Jump to content

ΒΑΒΥsitting ΣΕ ΚΟΓΚΟΛΕΖΟ...


Recommended Posts

ΣΤΟ 17ΛΙΤΡΟ ΕΝΥΔΡΕΙΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ.ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΔΥΝΑΤΗ Η ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΚΟΓΚΟΛΕΖΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΑΓΩΝΕΤΑΙ.ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΨΑΡΙΩΝ Κ ΚΑΤΕΛΕΙΞΑ ΣΤΟ ΕΣΦΑΛΜΕΝΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΩΣ ΑΙΤΙΑ ΤΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ ΠΟΥ ΤΣΙΜΠΟΥΣΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΛΗ.ΕΤΣΙ Κ ΤΑ ΑΠΟΜΟΝΩΣΑ.ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟ(!!!!) Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟ(ΕΧΩ 2 ΜΟΝΟΜΑΧΟΥΣ).ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ.Κ Ο ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ.ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΩΣ ΜΕΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ Κ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ , ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟ.Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ Κ ΗΡΕΜΟΣ ΟΠΟΤΕ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΥΠΟΠΤΕΥΘΗΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΑ ΠΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΨΑΡΙΑ.

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΣΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΨΑΡΑΚΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΟΥ!.ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΥΘΥΣ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ Κ ΤΟΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΑΛΑ.. Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 -3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΧΑΛΙ....ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ????

Υ.Γ. Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΚΟΓΚΟΛΕΖΟΣ(ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ)ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΕΔΩ Κ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ, ΚΑΘΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΨΑΡΙΑ Κ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΠΟΛΑΚΙ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΟΒΟΤΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΓΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΤΟ ΜΠΟΛΑΚΙ Κ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.....

Link to comment
Share on other sites

17 lt όλα αυτά τα ψάρια;;;

Link to comment
Share on other sites

17 lt όλα αυτά τα ψάρια;;;

ΝΑΙ ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ.........

Link to comment
Share on other sites

Παντα οι "μαυρουλιδες" την πατανε σ'αυτον τον κοσμο!!!! :):)<_<

Ρατσισμος!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Παντα οι "μαυρουλιδες" την πατανε σ'αυτον τον κοσμο!!!! :):)<_<

Ρατσισμος!!! :bowdown:

:thumbup::thumbup::thumbdown::thumbdown::thumbdown: :bigemo_harabe_net-175:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ειναι πως σε αυτες τις συνθήκες προβληματα θα συμβαινουν συνεχως με τελικη καταληξη τον προορο θανατο των ψαριων.. αν θες την γνωμη μου κρατα τους 2 μονομαχους τον καθενα μονο του στις γυαλες αφου προμηθευτεις 2 μικρους θερμοστατες και το κογκολεζο στο 17 λιτρο..και παλι οι συνθηκες δεν θα ειναι καλες αφου ενα χρυσοψαρο χρειαζεται 30 λιτρα περιπου..τα αλλα ψαρακια δωστα στο πετσοπ η χαριε τα..τουλαχιστον θα μετριαστουν οι συνθηκες..ειναι κριμα να τιρανιουνται τοσες ζωουλες..ψαξου και στο ιντερνετ.Περα απο τον χωρο που ειναι λίγος ειναι και ασυμβατα τα χρυσοψαρα με τους μονομαχους..ειναι σαν να βαζεις σε ενα κλουβι πολικες αρκουδες με καμήλες...καλη επιτυχία!!!και wellcome!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...