Jump to content

απορεια


Recommended Posts

Καλημερα σε ολους σας! :bowdown::buttrock:

Εχω 4 Γκαπυ και επειδη 8α τα δωσο σε εναν φυλο μαλλον λεω στο 30αρι μου να βαλω εναν Μονομαχο αλλα στο ενυδρειο μου δεν εχω αληθινα φυτα (γιατι δεν βρισκω) οπως και δεν εχω και ριζες και το φιλτρο μου γραφει πανω acc~220-240 Hz50 8w Και 600 λιτρα ανα ωρα!

Εχει μεγαλη ροη το φιλτρο μου για εναν Μονομαχο?

8α εχω προβλημα με τα αλλα που ανε8εσα πριν αν δεν εχω??

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς άνετα να βάλεις τον μονομάχο στο ενυδρείο σου αλλά το φίλτρο το βρίσκω λίγο υπερβολικό μιας και η μονομάχοι ζουν και προτιμούν τα ήρεμα νερά.

Χωρίς να γνωρίζω πιο πολλά για αυτό το φίλτρο πιστεύω ότι θα κάνει το μικρό ενυδρείο μαντάρα.

Αλήθεια το φίλτρο αυτό το χρησιμοποιούσες στο τριαντάρη ;

Από φυτά μην στενοχωριέσαι αν δεν μπορείς να βρεις αληθινά στην περιοχή σου μπορείς να βάλεις και ψεύτικα .

Link to comment
Share on other sites

:

Μπορείς άνετα να βάλεις τον μονομάχο στο ενυδρείο σου αλλά το φίλτρο το βρίσκω λίγο υπερβολικό μιας και η μονομάχοι ζουν και προτιμούν τα ήρεμα νερά.

Χωρίς να γνωρίζω πιο πολλά για αυτό το φίλτρο πιστεύω ότι θα κάνει το μικρό ενυδρείο μαντάρα.

Αλήθεια το φίλτρο αυτό το χρησιμοποιούσες στο τριαντάρη ;

Από φυτά μην στενοχωριέσαι αν δεν μπορείς να βρεις αληθινά στην περιοχή σου μπορείς να βάλεις και ψεύτικα .

Nαι φιλε Χρηστο στο 30αρι το εχω! :thumbup::thumbup::hysterical:

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου και τον χρονο σου! :bowdown::buttrock::buttrock:

Οκ αμα τα δωσο τα Γκαπυ πρωτη μου επιλογη ειναι φυσικα Μονομαχος! :rasp::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...