Jump to content

Recommended Posts

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤ'ΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΕΔΩ Κ ΜΕΡΙΚΕς ΜΕΡΕΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΓΚΑΣΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΠΥΡΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΤΟΥ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ??????????? :bowdown::buttrock:

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΥΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΕ :buttrock::rasp:

Link to comment
Share on other sites

θα βοηθούσε αν ανέβαζες φωτογραφία καθώς και τις μετρήσεις και τη σύνθεση ψαριών του ενυδρείου.

(Παντως οι παγκάσιους θέλουν, πολλά λίτρα, αφού το τελικό τους μέγεθος υπερβαίνει κατά πολύ το 1 μετρο...)

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΜ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΡΕΛΕΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕΣΑ

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΨΙΜΟ ΣΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΗΘΕΙΑ..Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ.

Link to comment
Share on other sites

post-6896-1211405598_thumb.jpg

ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι δεν ειναι τιποτα...............ειχα το ιδιο.

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Οι μετρήσεις νερού είναι απαραίτητες για να ξέρεις τι φταίει και πως τα το αντιμετωπίσεις, αν δεν έχεις τεστ πάρε οπωσδήποτε, αμμωνία και νιτρικά για αρχή και μετά σκληρότητες πεχά και νιτρώδη υγρά πάντα.

Πες μας για τη φίλτρανση του ενυδρείου (κυκλοφορία, υλικά) όπως και για το κάθε πότε κάνεις αλλαγή νερού.

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ:

ΡΗ 7.5-8

ΑΜΜΩΝΙΑ 0

Link to comment
Share on other sites

oι μετρήσεις που δίνεις είναι οκ αλλά...

Οι μετρήσεις νερού είναι απαραίτητες για να ξέρεις τι φταίει και πως τα το αντιμετωπίσεις, αν δεν έχεις τεστ πάρε οπωσδήποτε, αμμωνία και νιτρικά για αρχή και μετά σκληρότητες πεχά και νιτρώδη υγρά πάντα.

Πες μας για τη φίλτρανση του ενυδρείου (κυκλοφορία, υλικά) όπως και για το κάθε πότε κάνεις αλλαγή νερού.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΔΙΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΨΑΡΙ Η ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ??

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΕΣΠΑΣΕ Κ ΤΟΥ ΕΦΥΓΕ Κ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ :bowdown::buttrock::buttrock::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Οι μετρήσεις νερού είναι απαραίτητες για να ξέρεις τι φταίει και πως τα το αντιμετωπίσεις, αν δεν έχεις τεστ πάρε οπωσδήποτε, αμμωνία και νιτρικά για αρχή και μετά σκληρότητες πεχά και νιτρώδη υγρά πάντα.

Πες μας για τη φίλτρανση του ενυδρείου (κυκλοφορία, υλικά) όπως και για το κάθε πότε κάνεις αλλαγή νερού.

Τι να σου πούμε όταν εσύ δεν μας βοηθάς να βγάλουμε ενα συμπέρασμα ,

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΙΠΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...