Jump to content

Τηλεμαραθωνιος Ζωης για τον Σταθη Λαζαριδη


Recommended Posts

Γεια σας...

Αποφασισα να κανω μια κινηση και εγω,οσο περναει απο το χερι μου δηλαδη.

Ολοι θα εχετε ακουσει την ιστορια με τον ειδικο φρουρο Στάθης Λαζαρίδη

που πυροβοληθηκε σε μια υποθεση "ρουτινας"στα Ζωνιανα Μυλοποταμου.Το τοπικο μας καναλι Creta Channel κανει τηλεμαραθωνιο αυριο 06-05-2008 για την αποκατασταση της υγειας του 28 χρονου ατυχου ειδικου φρουρου προκειμενου να καλυφθουν τα εξοδα του.Την εκπομπη θα την παρουσιασει ο Γιωργος Βιτωρος.

Οποιος θελει να βοηθησει μπορει να καταθεσει χρηματικο ποσο στο *********@hotmail.com και στις 06-06-2008 θα δημοσιευτουν τα ονοματα (που θα βαλετε)στην εφημεριδα Nεα Κρητη,καθως επισης και στο site το οποιο διαβαζετε αυτο μηνυμα Ελπιδας.Τα χρηματα θα κατατεθουν στην τραπεζα μεσω συνεννοησης με τον πατερα του ειδ.φρουρου και θα ανεβασω την αποδειξη τραπεζας.

Οποιος θελει και μπορει να με βοηθησει να ανεβασουμε το μηνυμα και σε αλλα site...

Θα αναρωτιεστε γιατι το κανω αυτο;

H ανθρωπια στον ανθρωπο ειναι η μονη αξια,κι οπου υπαρχει εκτιμηση αυτο εχει σημασια.

Αν θελετε να επικοινωνησετε μαζι μου msn:********@hotmail.com

Σταθη σου ευχομαι καλη αναρωση και γρηγορα να γυρισεις γερος και δυνατος στη

οικογενεια σου.

Υ.Γ

Ο ασθενής ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Ευστάθιος, ο οποίος από 27-2-08 νοσηλεύεται στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο HADASSAH (Ισραήλ), διεκομίσθη προσωρινά στο Πολυδύναμο Ίδρυμα Αποκατάστασης Χρόνιων Νοσημάτων BEIT HADAR και παρακολουθείται από Ειδικούς Ιατρούς.Στον ασθενή ελέγχθηκαν οι λοιμώξεις και δεν παρουσιάζει κατακλίσεις.Αμέσως μετά τον έλεγχο των λοιμώξεων άρχισε εντατικό πρόγραμμα Παθητικής Φυσιοθεραπείας.

Προγραμματίζονται στο πρώτο 15νθημερο του μηνός Μαΐου περαιτέρω χειρουργικές παρεμβάσεις αποκατάστασης στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο HADASSAH.

Βοηθηστε με να προωθησω το μηνυμα και αν μπορει καποιος ας το κανει sticky μεχρι τις 06-06-2008

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που θα γινω ωμος αλλα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν θα κατεθετα ποτε χρηματα σε προσωπικο λογαριασμο κάποιου, επειδη μου το ζητησε καποιος παντελως αγνωστος σε καποιο forum.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει ολα τα μελοι να ειναι πολυ προσεχτικα σε τετοιους ειδους θεματα τα οποια μπορει να μην ευσταθουν και να ειναι μια καλοστημενη παγιδα απο καποιον/ους ετσι ωστε να βγαλουν χρηματα.

Το συγκεκριμενο μπορει να ειναι και πραγματικοτητα αλλα υποχρεωση μας ειναι να διαφυλαξουμε τα μελοι μας.

http://www.ydt.gr/main/Article.jsp?ArticleID=223070

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...