Jump to content

ΓΙΝΕΤΑΙ?????


Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΝΙ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 4 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΦΙΛΤΡΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΑΤΟ Κ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΩΤΗΡΙ (ΟΞΥΓΟΝΩΤΗ...) ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 6 ΝΕΟΝ Κ 4 ΓΚΑΠΙ.ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ??????

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πααααααρα πολυ μικρο,ειναι σχεδον ανυπαρκτο,4 λιτρα δεν κανουν ουτε για εναν μονομαχο! <_<

Σιγουρα ειναι 4?Μηπως εκανες λαθος στο γραψιμο και ηθελες να γραψεις 40? :thumbup:

Τα ψαρια χρειαζονται πολλα λιτρα ιδιεταιρα τα γκαπυ που γεννανε συνεχεια.

Αλλα γενικα χρειαζονται χωρο,οξυγονο,καλη φιλτρανση,θερμοστατη...... :bowdown::):)

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως ειναι 4 τα λιτρα..δωσε πισω ολα τα ψαρακια σου και παρε ενα μονομαχο!!

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως ειναι 4 τα λιτρα..δωσε πισω ολα τα ψαρακια σου και παρε ενα μονομαχο!!

ΟΝΤΩΣ ΤΟΣΑ ΕΙΝΑΙ !!!! ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ???? ΘΑ ΜΟΥ ΨΟΦΗΣΟΥΝ ??? 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΖΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΣΙΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΝΥΔΡΕΙΑΚΙ 3 ΝΕΟΝ ΚΑΙ 3 ΓΚΑΠΙ

ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ PET SHOP Κ ΕΚΑΝΑ ΦΑΣΑΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΑΝΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΝΑΝ ALBINO Κ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΑ 17 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΑΛΛΑ 5 ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ!!!(Ο ΑLBINO ΦΥΣΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ, Κ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUM...)ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΔΩΡΟ(ΑΛΛΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ALBINO ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ) ΑΛΛΑ 3 ΝΕΟΝ Κ 1 ΓΚΑΠΙ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕ ΠΩΣ ΤΑ ΝΕΟΝ Κ ΤΑ ΓΚΑΠΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ Κ ΑΝΘΕΚΤΙΚΑ Κ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΑΚΙ ΜΟΥ..... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πααααααρα πολυ μικρο,ειναι σχεδον ανυπαρκτο,4 λιτρα δεν κανουν ουτε για εναν μονομαχο! :thumbup:

Σιγουρα ειναι 4?Μηπως εκανες λαθος στο γραψιμο και ηθελες να γραψεις 40? :thumbup:

Τα ψαρια χρειαζονται πολλα λιτρα ιδιεταιρα τα γκαπυ που γεννανε συνεχεια.

Αλλα γενικα χρειαζονται χωρο,οξυγονο,καλη φιλτρανση,θερμοστατη...... :bowdown::):)

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 4....................ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ.........ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΝΑ ΦΑΩ....ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΤΟΣΑ ΧΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ??? <_<

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 4....................ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ.........ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΝΑ ΦΑΩ....ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΤΟΣΑ ΧΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ???

να μην έπαιρνες τα ψάρια...

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΝΙ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 4 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΦΙΛΤΡΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΑΤΟ Κ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΩΤΗΡΙ (ΟΞΥΓΟΝΩΤΗ...) ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 6 ΝΕΟΝ Κ 4 ΓΚΑΠΙ.ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ??????

:bowdown::):)<_<:thumbup::thumbup::thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Για ολα υπαρχει λυση!!σωσε ενα μονομαχο απο το ποτηρι!!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

να μην έπαιρνες τα ψάρια...

:bowdown::):) Απάντηση είναι αυτή; εσένα έτσι σου έχουν φερθεί εδω μέσα;;;

Link to comment
Share on other sites

:bowdown::):) Απάντηση είναι αυτή; εσένα έτσι σου έχουν φερθεί εδω μέσα;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ..... ΑΛΛΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ...ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ.... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΜΩΣ????ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΑΒΙΑ??

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ..... ΑΛΛΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ...ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ.... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΜΩΣ????ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΑΒΙΑ??

:bowdown::):)

Link to comment
Share on other sites

Όσο και να τυραννάς το μυαλό σου έχεις μόνο 3 επιλογές, ή πας πίσω τα ψάρια στο μαγαζί, ή τα δωρίζεις σε έναν ευσυνείδητο χομπίστα, ή αγοράζεις άμεσα άλλο ενυδρείο.

Στα συγκεκριμένα λίτρα δεν μπορείς να βάλεις κανένα ψάρι.-

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως αγαπας τα ψαρακια θα τα δωσεις πισω,θα αγορασεις αν μπορεις πιο μεγαλο ενυδρειο,εξοπλισμο,θα αρχισεις στρωσιμο και μετα θα ξαναπαρεις ψαρακια.

Για ολα υπαρχει λυση.Θα τα αποχωριστεις τωρα αλλα θα επανελθεις δρυμιτερη σε λιγο καιρο αφου εχεις διαβασει αρκετα στο φορουμ και θα εχεις μαθει απο το λαθος σου.

Μπορει να δωσεις λιγα χρηματα τωρα για το στησιμο αλλα μετα δε θα χρειαζεσαι και πολλα,μονο που και που.

Τα παιδια εδω μεσα με βοηθησαν πολυ να μαθω γιατι δεν ειχα ιδεα για τιμες νερου,κυκλο αζωτου,σωστη φιλτρανση..... :bowdown:

Το παν ειναι να μη βιαζεσαι να εχεις ψαρια,αν δεν εχεις τωρα χρηματα μαζεψε σιγα-σιγα,κανε ερευνα και καποια στιγμη θα μπορεσεις να τα κανεις ολα σωστα,μονο μη βιαζεσαι.

Don't worry και κανε τα ψαρακια σου happy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μπορείς να κρατήσεις το 4λιτρο για να το κάνεις γλάστρα για μια ανούμπια!

:wub:

Είναι και ωραία φυτά και εύκολα!

Παρακαλώ επίσης οι απαντήσεις σας να είναι ευγενικές και να μην γελάμε με την αδυναμία κάποιων να εκφραστούν μια και είναι καινουργιοι στον χώρο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...