Jump to content

Επιλογη κανουριου ενυδρειου....


Recommended Posts

Ισχύει ακόμα παιδιά!Και εγώ πριν λίγο καιρό αγόρασα ένα Juwel rio 180 απο εκεί 218 ευρώ και μου έδωσαν δωροεπιταγή 109 ευρώ και αγόρασα ψάρια,χαλίκια,τροφές και άλλα!Το μόνο που δεν μπορείς να αγοράσεις με την δωροεπιταγή είναι άλλο ενυδρείο ή έπιπλο ενυδρείου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μεχρι τελος Μαιου ειναι σημερα πηγα να παρω λυπασμα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Με μια ερευνα αγορας σε μερικα μαγαζια με κρυσταλλα για 220 λιτρα βγαινουν καπου στα 100€ ετοιμο ο ενας μαλιστα εχει φτιαξει μερικα... και ξερει απο κοντρες και πως θα γινουν οι ενωσεις

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τελος Μαιου ειναι σημερα πηγα να παρω λυπασμα

Πήρε παράταση μέχρι τέλος Ιουνίου

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει ακομα η προσφορα (περασα προχθες απο κει). :rasp:

Αλλα εχουν ακριβυνει πολυ και αποτομα τα πραγματα, :rasp: σε σχεση με τις τιμες στο εξωτερικο που οταν εκανα την αγορα, οι τιμες του waterrinn ηταν σε καλο επιπεδο.

Το μαγαζι παραμενει καλη επιλογη για αγορες στην ελλαδα αλλα αν θα ειχα να κανω ακριβες αγορες θα τις εκανα πλεον απο ιντερνετ. :buttrock: .

Πηρα πριν 6 μηνες το Rio 180 (High-lite) 185€ (και τη βαση 85€) και πηρα δωροεπιταγη (~93€).

Συμπληρωσα 64€ (93+64=157€) στη δωροεπιταγη και πηρα το εξωτερικο φιλτρο eheim 2026 κομπλε (κανονιμη τιμη 157€) :thumbup: (Τιμη στη γερμανια τοτε 149€)

Τωρα εχει το ενυδρειο 218€ (+33€) = (+15%)

Η βαση 103€ (+18€) = (+15%)

και το φιλτρο 199€ (+42€) = (+27%) !!!!!!! :thumbup:

Συνολικη αγορα (ενυδρειο+βαση+φιλτρο) που θα μου στοιχιζε 185+85+157= 427€ μου κοστισε (με τη δωροεπιταγη) 335€

Για τις ιδιες αγορες μετα απο 6 μηνες θα πληρωνα 218+103+199= 520€ και θα μου κστισει (με τη δωροεπιταγη) 411€

Ποιος πηρε 27% αυξηση στο εισοδημα του σε 6 μηνες?

Αντε 15%.

Αααα ναι, το waterinn :bowdown:

Η τιμη του φιλτρου στη γερμανια ειναι ιδια (149€) Eheim professionell II 2026 incl. Eheim Filtermedia.

σημ: ολα καλα αλλα να λεμε τα συκα, συκα και τη σκαφη, σκαφη. :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...