο μελος.Συνχαρητηρια για την δουλεια που κανετε στο site.Πραγματικα μπορει καπιος να βρει πολλες λυσεις και πολλα ενδιαφεροντα θεματα για το αγαπημενο μας χομπυ.Εδω και ενα χρονο συντηρω ενα cayman 230lit reef.Πριν 2 μερες παρουσιαστηκε ick στα ψαρια μου.Το προβλημα ειναι οτι τα ψαρια δυσκολα βγαινουν απο το ενυδρειο εκτος και αν βγαλω ολο το βραχο εξω και τον ξαναβαλω. Τι αλλες λυσεις υπαρχουν; Eυχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Καλός όρισες φίλε Ηλία στην όμορφη παρέα μας.Κάνε ένα post στην κατάλληλη κατηγορία θαλλασινού για να πάρεις πιό γρήγορες απαντήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Καλησπερα σας ονομαζομαι Ηλιας και ειμαι νεο μελος.Συνχαρητηρια για την δουλεια που κανετε στο site.Πραγματικα μπορει καπιος να βρει πολλες λυσεις και πολλα ενδιαφεροντα θεματα για το αγαπημενο μας χομπυ.Εδω και ενα χρονο συντηρω ενα cayman 230lit reef.Πριν 2 μερες παρουσιαστηκε ick στα ψαρια μου.Το προβλημα ειναι οτι τα ψαρια δυσκολα βγαινουν απο το ενυδρειο εκτος και αν βγαλω ολο το βραχο εξω και τον ξαναβαλω. Τι αλλες λυσεις υπαρχουν; Eυχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...