Jump to content

Video - ΑΤΥΧΑ ΨΑΡΙΑ


Recommended Posts

Παιδιά ίσως με αυτό που θα πω μερικοί με περάσετε για κακό αλλά θέλω να καταλάβετε πως θα το πω. Όντως όταν είδα το βίντεο αναγούλιασα και το έκλεισα. Μακάρι ο τύπος όταν έβαζε το χέρι του μέσα να του το δάγκωναν έτσι ώστε να καταλάβαινε τι κακό κάνει. Πάντα όμως υπάρχει ένα ΑΛΛΑ. Το ίδιο γίνετε και στην φύση. Είναι ο νόμος του δυνατότερου. Όλοι στα post απαντάμε ότι στην φύση δεν γίνεται αυτό, ότι στην φύση δεν γίνετε το άλλο. Προσπαθούμε να έχουμε τα ψάρια στο ενυδρείο μας όσο πιο κοντά γίνετε στο φυσικό τους περιβάλλον. Τα πιράνχας είναι κυνηγοί. Ζουν έτσι καθημερινά. Και πάλι ξαναλέω ότι είμαι κατά σε αυτό που έκανε ο τύπος στο YouTube αλλά όπως είπα και παραπάνω ακριβώς το ίδιο γίνεται και στην φύση. Καταλάβετε πως το λέω για να μην παρεξηγηθώ.

Παιδια ολοι εχεται δικαιω!!!!

Απο ολες τις πλευρες!

Βασικα μπηκα στο Youtube για να τα δω και λυπηθυκα πολυ!

Αλλα ξαφνικα ειδα αυτο:πατηστε αυτο στο Youtube 450g :D:excl::excl::excl:

Θα τα πεξεται δειτε ενα ενυδρειο!!!!!!!!!!!!!

Ποιο μεγαλο απο το σπιτι μου ειναι!!! :D:P:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Στη φυση φιλε Νικο λογω μη περιορισμενου χωρου,το αμοιρο το ψαρακι θα ειχε μια πιθανοτητα να γλυτωσει.Τοτε θα μιλουσαμε για θηρευτη και θηραμα.Στην προκειμενη περιπτωση μιλαμε απλα για εκτελεστικο αποσπασμα και καταδικασμενο σε θανατο!!!

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπαμε δεν ειναι ετσι ακριβος , στη φυση ενα αρωστο η ενα ψοφιο ψαρι ναι θα ειχε την ιδια τυχη αλλα ενα υγειης δεν θα το περιοριζε το τζαμι και θα ειχε την ευκαιρια να φυγει !

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα λυπαμαι...δεν εχω λογια να περιγραψω την οργη που νιωθω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...