Jump to content

Επιτελους !!!!!


Recommended Posts

Δεν ξέρω πόσοι το έχουν βρει ( το πετυχα τυχαία στο google) www.aqua-reef-farm.com , παραγγειλα τριντακνα μπλε, μια ανεμωνα και 2 blue tang και σε 2 ημερες τα έιχα. :D

Οι τιμες μου φανικαν καλες , εσεις τι λετε ? :excl:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι σαν πρωτο σου ποστ καλο θα ηταν να μας συστηθεις,και να γνωριστουμε κατ'αρχας......

καλως ηρθες λοιπον στην παρεα μας......

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι σαν πρωτο σου ποστ καλο θα ηταν να μας συστηθεις,και να γνωριστουμε κατ'αρχας......

καλως ηρθες λοιπον στην παρεα μας......

Το όνομα μου είναι Νίκος

Έχω ένα θαλασσινό ενυδρείο εδώ και ένα χρόνο χωρις να μπορώ να βρω κοραλλια

Στα καταστήματα ,μπαίνοντας τοιχεα στο sit που ανέφερα παραγγελια με φόβο

Κάποια κομμάτια και όλα πήγαν καλά , δεν είμαι γνώστης τιμών

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω... τι να σου πω...

οι τιμές είναι συγκρισιμες... εχουν μερικα πραματα που δεν τα βρισκεις ευκολα...

για 60 τονους ενυδρεια δεν εχουν πολλα διαθεσιμα πραγματα...

ισος ειναι αρχη ακομα...

το site ειναι χωρις πολλες πληροφοριες...

Εγω προσωπικα θα ήθελα να μαθω περισοτερα, ισως να τους προσκαλουσαμε να κανουν εγγραφη στο φορουμ σαν καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω... τι να σου πω...

οι τιμές είναι συγκρισιμες... εχουν μερικα πραματα που δεν τα βρισκεις ευκολα...

για 60 τονους ενυδρεια δεν εχουν πολλα διαθεσιμα πραγματα...

ισος ειναι αρχη ακομα...

το site ειναι χωρις πολλες πληροφοριες...

Εγω προσωπικα θα ήθελα να μαθω περισοτερα, ισως να τους προσκαλουσαμε να κανουν εγγραφη στο φορουμ σαν καταστημα?

Με τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους μου απάντησαν πως την επόμενη εβδομάδα θα έχουν μεγάλη ποικιλία από ακροπορες και σε ποσότητα γενικώς

Πάνω από 600 κοραλλια και ψαρια

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα μου είναι Νίκος

Έχω ένα θαλασσινό ενυδρείο εδώ και ένα χρόνο χωρις να μπορώ να βρω κοραλλια

Στα καταστήματα ,μπαίνοντας τοιχεα στο sit που ανέφερα παραγγελια με φόβο

Κάποια κομμάτια και όλα πήγαν καλά , δεν είμαι γνώστης τιμών

Δεν μπορεις να βρεις κοραλλια εδω και ενα χρονο ? :excl::excl::excl:

Με συγχωρεις αλλα αυτο απλα δεν γινεται... :D

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα μου είναι Νίκος

Έχω ένα θαλασσινό ενυδρείο εδώ και ένα χρόνο χωρις να μπορώ να βρω κοραλλια

Καλα αυτο δεν παιζει να γινετε...

Στα καταστήματα ,μπαίνοντας τοιχεα στο sit που ανέφερα παραγγελια με φόβο

Κάποια κομμάτια και όλα πήγαν καλά , δεν είμαι γνώστης τιμών

Το να δεις εαν τα ζωντανα που εχεις πανε καλα θελει χρονο και να μπορεις να συγκρινεις το αποτελεσμα σε βαθος χρονου. Αλλα σαν μορφη "διαφημισης" μου φαινετε ολο και θα προτιμουσα να υπαρχει αλλη προσεγγιση στο ολο θεμα. Θα ηταν καλυτερα για ολους.

Link to comment
Share on other sites

με μια γρηγορη ματια οι τιμες σε καποια ειναι καλες(ειδικα στα κλαμς) και σε καποια αλλα ειναι αρκετα υψηλες!

ειμαι περιεργος να δω τις τιμες στις ακροπορες!

τεσπα οπως και να εχει καλο ειναι να υπαρχουν τετοια site αν και

συμφωνω και με τον discos!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να βρεις κοραλλια εδω και ενα χρονο ? :excl::excl::excl:

Με συγχωρεις αλλα αυτο απλα δεν γινεται... :D

Λέγοντας ότι δεν μπορώ να βρω κοράλλια εννοώ πως βλέπεις συνήθως τα ιδία και τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Με παρεξήγησες Λέγοντας ότι δεν μπορώ να βρω κοράλλια εννοώ πως βλέπεις συνήθως τα ιδία και τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νίκο, γιατί δέν κάνεις μία παρουσίαση του ενυδρείου σου στην αντίστοιχη κατηγορία!

Πολλοί θα ήθελαν να το δούν! :D

Link to comment
Share on other sites

:D Αύριο θα βγάλω φώτο και θα έχετε το ενυδρείο μου

Είναι δυο ετων στα 1000λιτρα με 500λιτρα σάμπ

Εύχομαι να σας αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Αφού συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο Discos, ως προς ( Το να δεις εάν τα ζωντανά που έχεις πάνε καλά θέλει χρόνο και να μπορείς να συγκρίνεις το αποτέλεσμα σε βάθος χρόνου ),.....σας γνωρίζω ότι παρέλαβα την δική μου παραγγελιά την επομένη ήμερα, χωρίς κανένα πρόβλημα,......( ασφαλής συσκευασία, καμία απώλεια ζωντανών ).

Θετικό χαρακτηριστικό ( για μένα ) είναι ότι με πήραν τηλ., εάν έκανα την παραλαβή, και εάν είμαι ικανοποιημένος με τα ζωντανά.

Οι τιμές τους γενικά είναι ικανοποιητικές,......και θέλω να πιστεύω ότι δεν θα είναι μόνο για την αρχή λειτουργίας / γνωριμίας του καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Αφού συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο Discos, ως προς ( Το να δεις εάν τα ζωντανά που έχεις πάνε καλά θέλει χρόνο και να μπορείς να συγκρίνεις το αποτέλεσμα σε βάθος χρόνου ),.....σας γνωρίζω ότι παρέλαβα την δική μου παραγγελιά την επομένη ήμερα, χωρίς κανένα πρόβλημα,......( ασφαλής συσκευασία, καμία απώλεια ζωντανών ).

Θετικό χαρακτηριστικό ( για μένα ) είναι ότι με πήραν τηλ., εάν έκανα την παραλαβή, και εάν είμαι ικανοποιημένος με τα ζωντανά.

Οι τιμές τους γενικά είναι ικανοποιητικές,......και θέλω να πιστεύω ότι δεν θα είναι μόνο για την αρχή λειτουργίας / γνωριμίας του καταστήματος.

Μου θυμιζει καταστημα Αμερικης... Μακαρι να συνεχισει ετσι. :D

Link to comment
Share on other sites

καλωσόρισες Νίκο :excl:

πολύ καλή ιδέα .. περιμένουμε :D

Μετά από πολλές προσπάθειες κατάφερα να βγάλω μια μέτρια εικόνα δεν πίστευα πώς θα ήταν τόσο δύσκολο ίσος δεν έχω καλή φώτο.

Πώς όμως να την περάσω για να σας την δείξω

Link to comment
Share on other sites

στη σελίδα που ανοίγει για να γράψεις αυτό που θέλεις θα δεις μια επιλογή << αναζήτηση >> , μόλις επιλέξεις τη φωτογραφία κάνεις κλικ εκεί που λέει << πρόσθεσε αυτό το συνημμένο >> :D

Link to comment
Share on other sites

στη σελίδα που ανοίγει για να γράψεις αυτό που θέλεις θα δεις μια επιλογή << αναζήτηση >> , μόλις επιλέξεις τη φωτογραφία κάνεις κλικ εκεί που λέει << πρόσθεσε αυτό το συνημμένο >> :D

Ελπίζω να την έστειλα

post-7724-1211035125_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του ποστ δεν είναι πως ανεβάζουμε φωτο, ή το ενυδρείο του nikost

Παρακαλούνται οι moderators να το μεταφέρουν στην ανάλογη κατηγορία

Link to comment
Share on other sites

για θαλασσινο ριφ ενος χρονου ειναι φανταστικο υπεροχο μοναδικο!!!

μπραβο !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε καλως ορίζω στο Forum μας!

Ενδιαφέρον δείχνει το ενυδρείο σου. Μπορείς να μας κάνεις μια παρουσίαση και να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες στην ανάλογη υποκατηγορία της κατηγορίας μας "Θαλασσινό Νερό".

Καλή διαμονή

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και μενα σημερα η παραγγελια μου και μπορω να πω οτι ειχα αψογη εξυπηρετηση και τα ζωντανα που παρελαβα ηταν αριστα και υγειεστατα. Να πω την αληθεια δεν το περιμενα.

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έλαβα την δεύτερη παραγγελία μου,

χρόνος παράδοσης 4 ώρες,……….ασφαλή συσκευασία,…..τα ζωντανά σε καλή κατάσταση, …..το μέγεθος και τιμές κοραλλιών αρκετά ικανοποιητικές

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...