Jump to content

Nea KainoyΡΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ


Recommended Posts

NEA KAINOYΡΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΔΟΞΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΨΕΥΤΟΠΝΕΥΜΑΤΙΣΤΗ GORDON SMITH Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΚΑΝΑΛΙ ΣΕ ΚΑΝΑΛΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΣ ΗΓΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΣΚΟΤΑΔΙΖΕΙ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΨΥΧΕΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ. Ο ΚΥΡΙΟΣ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΑ ΨΕΥΔΗ ΟΤΙ ΟΜΙΛΗ ΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ!!!!ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΤΙΣ ΠΛΑΝΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΣΥΝΟΔΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΠΙ ΤΩΝ ΑΙΡΕΣΕΩΝ

Γραμματέας:

Πρωτοπρ. Κυριακός Τσουρός.

Συνεργάτες:

Πρωτοπρ. Βασίλειος Γεωργόπουλος

?ρχιμ. Μελέτιος Στάθης

Κα Παναγιώτα Καραμπίνη - Ψαριανο?

Τηλ.: 210.72.72.240-1 & 3

Fax.: 210.72.72.244

http://agiooros.freeforums.org/sos-sos-sos-t1125.html#2495

Link to comment
Share on other sites

O Xριστός σου, ή ο Θεός σου, σου είπε να λύνεις τα προβλήματα του κόσμου φοβίζοντάς τον?

Είναι αγενές, προσβλητικό και δόλιο...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολυ μεγαλυτερα προβληματα με το να ασχολουμαστε με ανθρωπους που ομιλουν με πνευματα >< .

Link to comment
Share on other sites

ε και ? Και εγώ μιλάω με πνευματα καθε τοσο....

Ασε τον ανθρωπο να εκφραστει......!

Link to comment
Share on other sites

ΧαΧα!!Το χειροτερο παντως ειναι να μιλας μονος σου :D

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΑ ΨΕΥΔΗ ΟΤΙ ΟΜΙΛΗ ΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ!!!!ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΤΙΣ ΠΛΑΝΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

Εγω προσωπικα εχω αρχισει να μην πιστευω πουθενα.Ουτε θεους ουτε χριστους ουτε σατανιστες ουτε ουτε ουτε...!Αλλα θελω να σου πω κατι που με εχει πειραξει.Πριν μερικα χρονια (2-3) ειχε βγει ο κωδικας da vinci και ειχε γινει στις ενας πανικος.Τωρα ειναι καποιος στην τηλεοραση και ξανα το ιδιο.Οχι βεβαια ο πανικος που προκαλεσε το βιβλιο αλλα υπαρχει.Τοσους ευαλωτος ειναι ο χριστιανισμος που φοβοτανε ενα βιβλιο και μερικοι φοβουντε εναν απλο ανθρωπο???Αν ειναι ετσι τοτε καλυτερα που δεν πιστευω πουθενα.Γιατι αν δεν υπαρχει Θεος δεν υπαρχει και κανεις αλλος.Μην ξεχναμε οτι η μεγαλυτερη εφευρεση στην ιστορια της ανθρωποτητας ειναι ο χριστιανισμος

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Νικο ο Θεος ειναι ενας αλλα ανα τους λαους με πολλα ονοματα.Ας μην ανοιγουμε ομως τετοια κουβεντα εδω.Καποιος με διαφορετικα πιστευω απο τα δικα σου θα πει τα δικα του κλπ.Ας πιστευει ο καθενας οτι θελει μεσα του.

Link to comment
Share on other sites

απλα λυπαμαι που στην χωρα μας πλεον δεν θελετε να ακουγετε ο λογος του θεου και καποιοι κυριοι ανοιχτα πλεον αφου εχουν και τα μεσα προωθουν τον νεοσατανισμο.Η εκκλησια δεν φοβαται τιποτα απλα θελει να ενημερωσει ανθρωπους που εχουν μικρα παιδια κια τα θελουν υγιη πνευματικα.γνωριζουμε οτι τα προβληματα ειναι πολλα αλλα με το να χαζευουμε και να χλευαζουμε δεν βοηθαμε.

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεος δεν θελει δοξα , χρυσαφι , σκοταδισμο , φασισμο και λογοκρισια

του φτανει μονο το να ειμασται καλοι ανθρωποι .

Και γιατι να μην ακουμε κι αλλες γνωμες να δοκιμαζονται οι Χριστιανοι ?

Που το κακο ?

Link to comment
Share on other sites

Νατα........λες και τοξερα.Ας σταματησει εδω ρε παιδια

Link to comment
Share on other sites

Το κακό στην Ελλάδα είναι ότι ο λόγος του θεού ακούγεται από καλοθρεμμένους κληρικούς με ακριβά αμάξια πλούσια σπίτια και πολλά λούσα.

Link to comment
Share on other sites

ακουστε αφηστε στην ακρη την λουκα και τον καθε τηλεμαιντανο και δειτε τι γινετε γυρω μας...Ο ΘΕΟΣ και η εκκλησια μας ειναι αγαπη ο κοσμος μας εχιε προβληματα και το μονο που κανει αυτη την στιγμη η τηλεοραση ειναι να τα μεγαλωνει με εξυπνο τροπο,για αυτο παρακαλω στην αγαπη σας να κανουμε ολοι κατι ωστε να μην σκοταδιζονται ανθρωποι απο τους καθε λογις τσαρλατανους

Link to comment
Share on other sites

το να δηλωνεις ανδρας και να σε λενε ρανια τι σημαινει ?

(ασχετο απλως τωρα το προσεξα)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να πιστεύω σε αυτήν την εκκλησία που είναι ο πλουσιότερος οργανισμός στην Ελλαδα.

Τόσο πλούτο γιατί?

Το 1/100 να μοίραζε στους Έλληνες δεν θα υπήρχε φτώχεια.

Link to comment
Share on other sites

στο κοσμο φιλε μου tags :D και δεν ειναι οργανισμος ειναι ομιλος με κυριως εταιρεια , θυγατρικες και τετοια

Γι αυτο η αναδασωτεα εκταση της εκλησιας εγινε δωρεα στο καζινο της παρνηθας

λες και τα ζαρια δεν ειναι του σατανα

Link to comment
Share on other sites

το να δηλωνεις ανδρας και να σε λενε ρανια τι σημαινει ?

(ασχετο απλως τωρα το προσεξα)

Αυτο ειναι το ονομα της γυναικας μου απλα και ετυχε να το βαλω στο προφιλ μου το πραγματικο μου ειναι αντωνιος και το εχω καταχωρημενο στην σελιδα μου αμα μπεις θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον πλουτο της εκκλησιας ολα αυτα ειναι ανεπιτρεπτα πρεπει να βγουμε στον δρομο να φωναξουμε καποια στιγμη για ολα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ολα τα θεματα ξεκινανε απο εμας εμεις τα αφηνουμε ετσι....πολιτικους ,δικαστες ,δημοσιογραφους,παπαδες ολους το θεμα ειναι οτι σαν ανθρωποι ας κανουμε ο καθενας μας το καλο και απο εκει και περα να κανουμε κατι και με αυτους που μας εκμεταλευονται χοντρα

Link to comment
Share on other sites

Βρε rania κλπ δεν μπας σε κανενα χριστιανοοο....κλπκλπ φορουμ να τους ενημερωνεις για τα πνευματα, τους σατανιστες και τα αλλα σουπερ XL τρομαχτικά γεγονοτα που συμβαινουν.....

Γιατι εδώ από οτι ξερω ψαροφορουμ ειναι και οσοι ειναι εδω δεν συμμεριζονται ή τεσπα δεν τους ενδιαφερουν τα πνευματα του καθενος.....

Εδω μπαινουμε για τα ψαρακια μας .....!!! Και να ειμαι ειλικρινης δεν μου αρεσει καθολου καθε τοσο να διαβαζω για τον καθε "" που μιλαει με τα πνευματα του ή δεν ξερω εγω τι αλλο...... Δεν με ενδιαφέρει!!

Μην παιζεις με τα νευρα μας!

Link to comment
Share on other sites

rannia μια μερα που ημουν στην δουλεια (δουλευω σε τραπεζα οποτε καταλαβαινεις.....πολυ δουλειααααααααα :D) εψαχνα διαφορα θεματα.Ενα θεμα απο αυτα ειχε σχεση και με θρησκειες.Επεσε το ματι μου σε μια σελιδα που ισως ο τιτλος της να ακουγετε καπως αλλα οταν μπεις και διαβασεις καποια πραγματα θα καταλαβεις οτι ο τιτλος ειναι λιγο παραπλανητικος.Η σελιδα ειναι www.satanismos.com.Μην νομιζεις οτι ειμαι σατανιστης κτλ κτλ.Πιστευω μονο στα χερια μου και πουθενα αλλου.απλα μεσα η σελιδα αυτη λεει καποια πραγματα που εχουν σχεση με την θρησκεια σου.Βεβαια αυτα που λενε για την δικια τους δεν στεκουν καθολου αλλα οπως ειπα για τον χριστιανισμο καπου καπου στεκουν.Οπως το αγιο φως κτλ κτλ.Μπες να διαβασεις.Ετσι και αλλιως εσυ ξερεις τι θελεις δεν μπορει να σε επιρεαση.Και σου προτινω αφου λες να κανουμε το καλο και να το μεταδιδουμε κανε ενα account και προσπαθησε να τους αλλαξεις γνωμη.Αν θεσ βεβαια το ξαναλεω

Link to comment
Share on other sites

Βρε rania κλπ δεν μπας σε κανενα χριστιανοοο....κλπκλπ φορουμ να τους ενημερωνεις για τα πνευματα, τους σατανιστες και τα αλλα σουπερ XL τρομαχτικά γεγονοτα που συμβαινουν.....

Γιατι εδώ από οτι ξερω ψαροφορουμ ειναι και οσοι ειναι εδω δεν συμμεριζονται ή τεσπα δεν τους ενδιαφερουν τα πνευματα του καθενος.....

Εδω μπαινουμε για τα ψαρακια μας .....!!! Και να ειμαι ειλικρινης δεν μου αρεσει καθολου καθε τοσο να διαβαζω για τον καθε "" που μιλαει με τα πνευματα του ή δεν ξερω εγω τι αλλο...... Δεν με ενδιαφέρει!!

Μην παιζεις με τα νευρα μας!

φιλε imichal ειμαι αντιθετος με αυτο που λες.Αν πηγαινε να κανει ποστ στο θαλασσινο νερο ή στο γλυκο νερο να σου πω ναι το ατομο δεν παει καλα αλλα οπως ειδες εκανε σε ενα τοπικ του φορουμ στο οποιο μπορουμε να λεμε οτι θελουμε.Ακομα και ΕΚΤΟΣ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ ΨΑΡΙΩΝ κτλ κτλ.Πολυ σωστα εκανε.Αρκετα εχει ερημωσει το φορουμ και αυτο δεν ειναι μονο δικη μου γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Η εκκλησια δεν μας εκμεταλλευεται χοντρα ?

δηλαδη εμενα που η γυναικα μου ειναι βουδιστρια για να παντρευτουμε ξερετε ποσα μας ζηγτανε ? για βαφτισια γαμους λουσα κλπ

γι αυτο ο ντορος με τα συμβολαια γαμου κλπ

σιγα μη χασουν το μεροκαματο

να π.χ ενας που μας εκμεταλλευεται

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...