Jump to content

Ξανά από την αρχή.


Νίκος_Κρικ

Recommended Posts

Πολυ καλη δουλεια φραφω!!!Να σε ωτησω με το TUNZE cooler ειδες διαφορα και ποση?Επισης με την εξατμηση τι εγινε?Γιατι το σκεφτομαι και εγω!

Link to comment
Share on other sites

Η θερμοκρασια εχθες το απογευμα ηταν 29 μετα απο 4 ωρες ηταν 27.Βασικα σημερα το μεσημερι θα δω τι θα γινει και θα σου πω.παντως απο το να δωσω 400+ euro εδωσα 70 και πιστευω οτι κατι θα κανει για εκτος οτι ειναι τοποθετημενο σε καλο σημειο ειναι και δυνατα

Link to comment
Share on other sites

Μην το συζητας καθολου μια χαρα αν συνεχισει ετσι και στις πολλες ζεστες βλεπω να σου φερνω και το δικο μου για λιγο αερα!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη δουλεια φραφω!!!Να σε ωτησω με το TUNZE cooler ειδες διαφορα και ποση?Επισης με την εξατμηση τι εγινε?Γιατι το σκεφτομαι και εγω!

Φιλε μου μετα απο 3 ημερες που δουλευε το tunze εχω να σου πω το εξεις.

Αν εχεις το ιδιο ενυδρειο ή τα ιδια λυτρα βρες το και παρτω.Τιποτα αλλο δεν εχω να πω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ποσο καιρο θελει για να βγαλει το ενυδρειο κοραλινι???

Link to comment
Share on other sites

Το κλεισαμε το μαγαζι??? :bowdown: humor κανω απλα γιατι δεν βλεπω καμια ανταποκριση :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - Νίκος_Κρικ
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανόνας. Εξαρτάται από τις παραμέτρους του ενυδρείου και ιδιαίτερα στις τιμές του ασβεστίου.

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ

Η απάντηση του Νίκου αφορά την ερώτηση ( Ποσο καιρο θελει για να βγαλει το ενυδρειο κοραλινι??? )

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το πρωτο κομματι απευθηνεται στο TUNZE ανεμηστηρα ενω το δευτερο στη κοραλλινη! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Κανα νεο Νικολα?

Link to comment
Share on other sites

Μπα τιποτα.Θα μιλησουμε και msn.Εχθες που εστειλες ειχα αφησει ανοικτο το pc και ειχα παει γυμναστηριο.Μετα οταν ηρθα ήσουν offline

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια γιατι να δωσετε 70 ευρώ για να παρετε δυο ανεμηστηράκια?

Τα ανεμηστεράκια υπολογιστη θα κοστησουν μαζι με το μετασχηματιστη 10 ευρω το πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...